Fórum témák
» Több friss téma |
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot! Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Szedtem össze neked még ugyhogy viszek !
Ha nyamnyam fórumtársunk elteszi neked az MM kondikat, akkor nyugodtan kiveheti.
Szia!
Május végéig tudnád még tárolni esetleg? Akkor 100% hogy pesten járok és elvinném.
Hibás képcsövesekElvihető két hibás képcsöves eszköz:• Panasonic megfigyelő monitor ‒ nincs kép, lehet, hogy javítható, hátlap csavarjai nincsenek már meg. • Shiljalis 402D orosz kistévé ‒ hang van, de egyáltalán nem fűti a képcsövet. Személyesen Keszthelyen vagy a május 16-ai találkozón Györökön granpa-nál vihetőek el.
Tiéd, feliratoztam, eltettem.
Köszi szépen, jelentkezni fogok.
ingyen elvihető vegyes dolgokSziasztok!Pestlőrincről ingyen elvihetők: Ismeretlen állapotú dugasztápok, töltők (bal oldalon a vélhetően trafós kivitelűek és a töltők, jobbra a kapcsolóüzeműek); Alu keretek; Alu dobozok; Telefon tokok, könyv, Renault Twingo bajuszkapcsoló (jónak tűnik, de előélete ismeretlen); Műanyag tégelyek (valakinek adtam már korábban a Ciprus utcában, ha kell még, kérem jelezze); Multiméterek (hibásak), printer átkapcsolók és egynek a háza, bontott printer kijelzők, notebook zsanérok, kihúzható antennák, PC előlapi kivezetések, szkenner világító egység (szerintem ezek már LEDesek), indexlámpa, mosógolyók, hangfalpár (hibás?) stb.; Multimédia lejátszó (hibás, kukáztam), távirányító (szerintem jó), walkman (ismeretlen állapotú), hangfalpár (ismeretlen állapotú), rádiós óra (hibás, a kijelzőt akartam kibontani belőle), Thermaltake PC-ház design (LEDes, jó), NAVon navi (ha jól emlékszem aksija halott, töltő és SD kártya nincs, egyébként bekapcsol és működik), távirányítós autó (távirányató nélkül, elemekkel kipróbáltam és működik); Posta, foxpost: a szállítási költség előre utalása után.
Szia!
A kereteket és a két műszert szívesen elfogadnám ha foxpost lehetséges. A hozzászólás módosítva: Hé, 21:32
Szia!
Ha több jelentkező lesz a dobozokra, illetve a keretekre, akkor közöttük szétosztom. A hozzászólás módosítva: Hé, 21:36
Szia!
Rendben. Kettőt szeretnék kérni ha osztodik. Ingyen elvihető dolgokSziasztok!Pestlőrincről ingyen elvihetők: Bontott nyomtató kijelzők, nyomtató fejmozgató és taintaszívó egység kompletten, notebook zsanérok, mp3 lejátszó (hektikusan működik), fényképezőgép + objektív, fejhallgató, telefon kijelző + alaplap, szkenner olvasó egységek, szovjet IC-s panelok stb.; Időjárás állomás (hibás), fogaskerekek, "lézer" pointer, Thermaltake és egyéb ventik, dugasztáp maradvány, antenna, mini HD kamera és tartozékai (akkuideje 2 perc újkorától kezdve, kínai 1080p tud (240p felskálázva), tartozékok "állítólag" GoPro kompatibilisek), fűtőventilátor belseje (jó, a külső részét összetörték, megmentettem); Mérlegek (hibásak); Labtec vezeték nélküli billentyűzet (hibás), EPSON LQ-570 mátrixnyomtató (nem kapcsol be), nyomtatókábel, PS/2 hosszabbító, hanszórópár (jó), 4 db hibás termosztát (billegnek / ugrál a kijelzés, vagy nem is mér); Fujitsu DL900 mátrixnyomtató (évekkel ezelőtt még nyomtattam vele); Mechanikus árazógépek és tartozékaik; Hama DVB-t szobaantenna (működőképesen lett eltéve 10+ éve, de valamiért volt már szétszedve); HQ ANT 100 szobaantenna (működőképesen lett eltéve 10+ éve); Posta, foxpost: a szállítási költség előre utalása után.
üdv!
Két dobozt én is elfogadnék, személyes átvétellel.
Ha marad a kis dobozból 1 db, a többi mellé (vagy helyett?) elkérném...
Üdv!
Az Optikai műszerész könyvre és 4 db tégelyre jelentkeznék foxposstal. Illetve nem tudom ebben a hozzászólásodban lévő 300mA-es FI megvan-e még, ha igen akkor azt is kérném. Illetve ugyan ebben a hozzászólásodban a 01 képen lévő csatlakozós kábelek és a visszajelző izzó (foglalat?) is érdekelne. Illetve nem tudom (kép alapján eldönteni) hogy a másik hozzászólásodban lévő Fujitsu DL900 nyomtató beférne e ezek mellé egy foxos csomagba. Ha igen akkor kérném, ha nem akkor átengedem másnak. Előre is köszönöm! A hozzászólás módosítva: Hé, 22:20
Most kértem tőled cuccot postával, ezért nem tudom illetlenség lenne-e?
Ha nem akkor kérném: -A 40. képen lévő bal felső sarokban létható 4db változtatható dugasztápot -A 45.képen lévő dugasztápot elől középen. -walkman (ismeretlen állapotú) - zsákos hangszórópárt Köszi! A hozzászólás módosítva: Hé, 23:22
Két keretet és a jobboldali kék dobozt köszönettel elvinném.
Ha lehet, átböngészném a dugasztápokat. (Vagy esetleg írjam meg, milyet keresek?)
A transzformátoros dugasztápokat, (és vezetékest is) köszönettel elfogadnám.
Természetesen miután NGY kolléga átnézte. Valamint a 48-as képen lévő tafócskát + a kerek mérleget. A hozzászólás módosítva: 1:27
Szia!
2es képen lévő gopro utánzat ill tartozékai ra jelentkezek. Üdv:Attila
Szia!
Keretből, meg dobozból is szeretnék kérni. Ha eddig jól számolom, akkor hármunk között oszlik el egyelőre a hét keret és dobozból a kicsikből lehet választani. Szemtelen módon én a maradék öt dobozt és három keretet elvinném.
Szia!
Minden meg van még, amit kértél. Nyomtató méreteit megnézem. Szép napot! Péter
Rendben.
-A 40. képen lévő bal felső sarokban létható 4db változtatható dugasztápot -A 45.képen lévő dugasztápot elől középen. -walkman (ismeretlen állapotú) - zsákos hangszórópárt
Rendben: két keret + nagy doboz + böngészel majd a dugasztápokból.
Rendben.
Minden megmaradt trafós dugasztáp + a maradvány + kerek mérleg.
Szia!
Mint fentebb írtam, a dobozok és a keretek osztódnak, utánad is érkezhet még kérés. Két keretet és egy dobozt elteszek félre neked, a többit meglátjuk. Szép napot! Péter |
Bejelentkezés
Hirdetés |






















