Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Digitális TV megosztási korlátozás
 
Témaindító: phoenixke, idő: Ápr 16, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   3 / 6
(#) BTO válasza horvathrobert2006 hozzászólására (») Márc 17, 2010 /
 
mikor mit tudsz tenni???
(#) BTO válasza horvathrobert2006 hozzászólására (») Márc 17, 2010 /
 
ja a háttér árnyék képes dologra gondolsz??

vagy veszel sk pénzen 1 jóminőségü scart csatit,mert az UPC-nek csak az occso van a boxokhoz azt kapják gyárilag a berendezés mellé.és ha akkor is látszik az árnykép akkor sajan a TV gariszervizefelé kéne az asztalra csapnod.
van DVD lejátszód??? ha van és amikor még csak a DVD logoja megy mikor békapcsolod akkor is látszik az árny kép ???mert akkor tuti nagy valszinüséggel a tv AV váltója ereszt át.
(#) horvathrobert2006 válasza Massawa hozzászólására (») Márc 18, 2010 /
 
Pontossan az történik mint a fentiekben le van irva.Az az analog zavarja a digitalis képet amelkyikre utoljára volt kapcsolva.Azt próbáltam ma hogy odakapcsoltam ahol nem volt beprogramozva egy adó sem,utánna visszakapcsoltam a digitális adásra és tiszta hangyás volt a kép
(#) jenci2007 hozzászólása Márc 19, 2010 /
 
Sziasztok kérdésem lenne hogy van egy digi tvs kártyám meg egy fujicu simens kártya olvasom lehetne valamit kezdeni vele ha levan járva a kártya ? én arra gondltam hogy átirni a kártyán a kodod és ugy jőne a csatornák lehecséges ez várom a válaszotokat kőssz előre is .

hell
(#) horvathrobert2006 válasza Massawa hozzászólására (») Márc 19, 2010 /
 
Nem ertem en sem ,de igy van
(#) Action2K válasza jenci2007 hozzászólására (») Márc 19, 2010 /
 
Ha ilyen kártyád van, nemsokára semmire sem lesz jó, max hardverkulcsnak a PC-dhez, ha írsz hozzá progit.

Idézet:
„arra gondltam hogy átirni a kártyán a kodod”

És Te tudod azt a kódot? Mert akkor hajrá! Amúgy meg ezen a fórumon ne várj ez irányú további segítséget.
(#) Mormoghy válasza jenci2007 hozzászólására (») Márc 19, 2010 /
 
Hát, szerintem nem. Ha lejárt, le is van tiltva, ez nem ilyen egyszerű.
(#) puli122 hozzászólása Ápr 16, 2010 /
 
Sziasztok!
Kérdésem a következő: Most akarunk UPC-nél digire váltani. ( panel, koaxon jön a jel ). De több tv-nk is van. az világos hogy digitálisan csak 1 tv-t tudok nézni, de attól az analóg jel megmard? Magyarán a gépemben lévő tv tuner vagy egy másik sima analóg tévő menni fog ?

Üdv
(#) puli122 válasza Massawa hozzászólására (») Ápr 16, 2010 /
 
De akkor azt jól értem hogy a digi szolgáltatás csak egyen lesz elérhető ? Elég az, csak hogy értsem....
(#) Action2K válasza puli122 hozzászólására (») Ápr 16, 2010 /
 
Igen!
(#) puli122 válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 17, 2010 /
 
Köszi, akkor megéri most beszereznem pár száz ft-al többért a digit.
(#) puli122 hozzászólása Ápr 17, 2010 /
 
Amúgy használ itt valaki már digit ? Van valami tényleg használható előnye vagy csak "parasztvakítás" ez is ?
(#) Action2K válasza puli122 hozzászólására (») Ápr 17, 2010 /
 
Várhatóan szebb lesz a képminőség, esetleg lesz 5.1-es kimenet az HBO-hoz, meg a minden jó filmhez, illetve talán pár csatornával több.
(#) puli122 válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 17, 2010 /
 
Köszi. Akkor még valami. Tudtok mutatni olyan cuccot amit majd adnak az upc-sek. Set top box ha ez az.... Az érdekelne hogy milyen kimenetek vannak rajta, meg hasonlók.
Köszi
(#) Action2K válasza puli122 hozzászólására (») Ápr 17, 2010 /
 
Ezek közül valamelyiket: Link Én a műholdas részlegnél dolgozom, úgyhogy nem tudom, hogy ép mos melyikeket adják ki a kábelesek.
(#) bgergo hozzászólása Ápr 17, 2010 /
 
Sziasztok! Az UPC ad már kártyafogadó modult?
(#) Action2K válasza bgergo hozzászólására (») Ápr 17, 2010 /
 
Műholdashoz tuti nem. Legalábbis mi nem. De minek? Illetve mért pont a UPC-től szeretnéd?
(#) puli122 hozzászólása Máj 11, 2010 /
 
Szorosan nem ide tartozik, de nem akarok új témát nyitni.
Tehát: upc digi set top box, dvr (azthiszem thomson), hátulján van usb, meg ethernet csatlakozó is. De minek ? Kézikönyvben egy hang sincs róluk. lehet be sincsenek kötve ?
(#) kadarist válasza puli122 hozzászólására (») Máj 11, 2010 /
 
Szoftveresen le vannak tiltva a csatlakozók. Magyarországon nem használatosak. Külföldön különféle interaktív és internet-jellegű alkalmazáshoz használják.
(#) puli122 válasza kadarist hozzászólására (») Máj 11, 2010 /
 
Ahha. Bele is toltam egy pendrive-ot hátha... De semmi. Örültem volna neki, ha például mint a dvd lejátszón, lehet usb-ről is lejátszani. De az nyilván nem ez az eszköz.
(#) atti2 hozzászólása Máj 29, 2010 /
 
Sziasztok!
A napokban hallottam, hogy a műhodvevők jelét valahogy felküldik a netre, és egy vagy több másik beltérivel ami pc-n keresztül csatlakozik a netre, lehet nézni, egymástól függetlenül.
Tud erről valaki valamit?
(#) zsala hozzászólása Jún 24, 2010 /
 
Sziasztok! Még sehol sem tudtak segíteni, talán itt kapok segítséget.
A problémám: A beltéri a nappaliban van, de az emeletre is el van osztva az RF jel (modulátorral). Egy infra jelátlövőt használtam csatornaváltásra. Lecserélték a beltérit a felvevős Ph. DSR 8111-re. Az ehhez tartozó univerzális távirányító jelét UPC állásban az infraátlövő nem tudja továbbítani.
Tudja valaki a távir. frevenciáját?
Mit kellene változtatni a mostani jelátlövőn?
Van kompatibilis jelátlövő? A mostani tipusa IR-EGGS2.
Egyáltalán van valami megoldás arra, hogy távolról irányítsam ezt a dögöt?
Köszönettel : Zsala
(#) Action2K válasza atti2 hozzászólására (») Jún 24, 2010 /
 
Igen, ez így van. Kártyamegosztásnak hívják. Egy háztartáson belül megengedett (szemet hunynak a szolgáltatók), más módon illegális.
Egyébként van egyszerűbb módja is, csak azzal nem lehet nagyon "trükközni".
(#) pilaka hozzászólása Júl 1, 2010 /
 
Sziasztok , most előfizettem az upc kábel digire , és legnagyobb csalódásomra nem tudom nézni a HD műsorokat HD minőségben , erre csak a digi HD csomag megrendelésekor lenne lehetőségem (semmi szükségem az ezzel járó csatornákra és szolgáltatásokra) van e arra egyéb technikai megoldás , hogy az esetenkénti HD adásokat HD minőségben nézzem?
(#) abcdabcd válasza pilaka hozzászólására (») Júl 6, 2010 /
 
Elvileg 8 napon belül visszamondhatod a "távollévők között létrejött szerződést" ha telefonon vagy neten kötötted... ha nem találsz megoldást
(#) zsala válasza zsala hozzászólására (») Júl 7, 2010 /
 
Annak aki hasonló cipőben jár..(740591). A problémát sikerült megoldani, ki kell cserélni az infravevőt egy olyanra, ami ismeri a Philips kódokat. Én egy hibás
Magnavox dvd-ből szereltem ki, de jó a Tsop 1136, 2136,
esetleg 1736.
(#) kgbman hozzászólása Aug 1, 2010 /
 
Sziasztok,
Van egy Samsung P2470HD monitorom DVB-T/C tunerrel és CI slottal. UPC kábeles digital dvr gold csomagom van settop boxxal.
1: a UPC digital kábeles milyen kódolással jön?
2: van rá lehetőség hogy CI kártyát kérjek a UPC-től vagy vegyek és a tölük kapott kártyát beletéve nézzem a műsort?
Tehát ha nem kell, akkor nem akarok hackelni.
Előre is köszi a válaszokat.
(#) miki79 hozzászólása Aug 3, 2010 /
 
Sziasztok!
Szertném megérdeklődni Valakitől,hogy van Nekem ez az okosítható beltérim és sorra kódólgatják le azokat az adásokat amit eddig szabadon fogtam.Tudja e Valaki, hogy hogyan lehet újra kikódolni.
Köszönöm a válaszokat!
(#) Action2K válasza miki79 hozzászólására (») Aug 3, 2010 /
 
Köszönjük Miklós a beismerő vallomását, ez enyhítő körülménynek számít. Ha befárad hozzám, és aláír néhány papírt, akkor továbbra is nézheti a kedvenc csatornáit. A csekkeket majd küldjük.
(#) attila0115 válasza miki79 hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
A attól füg milyen az a okos beltéri de például egy echosmart 791-es beltérivel a UPC cryptos kártyával tökéletesen működik és egy kártyával net nélkül akár tíz vagy több helyen is megy (kártyamegosztás) wifin 50 méteren belül de erősítővel ez is növelhető.És természetesen pvr-es a vevő. Most az előfizetést kikerülni nem lehet (jelenleg) de egy kis okossággal pénzt sporolni és a szolgáltatást növelni az igen. És ez még részben legális is. Az internetes megosztás már nem!
Következő: »»   3 / 6
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem