Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   75 / 373
(#) proli007 válasza bosch1980 hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Hello!
TTL-ben én is tudok segíteni..
üdv! proli007
(#) AdriannM válasza mazso1988 hozzászólására (») Máj 12, 2009 /
 
hello!
nekem letudnád írni h a mágneskapcsolok közöl melyik mikor huzzon be?
kösz!
(#) Imre1 hozzászólása Máj 12, 2009 /
 
Sziasztok !Tud nekem segiteni valaki? aki 1 Fujitsu Siemens számitogép hangszetthez végfok ic-t?Aminek tipus ill száma a kovetkezo:SJ8227.Segitségeteket elore is koszonom.Vagy valami helyette?
(#) bosch1980 válasza proli007 hozzászólására (») Máj 13, 2009 /
 
Sziasztok Srácok!

Köszönöm nektek! Kicsit el vagyok havazva mostanság.

Rendesek vagytok.

Fejből nem emlékszem hogy van-e TTL IC a kapcsolási rajzban....

De köszönöm!

Minden jót nektek! És szép napot!
(#) znoori hozzászólása Máj 15, 2009 /
 
Üdv,
kapcsolási rajzot keresek, Esab IHQ 150 es inverteres hegesztőhöz.
Kérem akinek van, segítsen.
Köszönöm
(#) Doncso hozzászólása Máj 18, 2009 /
 
Sziasztok, ha valakinek van CAME ATI - szárnyas kapunyitóhoz bekötési rajza az segítsen legyen szíves, bármi ötletet szivesen fogadok.
(#) liderces válasza Doncso hozzászólására (») Máj 18, 2009 /
 
hello! Kicsit bővebben? Van panelod akkor azon kéne lenni feliratoknak? Esetleg kép az elektronikáról közeli éles?? vetted vagy bolhás? idegennyelvü leirás sincs hozzá? üdv
(#) Peatboy hozzászólása Máj 18, 2009 /
 
Hello mindenkinek! Lenne egy kis problémám. Nem olyan rég szert tettem egy Thomson Scenium DPL 4000es erősitöre. Nem is volt vele eddig semmi probléma csak pár napja az egyik oldalon alig jön valami hang ki épp hogy cicereg. Nem tudja valaki mi okozhatja ezt. Kapcsolási rajzot próbáltam keresni de mivel elég ritka magyarországon remélem hátha van köztetek olyan akinek esetleg meg van vagy tudna segíteni.
Gondolom van benne valami védelem ami megakadályozza hogy egyből a végfok menjen ki de kapcs. rajz nélkül nem érek semmit. Ha valaki tudna segiteni nagyon hálás lennék érte!!!
(#) Mr. Country Boy hozzászólása Máj 18, 2009 /
 
Szevasztok! Seregélyriasztó kapcsolási rajzot keresek. 12V akkuról üzemeltethető. Időkapcsoló (kb. 20 percenként kellene bekapcsolnia 2-3percre). Alkonykapcsoló (éjszaka ne üzemeljen). Szirénát hajtana meg. Köszönöm. Üdv. mindenkinek.
(#) llaci56 válasza Mr. Country Boy hozzászólására (») Máj 18, 2009 /
 
Végülis időkapcsolót keresel, vagy sziréna kapcsolási rajzot? (Elég félreérthetően fogalmaztál!)
Ez a topik nem a "Ki, mit szeretne építeni?" (...és ahhoz rajzot keres,) hanem olyan kapcs. rajzok kereséséhez van, melyek (általában) gyári készülékek, és a javításukhoz nélülözhetetlen.
De bármelyiket is keresed, találsz a HE-n időkapcsolót és szirénát is bőven! (Persze a keresőt azt használni kell.)
(#) Mr. Country Boy hozzászólása Máj 18, 2009 /
 
Szia llaci56! Köszönöm körülnézek . Csak arra gondoltam, hogy talán valaki tud vmi tanácsot adni az építéssel kapcsolatban, azért írtam ide. üdv.
(#) kuner hozzászólása Máj 19, 2009 /
 
Sziasztok! Szükségem lenne egy Mediator 70NA1177/06B típusú tv kapcs. rajzára. Sehol sem találtam, csak fizetőset Egyébként állítólag Philips gyártmány, csak Mediator néven fut. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném.
(#) Ivanuska hozzászólása Máj 19, 2009 /
 
Sziasztok!
Kapcsolási rajzot keresek Piaggio X9 motorhoz tartozó
Piaggio Integrated Communication System egységről.
Előre is köszi!
(#) zacky.dvid hozzászólása Máj 21, 2009 /
 
sziasztok

Nekem egy schneider st1422 decknek kellene a kapcsolási rajza ha meg lenne valakinek meg köszöném ha el küldené előre is köszönöm

Minden hozzászólásnak megvan a helye, mint ahogy ennek is. És ez nem egy erősítős témába vágó kérdés!
Figyelj jobban oda! Az írásjelek pedig, nem harapnak.
szamóca
(#) mark.budai hozzászólása Máj 24, 2009 /
 
Sziasztok! LA4282 IC-hez keresek kapcsolási rajzot.
Előre is köszi!
(#) audioheritage hozzászólása Máj 24, 2009 /
 
Keresek MUSTEK Power Must 600 Plus típusú szünetmentes táphoz rajzot. Tud vki segíteni? esetleg találkozott már vele vki, Ha bedugom a hálózatba, nem csinál semmit, de láthatólag nincs semmi elfüstölve. Esetleg vannak típushibái ezeknek a tápoknak?

köszönettel: audioheritage
(#) mark.budai válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 24, 2009 /
 
Köszi! Az adatlapot megtaláltam, csak nem figyeltem, hogy benn a rajz.
(#) xeri hozzászólása Máj 24, 2009 /
 
Hello!
Egy Philips 28PT4503/58 tévéhez keresek rajzot, egész pontosan a 2544-es sorszámú kondi érdekelne, ha valakinek papíron van meg. Kösz.
(#) pintyu válasza xeri hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Szia! MD 1.2E sasszi. Innen letöltheted.
(#) xeri válasza pintyu hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Ezer hála és köszönet
(#) lantos51 hozzászólása Máj 26, 2009 /
 
Siemens nixdorf MCM 1405 ND.monitorhoz keresek kapcsolási rajzot.Ha valaki tud segiteni köszönöm!
(#) bijo hozzászólása Máj 27, 2009 /
 
Üdv!
Keresem az RFT gyártmányú Saturn422 tipusú rádió kapcsolási rajzát.
Előre is köszönöm.
(#) Imi65 válasza bijo hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Parancsolj, frissen szkennelve.
(#) Imi65 válasza bijo hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
És a rajz hátulja:

Saturn.jpg
    
(#) feldmayer hozzászólása Máj 27, 2009 /
 
keresem az emg 1545 oszcilloszkóp rajzát.a hibám az hogy hiányzik a nagyfeszt előállitó csö, és még bármilyen hiba is elöfordulhat
(#) bijo válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Köszönöm a gyors választ!
(#) jethro hozzászólása Máj 30, 2009 /
 
Keresek DS100-as tip. DYNAMIC gyártmányú motorvezérlőhöz
kapcsolási rajzot.Némi leírásom van róla,de a belső kapcs.érdekelne.Kőszi.
(#) CHZ hozzászólása Jún 1, 2009 /
 
PHILIPS CDR 765/00 CD kapcsolási rajzát keresném , ha valakinek van valami infója .. , kérem segítsen .
(#) vagnerjazon hozzászólása Jún 1, 2009 /
 
Üdv mindenkinek! Nem tud véletlenül valaki egy olyan kapcsolást, ami az egyenáromot megszaggatja, és 50Hz-es váltakózóáramot csinál belőle?
(#) Doncso válasza vagnerjazon hozzászólására (») Jún 1, 2009 /
 
Inkább írd le mihez kellene, úgy egyszerűbb, mellesleg egy csomó paraméter hiányzik, mekkora feszre kell, mekkora áram, stb stb
Következő: »»   75 / 373
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem