Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   46 / 172
(#) izenahogyishivnak válasza potyo hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Ja, szólhatnának a Microchipes kollégáiknak, hogy segítsenek már be, mert nem boldogulnak a procigyártással.
(#) Tocska válasza izenahogyishivnak hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Ez nem ezen múlik! Nem a tényleges legyártás a gond, hanem az alapanyag (szelet) hiánya.
A MicroChip is csak azért lehet nagyfiú, mert (egyébként szerintem teljesen jól döntést hozva) nem húzta be a kéziféket a válság első szelére.
Egyébként nem is csak az Atmelnél van ám gond, pl. a Texas Instruments sem tud 78L05-öt szállítani 3 hónapon belül, pedig ők azért nem ma kezdték a szakmát.
(#) potyo válasza Tocska hozzászólására (») Jún 17, 2010 /
 
Azért gondolom a Texas 78L05 szállítási képtelensége jóval kisebb probléma, mint az Atmelé. Tekintve, hogy 78L05 az szinte minden elektronikai alkatrészgyártónál van, Atmel kontroller meg értelemszerűen nincs másnál.
(#) zsuscsinyo hozzászólása Jún 17, 2010 /
 
Sziasztok!

Tegnap délután 14:13-kor kaptam egy SMS-t, miszerint átadták a futárnak a rendelésem, és még most sem tudom nyomonkövetni a csomagot, mert azt írja, hogy a csomagszám nem létezik a rendszerben. Lehetséges, hogy ők még alszanak, vagy homokszem van a gépezetben?
(#) Topi válasza zsuscsinyo hozzászólására (») Jún 17, 2010 /
 
A csomagszám létezése nem egyenlő azzal, hogy a GLS fel is dolgozta azt.
A csomagszámot a rendszer a csomag felvitelekor adja (matrica, stb miatt) és ez a csomagszám akkor élesedik amikor a GLS-es ember átvette a csomagot, vagy az első HUB beszkenneli.
És erre még rájön pár óra késés, a szinkronizálások - adatfelkerülések miatt.
(#) zsuscsinyo válasza Topi hozzászólására (») Jún 17, 2010 /
 
Igaz! Csomagszám nélkül is megérkezett.

szerk.: A páka is kifogástalan!
(#) (Felhasználó 4577) hozzászólása Jún 18, 2010 /
 
Az ellenállásokhoz nem lehetne egy olyan szűrőt tenni, ami aszerint szűri, hogy 2 vagy 3 raszteres?
Illetve egy gyártó szerinti szűrés is kellene. Eddig csak Lomex-es Yaego ellenállásokat használtam, egységesen mindenhol, ugyan olyan háttérszínnel. Szeretnék tőletek venni ellenállásokat , láttam, hogy nálatok is van ilyen egységes, csak Royalohm, ezt a márkát szeretném szűrni.
(#) (Felhasználó 4577) hozzászólása Jún 18, 2010 /
 
Kerámia kondenzátor RM2,5 NP0
Mit jelent az, hogy NP0?
(#) zmariann válasza (Felhasználó 4577) hozzászólására (») Jún 18, 2010 / 1
 
Hőmérsékletre nem változtatja a kapacitását.
(Negative Positive Zero (zero=0))
(#) (Felhasználó 4577) válasza zmariann hozzászólására (») Jún 18, 2010 /
 
Köszönöm!

Az ellenállás szűréses dolognak utána tudsz nézni?
(#) zmariann válasza (Felhasználó 4577) hozzászólására (») Jún 18, 2010 / 1
 
Szívesen
A 0,25W 5% és 0,6W 1% 3 raszteres, a 0,4W 1% 2 raszteres, így ezt ebből ki tudod szűrni, a gyártó szűrése szerintem azért nem megoldható, mert ahány beszállító, annyiféle gyártó, és kicsit macerás lenne gyártóra bontani.
(#) MolnarG válasza zmariann hozzászólására (») Jún 18, 2010 /
 
Erre tudtok valamit mondani?
(#) Krisz03 hozzászólása Jún 18, 2010 /
 
Ez a tokmány milyen átmérőjű tengelyre való?
(#) (Felhasználó 4577) válasza zmariann hozzászólására (») Jún 18, 2010 /
 
Köszönöm!
(#) maestro hozzászólása Jún 19, 2010 /
 
Ennek a forrasztópákának mi a pontos típusa? SL20N/30N?
(#) (Felhasználó 4577) válasza maestro hozzászólására (») Jún 19, 2010 /
 
Sold Iron/N
SL20N/30N állomáshoz passzol.
(#) hadnagyakos hozzászólása Jún 19, 2010 /
 
Lengő szivargyújtó aljzatot be tudtok szerezni?
(#) Tocska válasza MolnarG hozzászólására (») Jún 19, 2010 /
 
Sajnos nincs
(#) Tocska válasza hadnagyakos hozzászólására (») Jún 19, 2010 /
 
Éppenséggel lehet róla szó.
Bővebben: Link
(#) (Felhasználó 51715) hozzászólása Jún 19, 2010 /
 
Köszi az egyeres vezeték bevezetését! Csak így tovább!
(#) Attila86 válasza Norberto hozzászólására (») Jún 19, 2010 /
 
MC-E LED és foglalat(!) engem is érdekelne! Kellene valami izmos világítás a bringára... A 430lm-es MC-E -vel ki is békülnék.
(#) hadnagyakos válasza Tocska hozzászólására (») Jún 20, 2010 /
 
Köszönöm!
(#) vicsys hozzászólása Jún 20, 2010 /
 
Bővebben: Link
Itt a pdf a főoldalra mutat, gondolom a fájl hiányzik...?
Érdeklődnék, hogy mikorra várható PIC16F886? Remélem nem járok úgy mint a PIC16F690-nel. :eeknoes:
(#) vagnerjazon hozzászólása Jún 21, 2010 /
 
Ez a próbapanel mikorra várható, hogy lesz? Már nézegetem egy ideje, és úgy látom, jó néhány napja nincs belőle. Köszönöm.
(#) hadnagyakos válasza vagnerjazon hozzászólására (») Jún 21, 2010 /
 
Erre én is kíváncsi vagyok. Rendeltem belőle egyet, nem vettem észre, hogy nincs.
(#) Attila86 hozzászólása Jún 21, 2010 /
 
Hát ha van "Az év webáruháza" vagy valami hasonló díj akkor bátran nevezzetek rá! Nem csak hogy a HEStore-ban lehet alkatrészeket kérni, volt már hogy a megrendelés feladása után még aznap, két órán belül(!) már megkaptam a rendelésemet. Ma pedig fölhívtak hogy hogy vált be a folyasztószer-adagoló amit legutóbb rendeltem, lehet-e használni stb...

Legközelebb nem is tudom... megkérdik hogy meg vagyok-e elégedve a HEStore-ban vásárolt tranzisztor zajával vagy hogy elég nagy-e az egyenáramú áramerősítési tényezője, mert ha esetleg nem akkor átállíttatják kicsit a gyártósorokat a Szilikonvölgyben.

Mariannak megígértem hogy teszek fel képet a munkahelyemről kapott folyasztószer-adagolómról, íme:

DSCF5421.JPG
    
(#) Tocska válasza Attila86 hozzászólására (») Jún 22, 2010 /
 
Nem bánjuk, ha az ügyfelek elégedettek.
A mostani faggatózásnak az a magyarázata, hogy az FA-1-es termékünk nem kifejezetten annak készült, mint aminek áruljuk, unszolásra tettük fel, s szeretnénk megbizonyosodni róla, hogy másokat nem vágunk-e át vele, mert azt igazán nem szeretnénk, akkor inkább beszüntetjük a forgalmazását.
(#) Tocska válasza vagnerjazon hozzászólására (») Jún 22, 2010 /
 
Boldog lennék, ha tudnám, méginkább pedig, ha kedvező válaszom lenne rá.
Jelen állás szerint "érkezik"... már több, mint egy hónapja. Nem vagyunk túl boldogok, mert nincs tracking hozzá.
(#) vagnerjazon válasza Tocska hozzászólására (») Jún 22, 2010 /
 
Köszönöm szépen a választ!
(#) Tocska válasza vagnerjazon hozzászólására (») Jún 22, 2010 /
 
Legfrissebb híreink szerint már a VÁMon van, pár nap, míg átengedik.

A tokmány 2,3mm-es tengelyre megy, de fel is lehet fúrni.


Az AK-61 kapcsoló elég trükkös, első olvasatra önmagában nem is alkalmas a feladatra. Este igyekszem majd feltenni a bekötését és akkor lehet rajta agyalni.
Következő: »»   46 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem