Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elfogadnám, ha ingyen elvihető
Lapozás: OK   154 / 154
(#) uniman válasza bbb hozzászólására (») Sze, 19:14 /
 
Szia! Köszi...ez nem hasonlítana az eredetire (meg élhajlítóm/állványos lemezvágóm sincs) . Nekem is lenne ilyen aranyszínű profilom, de ez nem illene oda. Meg inox küszöbtakaróból is meg csinálhatnám...de az sem tettszik. Fából meg nem lenne tartós...a szabadban vannak nonstop.
A hozzászólás módosítva: Sze, 19:15
(#) erbe válasza uniman hozzászólására (») Sze, 21:19 /
 
Megadod a méreteket, sima 3-as vagy 4-es alu lemezből el tudom készíteni. Csak nem lesz bordás.
Fém nekem azért nem tetszik, mert nem kellemes ráülni. Ha süt a nap, akkor azért, ha meg nem süt, akkor azért.
Az eredeti valamilyen kopásálló ötvözetből készült. A normál alu feketére keni a ruhát.
(#) Udvari Zsombor válasza erbe hozzászólására (») Csü, 7:36 /
 
Ha nem tetszik, hogy fémre ülnél, akkor tegyél párnát magad alá.
(#) uniman válasza erbe hozzászólására (») Csü, 8:12 /
 
Erre a felületkezelésre nem is gondoltam, valóban szép fényes a bordázata. Csak túl vékony az anyaga.
(#) Rosszmáj válasza uniman hozzászólására (») Csü, 12:47 /
 
Lehet eloxálni akár eredeti színére is.
(#) uniman válasza Rosszmáj hozzászólására (») Csü, 12:56 /
 
Az ilyen fényes eloxálást én nem ismerem. De nézelődöm székroncsok után is...
(#) Rosszmáj válasza uniman hozzászólására (») Csü, 16:58 /
 
Ha fényes is kell, akkor elektropolírozás.
(#) david87 hozzászólása Vas, 5:00 /
 

Tápkábel

Sziasztok!
Keresek 2 db pc kábelt.
De nem akármiett.
3x1 belső erest legalább 1m hosszú nem baj ha a dugvilla hiányzik.
Az a baj hogy a webshopok nem írják rá a tulajdonságát.
Itthon meg a pc boldba csak 0,75 van.
(#) bbb válasza david87 hozzászólására (») Vas, 5:34 /
 
95%-ban 3x0,75-öst fogsz találni (meg 3x0,5-öst akár). Ami vastagabb lehet, azt szünetmenteshez adták. Körülnézek majd, de ne reménykedj
(#) Gafly válasza bbb hozzászólására (») Vas, 6:39 / 1
 
Amúgy mindhárom "fődarab" kapható sarki boltban, csak "egybe öntve" ritka, és szerelni kell.
(#) rectamas válasza david87 hozzászólására (») Hé, 9:28 /
 
Szia,
Ma megnéztem, van, tudok adni.
Budapesten esetleg Vácon átvehető.
A hozzászólás módosítva: Hé, 9:30
(#) 444Tibi válasza david87 hozzászólására (») Hé, 18:04 /
 
IEC C13 female a neve, szerelhető.
Másfeles tyúkbelet bárhol meg földelt dugót is.

Volt nekem 2 marékkal de már elosztogattam őket 5 éve.

Ha nem kapsz itt akkor így keresd.
(#) david87 válasza 444Tibi hozzászólására (») Hé, 18:23 /
 
Van nekem is egy marék kal csak ami nekem van az lötyög.
Következő: »»   154 / 154
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem