Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » IC-t keresek
 
Témaindító: zs0lt, idő: Jún 25, 2008
Lapozás: OK   2 / 5
(#) csikin hozzászólása Jún 16, 2010 /
 
Szerintetek mennyire megbízhatóak a kínai ic-kereskedő cégek? Kértem árajánlatot L9480-ra és kb 10cég küldött is 1-2usd közöttit. Mit lehet ilyenkor tenni?

Üdv.: Csikin
(#) czupok válasza zetyere hozzászólására (») Jún 19, 2010 /
 
Üdv!
Nekem is lcd-be kell. Találtam vagy kinai vagy amerikai cég. Amire ide érne lenne kb 5-6 e. ft darabja.
(#) Zoohacker válasza zetyere hozzászólására (») Júl 8, 2010 /
 
Üdv.

Van egy Marantz PM330 típusú erősítőm! És kiment benne a hangerő szabályozó IC! Ami egy Toshiba TC9153P 16 lábas ic volt! Kérdésem az lenne, hogy hol tudnék ilyet beszerezni? Illetve más egyéb új utángyártott jó-e bele?
Köszönöm előre is a válaszokat! Remélem tudtok segíteni!
(#) 6C4C válasza elektromania92 hozzászólására (») Júl 8, 2010 /
 
Keresd ezt a chipet: 74C926

Üdv:6C4C
(#) Little válasza Zoohacker hozzászólására (») Júl 8, 2010 /
 
Esetleg itt
(#) petemazi hozzászólása Júl 8, 2010 /
 
Sziasztok!
Van valakinek elfekvőbe philips NE5534?
(#) Little válasza boomerang hozzászólására (») Júl 8, 2010 /
 
Bővebben: Link
Kerdes otthon mennyibe kerul az alkatresz.
(#) Zoohacker válasza Little hozzászólására (») Júl 9, 2010 /
 
Köszönöm a választ! De ami ott van az ebay-en annak az ic-nek nem teljesen ugyanaz a típusa amit én keresek! ez nem baj? és hogyan lehet rendelni onnan nekem full kínai az az oldal nem értek hozzá és angolul sem értek ennyire! nem kerül nekem többe a postaköltség mint az egész erősítő?
(#) Little válasza Zoohacker hozzászólására (») Júl 9, 2010 /
 
Szivesen.
A termek, 7.98$, a postazas 2.99$. Nem tudom mashol mennyi, vagy hogy beszerezheto-e. En altalaban csak innen, vagy a tme-tol tudok vasarolni.
Ha gondolod irok neki, es megkerdezem, hogy ez azonos-e azzal, ami neked kell, illetve ha nem, miben kulonbozik.
Vasarlas: regisztralsz a paypal-nal, es a megadott bankkartyan kersztul lehet vasarolni, vagy a paypalos szamladra toltesz fel osszeget, es akkor onnan tudod kiegyenliteni a szamlat.
(#) Zoohacker válasza Little hozzászólására (») Júl 9, 2010 /
 
az a tme magyar? ha megkérdeznéd megköszönném! igazából legjobb lenne bele egy utángyártott ami bárhol kapható!
(#) Little válasza Zoohacker hozzászólására (») Júl 9, 2010 /
 
TME
Lengyel (az oldal beszel magyarul is), szoval 1 alkatresz miatt nem eri meg rendelni toluk. De ha jol latom ilyenjuk, nincs is.
(#) Zoohacker válasza Little hozzászólására (») Júl 9, 2010 /
 
értem és kösz! szóval nem sok esélyem van, hogy találok belevalót! :S
(#) Little válasza Zoohacker hozzászólására (») Júl 9, 2010 /
 
Szerintem amit linkeltem jo lesz. Ha valaszolt a ficko, jelentkezem.
(#) Zoohacker válasza Little hozzászólására (») Júl 10, 2010 /
 
Rendben, köszönöm!
(#) Little válasza Zoohacker hozzászólására (») Júl 12, 2010 /
 
Udv
Ezt irta a srac: Igen, ez egy TC9153AP DIL-16 tokozassal.
(#) Zoohacker válasza Little hozzászólására (») Júl 12, 2010 /
 
Ez az amit az ebay-en mutattál ugye? vagy nem? amúgy köszönöm az infot!
(#) Little válasza Zoohacker hozzászólására (») Júl 12, 2010 /
 
Igen, ami lejjebb van a linken. Ha nem talalsz mashol/olcsobban, szerintem ez a legjobb megoldas.
(#) Zoohacker válasza Little hozzászólására (») Júl 14, 2010 /
 
Hát én e-bay-ről nem akarok rendelni, mert nem értek angolul és nem is akarok regisztrálni annyi mindenre! Közben felhívtam a hestore-t is és ott azt mondták ebbe nem lehet már kapni sajnos! Kérdeztem, hogy helyettesíteni lhete-e azt mondták mire kitalálnák és megcsinálnák hogy hogyan lehetne helyettesíteni többe kerülne mint egy egész erősítő!
(#) Little válasza Zoohacker hozzászólására (») Júl 14, 2010 /
 
Annyi mindenre regisztralni... A ket hely tenyleg megterhelo (a paypal-t nagyon sok helyen elfogadjak fizeteskent..), foleg hogy a regisztracio 5perc, a termeket meg megkapod 1 het alatt.
Igazad van, dobd inkabb ki az egeszet a lomosoknak, es akkor se penzedbe, se idodbe nem kerul. Vagy add at nekem, majd megoldom..
(#) Zoohacker válasza Little hozzászólására (») Júl 15, 2010 /
 
Nem kidobni akarom! Meghirdetem olcsón és hátha elkél! Ha érdekel mondj egy árat amiért kéne! Van egy magnódeckem is blaupunkt xc-240 ha érdekel de az is hibás!
(#) elektroláma hozzászólása Aug 28, 2010 /
 
DS1307 óraIC-t kerek sürgősen! Ha van vkinek Bp-n, ne kíméljen, megfizetem! Köszi!
(#) Ronin válasza elektroláma hozzászólására (») Aug 28, 2010 /
 
(#) elektroláma válasza Ronin hozzászólására (») Aug 28, 2010 /
 
Igen, ezt is náluk vettem, de valsz elszállt. Most megpróbálom átdobni vmi másik nyákra tesztelni, de az az áramkör, ami eddig működött vele, most nem megy. Fel van húzva mind2 adatvonal, tápot kap, elem van(ha le van merülve is menni kellene neki).
I2C hiba, egyértelmű.
Mai napon kellene, és HQ nincs szombaton
(#) Szebence hozzászólása Szept 4, 2010 /
 
Sziasztok!

Érdekldnék, hogy BAL6686-os IC-t honnan lehetne beszerezni és milyen árban van.

Üdv!
(#) bankimajki hozzászólása Feb 27, 2011 /
 
Sziasztok, olyasmi IC-t keresek, ami egy tokban 1 műveletit tartalmaz. A kimeneti árama: több, mint 10mA. Van offset állítási lehetősége. És a tápfesz. min. 30V. Mit javasoltok? Már találtam is, de buta vagyok, hiszen a uA 741-es pont jó ilyen célra.
(#) kovizozi hozzászólása Júl 21, 2011 /
 
Helló mindenki!!
Egy olyan IC re lenne szükségem ami pwm generátor és van neki triger bemenete csatornánként.
találtam egyet de ilyet sehol nem lehet kapni. Bővebben: Link
valami ötlet?
(#) kovizozi hozzászólása Júl 21, 2011 /
 
Lényegében olyan IC kellene aminek van egy bemenete amire egy rövid időre pwm-et küldök majd a kimenetén ugyan akkor a pwm-et generálna mint a bemenetén csk jóval tovább..
(#) kovizozi hozzászólása Júl 21, 2011 /
 
(#) Zsoltipapa hozzászólása Júl 31, 2011 /
 
Heló mindenkinek.tda2025-ös ic-t keresek,ha valaki tud segiteni megköszönöm.üdv Zsolt
(#) Fülöp Ferenc 49 hozzászólása Aug 9, 2011 /
 
kedves kollégák szeretném ha segitenétek , egy STR 333L sony rádiós erősitöt kaptam , amiben ki van purcanva az egyik IC a rádió panelon . teljes zárlat van a táplábak között , tipus szinte alig , itt a fényképen látható , 1979-es készülék , szeretném megcsinálni , ha vehetnék hozzá ilyen IC-t . Köszönettel várom az ötleteiteket Feri
Következő: »»   2 / 5
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem