A függvénygenerátor nem működik.
Ilyen korrekt pontos hibalista mellett kb a tervezője is csak ennyit tudna tenni ....
A hozzászólás módosítva: 12:15
Pontosabban a háromszög generátor nem mutat semmi élet jelet cseréltem már az IC-ket de semmi. Valamiért a Schmidt tigger áramkör sem azt csinálaja amit kell, de az OTÁ-kat sem tudom mit váltanak a vezérlőlábon, van valami változás ha a potmétert tekerem. De mivel a könyve is nagyon szükszavú így csak találgatni lehet a működést, bevallom az OTÁ-kat sem tudom hogy mi lenne a helyes működésük. Volt már piszkálva a látszik.
Az elektrotanyán próbáld "meglelni" a kapcsirajzot ha megtalálod egy fokkal könyebb dolgod lesz ...
Ezen már túl vagyok, ezzel kezdtem.