Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 373
(#) luxmanpower válasza Gab_Bee hozzászólására (») Nov 11, 2006 /
 
Persze értettem én elsőre is. Köszi
(#) Gab_Bee válasza luxmanpower hozzászólására (») Nov 11, 2006 /
 
Szívesen máskor is!
(#) Lac hozzászólása Nov 11, 2006 /
 
RF Modulátor kapcsrajzot keresek de nem találok sehol:banghead. Ha van valakinek
kérem külgye el:puszi: Kérem valaki külgyön!
(#) Lac hozzászólása Nov 12, 2006 /
 
Már egy ideje várok egy RF Modulátor kpacsolási rajzot.
Hiába keresek nem találok sehol
Lehetőleg ic nélkül!
Az e-mail címem: icmen@citromail.hu
(#) (Felhasználó 1542) hozzászólása Nov 14, 2006 /
 
Sziasztok! Idősebb dj-k talán láttak még ilyet. A neve szubharmonikus szintetizátor és állati basszusokat tud csinálni. Erről szeretnék rajzot vagy valami elvi működési leírást. Előre is köszönöm

dbx110.jpeg
    
(#) olibali hozzászólása Nov 17, 2006 /
 
Szervusztok.

Még az elején valki keresett OGIL TSO-3-as kapcsrajzot. Ez engem is érdekel. Kerestem én is, de még a gyártót és a terméket se találtam meg neten...
Tudnál adni egy weboldalt ahol ezt árulják, vagy plusz információkat a termékről.
(#) Marco_HUN hozzászólása Nov 17, 2006 /
 
Sziasztok!
Én egy olyan kapcsolást keresek ami méri a rádióm frekvenciáját és lcd kijelző megjeleníti
(#) MoOn hozzászólása Nov 17, 2006 /
 
Hi!

556-os időzítőhöz kellene nekem egy olyan villogó, mint az 555-tel!
(#) Báddzsó válasza MoOn hozzászólására (») Nov 17, 2006 /
 
556=2db 555 egy tokban... keress adatlapot!
(#) speki válasza Báddzsó hozzászólására (») Nov 18, 2006 /
 
trion tr-6301 5.1 hangrendszernek a kapcsolását szeretném mert leéget a trafója és nemtudom a feszülstséget menyit kapot
(#) Nightmare válasza sanya74 hozzászólására (») Nov 20, 2006 /
 
figy 1általán nem mozdul a fej ? cd berakása után nem pásztáza a cd-t? mert ha pásztázza és no disc akkor a lézer ha pedig nem is pásztázza akkor ellenőrizd a motort
(#) pisti89 hozzászólása Nov 23, 2006 /
 
Van egy Fulke 75-ös típusú müszerem de nem működik kellene valami kapcsolásirajz hozzá.
(#) michael hozzászólása Nov 23, 2006 /
 
szervusztok! érdeklődnék, hogy valaki találkozott-e már a következő típusszámmal => A20B-0008-0030/0204C és közelebbi kapcsolatba került-e vele? / ez 1 fanuc hajtás orientációs kártyája / és kapcs.rajzot. hajtok hozzá!
köszi előre is
(#) FatMan hozzászólása Nov 24, 2006 /
 
Hali!

Egy asztali dvd lejátszó rajzát keresem.
A típus: THOMSON DTH250E

Ha valaki tud segíteni, azt megköszönném. Sőt, már most megköszönöm
(#) Dj Peat hozzászólása Dec 2, 2006 /
 
Sziasztok!
Egy Peavey CS 800 végfok tervrajzát keresem tudtok benne segíteni mert nagyon fontos lenne. Ez egy nagyon strapa bíró erősítő csak már én is úgy vetem hogy meg volt ölve.
A segítségeteket előre is köszönöm!
(#) Sebi válasza Marco_HUN hozzászólására (») Dec 2, 2006 /
 
Adó, vagy vevő? Milyen frekvencián dolgozik?
(#) (Felhasználó 1542) hozzászólása Dec 3, 2006 /
 
dbx 110 szubharmónikus szintetizátor (basszus csináló csoda kütyü) rajzát keresem, vagy bármilyen infót a működéséről.
(#) huhuu hozzászólása Dec 8, 2006 /
 
SZiasztok!

az EZERMESTER 1995/6 számának 20.-ik oldalán található az "infra hosszabító" nevezetű kapcsolás. Ha valakinek megvan a rajz és leírás, vagy link, hogy hol találom, vagy bármi hasonló rajz amivel az egyik szobából a távirányító jelét át lehet vinni máshova, az légyszi tegye már föl.
Itt a fórumon is keresgéltem, de nem találtam ilyet, ha valaki tudja, hogy van, az légyszi adja már meg a linket. Köszi
Ezer hála!!!
(#) tojci hozzászólása Dec 9, 2006 /
 
Sziasztok!
Szeretnék építeni 1 sztroboszkópot a szub-kimenetre és szeretném, hogy a sztrobi ütemre villogjon. Nem tudna nekem valaki segiteni??? Köszi
(#) Tomi20 válasza tojci hozzászólására (») Dec 9, 2006 /
 
Én ezt úgy oldottam meg, hogy megcsináltam először a stroboszkópot, utánna egy ledes kivezérlés jelzőt, majd egy áramkört, ami levágja a 200Hz feletti hangokat. A stroboszkóp villanását egy optocsatolóval oldottam meg, és az optocsatoló ledjét kötöttem a kivezérlésjelző egyik ledjére. Elég jó, csak az a baj, hogy vannak olyan számok, amikben van olyan mély, hogy nem hallod, csak a hangszóró membárnja mozog, és arra is villog a strobi. Tehát kellene még egy olyan áramkör, ami levágja az 50Hz alatti hangokat is, és utánna már tutira jól működik
(#) Tomi20 válasza Tomi20 hozzászólására (») Dec 9, 2006 /
 
Rajzot mindenhez találsz a kapcsolási rajz gyűjteményben.
(#) kuzi hozzászólása Dec 9, 2006 /
 
SZEVA HA VALAKINEK VAN EGY MZ 125-HEZ KAPCSOLÁSI RAJZ AZ ÉRTESITSEN
(#) Tomi20 válasza kuzi hozzászólására (») Dec 9, 2006 / 1
 
(#) Frankye válasza huhuu hozzászólására (») Dec 10, 2006 /
 
Huhuu!

Mellékelem, pdf-ben a kért oldalt!

Üdv!
(#) huhuu válasza Frankye hozzászólására (») Dec 10, 2006 /
 
KÖSZÖNÖM!!!

Ezer hála!

(#) csuzsa válasza cukki hozzászólására (») Dec 25, 2006 /
 
(#) Frankye válasza huhuu hozzászólására (») Dec 25, 2006 /
 
Igazán nincs mit, nagyon szívesen segítettem.
(#) huhuu válasza Frankye hozzászólására (») Dec 25, 2006 /
 
Meg is építettem, de nemm azzal az ic-vel, ami oda volt írva, mert nem volt olyanom, voszont egy videobol kiszedett kis előerősítőt tettem bele és aztán a két tranyó ésszuperül megy is, most már csak egy dolog van amit nem tudok, hogy a cikk szerint az enntenna kábel is használható, ha egy egy kondival leválasztom....de milyen értzékű legyen vajon a kondi? vértlenül nincs ötleted?
(#) Frankye válasza huhuu hozzászólására (») Dec 26, 2006 /
 
Pfff... Sajnos, arra nincsen.
(#) huhuu válasza Frankye hozzászólására (») Dec 26, 2006 / 1
 
már megoldódott a dolog, nyitottam neki egy új topikot(infra jel eljuttatása egyik szobábol a másikba című topik) és már meg van a válasz is
Következő: »»   2 / 373
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem