Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Suzuki Swift elektronika
 
Témaindító: tepizoli, idő: Márc 24, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 44
(#) norbiika hozzászólása Nov 24, 2008 /
 
lécci válaszoljatok a kérdésemre !!! kösz kösz
(#) BGyurci válasza elektrocad hozzászólására (») Nov 24, 2008 /
 
Hát így sem rossz, nekem ősi módszerrel van csak meg, fénymásolva. Egy gonddal kevesebb. Ha mégis kell előszedem a szkennert.
(#) elektrocad válasza BGyurci hozzászólására (») Nov 25, 2008 1 /
 
Megvan a teljes szervizkönyv is, 12 db pdf fájl zippelve kb 120 MB. Ha van rá érdeklődés, kellene egy cím ahová fel tudnám tölteni. Esetleg van rá mód a HE -re feltölteni? Ha igen, hogyan?
(#) elektrocad válasza elektrocad hozzászólására (») Nov 25, 2008 /
 
Megtaláltam a forrást:

Bővebben: Swift nagyszervizkönyv
(#) bmisi hozzászólása Jan 10, 2009 /
 
Sziasztok
Szeretném kérdezni hogy valakinek nincsen meg véletlenül suzuki swift elektromos kapcsolási rajza.Elsö ködkápa beszereléséhez.
elöre is köszi.
(#) elektrocad válasza bmisi hozzászólására (») Jan 10, 2009 /
 
Az 1 hsz-szel korábbiban nem találtad?
(#) bmisi válasza elektrocad hozzászólására (») Jan 13, 2009 /
 
Köszi a tanácsot, de sajnos pont az nincs rajta. Ha véltlenül meglenne az elsö ködlámpa kapcsolási rajza azt megköszönném. Még keresek ködkámpa kapcsolót is. De ezek a japánok még ezt is módositották és nekem a 2001-es modellben vékony dugaljal van előkészítve. Előre is köszi.
(#) Swift1.3 hozzászólása Ápr 3, 2009 /
 
Sziasztok!
Egy kis segítségre volna szükségem Swift Sedan elektromos ablakemelő kérdésében. Egyik napról a másikra megszűnt létezni a bal hátsó ablak működése. Szétszedtem, és az az egy érdekes dolog van benne, hogy eredeti állapotába összeépítve felfelé emeli az ablakot, de lefelé nem csinál semmit. Kábelekkel kézzel megfordítom a pólusokat akkor mind a két irányba rendesen megy az ablakemelő. Kipróbáltam a másik ajtóból kivett működőképes kapcsolóval, de azzal is ugyan az a helyzet mint a benne lévővel, csak felfelé működik. Esetleg előfordult már valamelyikőtöknél ez a dolog, vagy valaki tudna-e segítséget nyújtani a kérdésben? HELP, HELP!!!!!
(#) akos70 válasza Swift1.3 hozzászólására (») Ápr 3, 2009 /
 
Nem jo a kapcsolo, szedd szét, pucold ki. Becsapos is lehet a dolog, mert ha az adott motor bármelyik kapcsoloja rossz, akkor egyikröl sem müködik. Tehát lehet, hogy a bal hátso kapcsolot is, és a vezetöülésböl kapcsolhatot is szét kell szedned. Kezdd a hátsoval, az egyszerübb.
(#) Swift1.3 válasza akos70 hozzászólására (») Ápr 4, 2009 /
 
Köszi a segítséget, megtaláltam a hiba okát. Az egyik kábel volt elszakadva az ajtó és az oszlop között az összekötő gumiharang alatt. És láss csodát megjavult az ablakemelőm. Azért köszönöm. További szép napot mindenkinek.
(#) csaba15 hozzászólása Ápr 4, 2009 /
 
Toyota Avensis gyári navigációhoz keresek friss térképet és kódot,hogyan tudom elfogadtatni a géppel!
(#) akos70 válasza Swift1.3 hozzászólására (») Ápr 4, 2009 /
 
Ebben csak az a furcsa, hogy ha az egyik vezeték elszakad, akkor se le, se fel nem müködik az ablak, te meg azt irtad, lefelé megy, csak fel nem.
Mindegy, lényeg hogy jo lett.
(#) akos70 válasza csaba15 hozzászólására (») Ápr 4, 2009 /
 
Topikcimet láttad?
Amugy szerintem bármelyik Toyota márkakereskedésben örömmel állnak rendelkezésedre. :yes:
(#) Kicsi Vezér hozzászólása Ápr 5, 2009 /
 
Sziasztok! lenne egy olyan kérdésem van egy suzukim és van az ora ott középen és van ott egy led és villog de nincsen riasztom és szeretnél az ajtonak az oldalába ledet rakni hogy olyan leygen mint ha volna benne csak nem tudom hogy hány voltos ledet vegyek hozzá:-8 és csak úgy nem akarom szétszedni hogy 1x elég legyen mert nagyon pepecselös munka úgy szétszedni
(#) titi válasza Kicsi Vezér hozzászólására (») Ápr 5, 2009 /
 
'vegyél12V-osledet...mengéhányírásjeletésnaygbetüt...'

Vagy vegyél egy egy normál ledet, és egy 560 ohm-os ellenállást ezeket kösd sorba, és mehet a 12V-ra.
Ha azt akarod, hogy villogjon, akkor meg vegyél villogó ledet, + az említett ellenállást.
(#) thomas79 hozzászólása Máj 3, 2009 /
 
Sziasztok!
Segítség kellene swift sedan (1999) müszerfal-megvilágítás cseréhez!
alulról-felfelé ,apránként leszedve minden...ez ment is....
De mi van a kormányoszloppal? és a jobb oldallal?
mert jelen állapotba még ki sem tudom buktatni a müszerfalat... Ki lehet azt egyáltalán szedni?
Segítsetek! Köszi elöre is!
(#) akos70 válasza thomas79 hozzászólására (») Máj 3, 2009 /
 
Leveszed a kormányoszlop burkolatát, a müszeregység elötti müanyag keretet, aztán ki a müszeregységet. Ha elöször csinálod, biztos kell 10 perc.

Idézet:
„és a jobb oldallal?”

Jobbkormányosbol még nem vettem ki.
(#) thomas79 hozzászólása Máj 3, 2009 /
 
Köszi! nem gondoltam hogy ilyen gyorsan válaszól valaki.
További kérdés:
Foglalatba különbözik a T10 és a T5?
autóba......
suzuki swift 1.3 sedan 1999-ben milyen lehet a müszerfal mögött? Hol kapok ilyet színesbe? (izzót) Le kell lazítani a kormányoszlopot?
Köszi
(#) akos70 válasza thomas79 hozzászólására (») Máj 3, 2009 /
 
A T10 nagyobb, a T5 kisebb. Nem esküdnék meg rá, de ugy emlékszem, hogy a müszerfelvilágitásé nagy, a visszajelzöké meg kicsi.
Láttam már szinesben is izzot, itt meg találtam ledet, ha az is jo. A kormányoszlopot nem kell bántani.
(#) thomas79 hozzászólása Máj 3, 2009 /
 
Hát eljutottam idáig....
De nem jön ki a müszeregység, esetleg a felette lévőt is fel kell lazítani???
ez aztán nem bukik ki....
Előre is köszi!
A kormánytengely burkot (kormány mögött) is levegyem?
Elöre is köszi!
(#) akos70 válasza thomas79 hozzászólására (») Máj 3, 2009 /
 
Mit értesz felette lévön? Irtam, miket vegyél ki. Ennyi idö alatt már a komplett müszerfalat kivehetted volna.

Tulajdonképpen mit szereltél le eddig?
(#) thomas79 hozzászólása Máj 4, 2009 /
 
Eljutottam oda, hogy kibuktassam, egy darabig menne ,de olyan mintha hátúlról fogná valami......
Kész örület..... kibuktatás közben megfeszül és se tovább.....
A müszerfal: első védő plexi (átlátszó)
fekete lap számlapok satöbbi...
hátsó fehér burkolat....
Kész vagyok.. vagy nagyon amatör vagyok, vagy nagyon össze van szerelve....
(#) akos70 válasza thomas79 hozzászólására (») Máj 4, 2009 /
 
esetleg a km-spirál..?
Bocs, erröl tényleg nem beszéltem, de azt hittem, erre nincs szükség.

Ha be tudsz nyulni az ora mögé, leszereled a spirált az orárol, vagy csavaros, vagy pattintos. Ha nem fér be a kezed, megkeresed a spirál másik végét a motortérben a váltonál, és ott csavarod le, akkor már kijjebb tudod huzni az orát.
(#) peppejoe hozzászólása Máj 4, 2009 /
 
Heló. Szerintetek érdemes lenne-e egy Ignist (vagy egy akármilyen típust) TELJESEN ledesíteni (pl.: index, féklámpa, műszerfal, belsőtérvilágítás, rendszám-táblavilágítás)? A helyzetjelző már cserélve lett (400 ft volt 2 darab).
(#) thomas79 válasza akos70 hozzászólására (») Máj 5, 2009 /
 
Köszi...azt hiszem az tartrja már csak benne!
Lelkes amatör vagyok....
Mégegyszer köszi!
(#) thomas79 válasza peppejoe hozzászólására (») Máj 5, 2009 /
 
Nem tudom érdemes-e, de azt tudom hogy sok helyen belekötnek a rendőrök, a müszaki vizsgáról nem is beszélve... utánna kell nézni mit enged a mindenható törvény?
(#) thomas79 válasza akos70 hozzászólására (») Máj 5, 2009 /
 
Üdv. SIKERÜLT!
Köszi a segítséget!
(#) akos70 válasza thomas79 hozzászólására (») Máj 5, 2009 /
 
(#) thomas79 hozzászólása Máj 6, 2009 /
 
Ez igen muxik...
Következő kérdés....
Swift sedan 1.3 1999 mindenhol 10cm hangfalak voltak.
most hátúl 13cmx2db ,de elöl továbbra is 10cmx2... Pedig oda is 13cm -est szeretnék, mert így csak a hátsók dolgoznak..(fader-rear)
Tudtok v.mi megoldást? az ajtókba elekt.ablak+ kp. zár van..... a bajom hogy az elöl lévők nem tudnak mélyet (blaupunkt GT széria)----vagy nincs háttér nekik? :no:
(#) Andrew01 válasza zsilaci hozzászólására (») Máj 18, 2009 /
 
Hello! Nekem is tudnál küldeni ilyen elektromos rajzokat? Segítséged előre is köszönöm! Üdvözlettel
Következő: »»   2 / 44
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem