Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » LG LCD TV képernyő panel hiba
Lapozás: OK   2 / 8
(#) tycon válasza bbalazs_ hozzászólására (») Okt 2, 2010 /
 
Szavaidból azt veszem ki, hogy talán nem reménytelen a dolog... ez már jó hír nekem... néhány nap és megoldom, hogy elmenjek érte (sajnos nem a szomszédban van), azután majd beszámolok a fejleményekről!
(#) mps hozzászólása Dec 28, 2010 /
 
Sziasztok! Van nekem egy LG26lc2R-ZJ tv-m. Az neki a nagy baja, hogy a háttérvilágítás kb 5s. után lekapcsol. A vezérlésen ha feszt mérek, nem látok változást, A tápban volt két púpos kondi, jó nagy esr-el, azt cseréltem, előtte kb 3 s. volt az idő. Az egyik inverteren van egy led, a kondi csere előtt nem világított, utána igen, de szépen lassan elhalványul. Ha a tápot mérem nem látok csökkenést. Eddig csak laptopot jívítottam, ott inverter, esetleg fet csere segített, itt viszont két inverter van, és a csőhöz csak 1-1 vezeték megy mindkettőből, nem találkoztam még ilyennel. Merre induljak?
A segítséget köszönöm előre is!
(#) koga2 válasza mps hozzászólására (») Jan 21, 2011 /
 
Szerintem rossz a csö. Akkor megy el a világítás amikor a led is elhalványul?
Minden kondit kimértél? Én szerintem a cső a rossz mert az az inverter állapot jelző led ha nem megy a csö valószínüleg a led se világít.
(#) mps válasza koga2 hozzászólására (») Jan 21, 2011 /
 
Szia! Köszi, de közben megoldódott, valóban az egyik cső volt a rossz.
(#) koga2 válasza mps hozzászólására (») Jan 22, 2011 /
 
Nincsmit.
(#) atus1981 hozzászólása Márc 27, 2011 /
 
Sziasztok!
A képen látható hibája van a tv-nek. Pakolás után lett ilyen. Az LCD panelnek külsőleg semmi baja sincs.
Kérdezném, hogy mit lehet vele kezdeni, látott-e már valaki ilyen hibát?
Köszi.

lcd.JPG
    
(#) jócijoci hozzászólása Ápr 22, 2011 /
 
sziasztok !
egy kérdésem lenne ha valaki tudna támogatni valami jó ötlettel azt megköszönöm!
vettem egy használt lcd tvét és ha a kijelzőjére teszem a kezem tök meleg! ez szabályos vagy valami okozza ezt?
köszi a segítséget!
(#) Rik hozzászólása Máj 18, 2011 /
 
Szeretnék tőletek segítséget kérni,a TV-mel kapcsolatban.Egy LG CF29H30T típusú televízióról lenne szó.A probléma az az hogy a TV nem kapcsol be csak készenléti állapotban van,és ha be szeretném kapcsolni akkor csak egy kattanást hallok és vissza áll készenléti üzemmódjába.Szerintetek mi lehet a baj?A szervíz kapcsolást csatolom.Ha valaki tudna segíteni kérlek írjatok.
(#) bendehal hozzászólása Jún 5, 2011 /
 
Sziasztok!
Van egy lg 26lc2r-es tv-m és az a problémálya hogy elsőre nem mindig kapcsol be. Ennek mi lehet az oka?
Érdemes javítatni, vagy ne is foglalkozak vele.(bár egy kicsit zavaró)
Köszi
(#) vgyula válasza bendehal hozzászólására (») Jún 5, 2011 /
 
Szia!
A készenléti led világít?
Üdv.: Gyula
(#) kadarist válasza bendehal hozzászólására (») Jún 5, 2011 /
 
Szia!
Cseréld ki a púpos kondikat és utána jó lesz.
(#) bendehal válasza vgyula hozzászólására (») Jún 5, 2011 /
 
Szia

A led az villog amikor problémás a bekapcsolás.
Szabolcs
(#) bendehal válasza kadarist hozzászólására (») Jún 5, 2011 /
 
Szia

Ezt sajna nem értem púpos kondi? de ha megírod lehet kicserélem.
Kérlek oszd meg velem
Köszi Szabolcs
(#) kadarist válasza bendehal hozzászólására (») Jún 5, 2011 /
 
Balra a púpos, jobbra a sima tetejű elektrolitkondenzátor: Bővebben: Link
Még több púpos kondi: Bővebben: Link
(#) Ganesha hozzászólása Jún 9, 2011 /
 
Üdv!

Ha az LCD kijelzőn van egy pár centis függőleges fekete csík, akkor is lehet ez pusztán kontakt hiba, vagy csak valami ennél komolyabb?
(#) oldember hozzászólása Jún 17, 2011 /
 
Sziasztok!

Tanácsot kérnék a szakiktól: LG 32LB7 LCD TV
Bekapcsolás után minden rendben, majd kb.5-6perc elteltével a kép eltűnik (minden fekete!) a hang továbbra is tökéletes!
Így feketén eltelik 2-3 perc, majd kezd az összetört kép látszani. Először ritkán be-be villanva, aztán a 3. percben már egyre javuló kép és végül megállapodik. Ettől kezdve simán megy egész este!
Találkozott már valaki ilyennel? Nem hiszem, hogy nagy lenne a hiba, de azért kérdezek, hogy ne legyen nagyobb.

Mi lehet a probléma?

A segítséget köszönöm!

Üdv.
Oldember
(#) triana hozzászólása Júl 7, 2011 /
 
Véletlenül találtam rá erre a fórumra, és úgy látom, hogy itt érdemes feltenni a kérdésemet egy Samsung LCD TV-vel kapcsolatosan: Idén márciusban vettük a TV-t egy outletben, de már rögtön csalódás volt, amikor otthon beüzemeltük, mert meg sem közelítette az otthoni kép azt, amilyen a boltban volt. Bár számítottunk erre, mert otthon kábel TV van, ilyen nagy különbséget azért nem vártunk. Addig állítgattuk rajta a dolgokat, hogy a végére egészen türhető képet kaptunk, a színek kifejezetten szépek voltak, és "megszoktuk", hogy egyes csatornákon eléggé szemcsés a kép. Azután feltűnt, hogy a kép alsó felében mind a két oldalon egy kb. 15 cm átmérőjű körben sárga fény üt át a színeken, főleg, ha nem túl színes a kép, sok egybefüggő világos, vagy sötét szín van a képen. Olyan, mintha a kép mögött lámpa világítana. Ezt jeleztük a boltban, minden további nélkül kicserélték. Viszont a másik TV-nél is látszanak egy kicsik a sárga foltok, csak halványabban, ráadásul, bár látszatra ugyan olyan a TV, a menüben nincs sok olyan dolog, amit az első TV tudott. A kérdésem az lenne,hogy véleményetek szerint lehet a Samsung TV-knek esetleg ilyen jellegű típushibája, vagy ez a sárga fény, ami igazából nem feltűnő, egy nagyobb hiba előjele lehet? Köszönettel: triana
(#) koszta68 hozzászólása Aug 28, 2011 /
 
sziasztok AZ lene a kérdésem hogy van LG 42PC 1R plazma tv ém és lehet e kapni hozá Y-panel kapni és menyiért köszi
(#) ficko68 hozzászólása Szept 15, 2011 /
 
Sziasztok! nekem lenne egy LCD tv-vém és sajna kiment a képernyő CREA EZ A NEVE 42" kellene ha tud valaki akkor érdekelne engem Köszi......
(#) ficko68 hozzászólása Szept 16, 2011 /
 
sziasztok. kellene nekem egy SEG. KYOTO 27"LCD TV HEZ KÉPERNYŐ Ha tudvalaki az nagyon jolene kőszi előre is vagy ha valakit érdekell üzem képes csak a képernyője tőrt be
(#) szepesi79 válasza oldember hozzászólására (») Nov 29, 2011 /
 
Szia!
Nekem sajnos ugyanezt csinálja a tv-m. Sajnos egyre hosszabb idő után jött vissza a kép, de a mai nap már ezt is megunta, és egyáltalán nem akar jelentkezni.
Tudsz adni Nekem valami támpontot,sikerült megcsináltatnod,esetleg kuka?
Válaszod előre is köszönöm!
Üdv.
szepesi79
(#) szepesi79 válasza oldember hozzászólására (») Nov 29, 2011 /
 
Szia!
Nekem sajnos ugyanezt csinálja a tv-m. Sajnos egyre hosszabb idő után jött vissza a kép, de a mai nap már ezt is megunta, és egyáltalán nem akar jelentkezni.
Tudsz adni Nekem valami támpontot,sikerült megcsináltatnod,esetleg kuka?
Válaszod előre is köszönöm!
Üdv.
szepesi79
(#) vandorbot válasza atus1981 hozzászólására (») Dec 16, 2011 /
 
kepernyovezerlohoz meno kabel vagy csatlakozojanak kontakthibaja,
(#) koszta68 hozzászólása Dec 21, 2011 /
 
sziasztok kérdésem az lene hogy lg plazma tv vetem használtan és sajnos a kép nagyon szemcsés mi a hibája vagyis javitatni kelene?????????? vagy kijelző hibás??? sos még anyi hogy menyi lenne a csináltatása köszi
(#) koszta68 hozzászólása Dec 22, 2011 /
 
sziasztok vásároltam használtan egy LG 42PC3R 107 cm-es 42" 16:9 plazma televíziót és Semmi törés, vagy ilyesmi nincs rajta természetesen, a zsizsis a kép mitöl lehet amugy klasz kis tv csak nekem zavaró mi lehet a baj és ha igen javitható és menyi ért köszi a válasz és a segitséget
(#) zolika60 válasza koszta68 hozzászólására (») Dec 22, 2011 /
 
Ezt így nehéz kitalálni. Sok minden okozhatja. Tegyél fel egy képet a hibáról.
(#) koszta68 hozzászólása Dec 23, 2011 /
 
sza elöszöris jöszönöm válaszod ijen a kép de ha rá adom a fény erőt 100 akor viszont nem anyira szizsis a kép kérlek segit még arra kérnélek hogy ird már meg menyi a csináltatása köszi
(#) koszta68 hozzászólása Dec 23, 2011 /
 
itt a kép kösz a segitséget
(#) koszta68 hozzászólása Dec 23, 2011 /
 
még tetem föl képet netán ha nem látod köszi a segitséget
(#) Forgi11 válasza szepesi79 hozzászólására (») Dec 23, 2011 /
 
üdv nekem is ugyan ez a probléma Elsőnek nekem csak akkor csinálta amikor a tévét ráduktam a pc re Első 2 perc jó aztán egyre jobban szétesettt a kép,majd fekete képernyő.Azt hittem,hogy a hdmi dekóder szarakodik Kicsit idegesített de gondoltam majd nem nézek filmet pc ről (hozzáteszem a pc t használtam dvd lejátszónak de ma észre vettem hogy tv műsor nézés közben is elkezdte csinálni de csak kicsit Ha valaki tudja mi lehet ez irja már meg légyszi.Dobjuk a cuccot vagy apróbb a hiba Választ előre is köszi:o)
Következő: »»   2 / 8
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem