Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » TRAKONIK 202 panelrajz
 
Témaindító: in55, idő: Dec 11, 2019
Lapozás: OK   1 / 1
(#) in55 hozzászólása Dec 11, 2019 /
 
Üdv! Ezzel a heggesztővel van gondom mégpedig a vzérlőpanel rajzára lenne szükségem.A tőmbvázlata már megvande a panelé nem.Egy UA 556PC van benne de ilyet nem találtam, már volt Trakonik problémám végül saját megoldást kellett találnom.
(#) vision61 válasza in55 hozzászólására (») Dec 11, 2019 /
 
Az IC gyakorlatilag 2 db 555 egy tokban.
Pl. az NE556 is jó helyette, bármelyik elektronikai alkatrész szaküzletben kapható.
(Vagy félreértettem, és nem az IC-re írtad, hogy nem találod?)
(#) Inhouse válasza vision61 hozzászólására (») Dec 11, 2019 /
 
A net szerint ez a CMOS változat.
(#) vision61 válasza Inhouse hozzászólására (») Dec 12, 2019 /
 
Én úgy tudom, hogy az 555, 556 CMOS változatai a 7555 és 7556 számúak. Az már gyártó függő, hogy előtte ICM, vagy NE betűk vannak.
(#) in55 hozzászólása Dec 12, 2019 /
 
Üdv! Egy kis féreértés, nem az IC-vel van a gond hanem a panelrajzal ezt nem találom. A 24v váltó rámegy az egyneirányítóra de nem jőn ki a panelból.A reléket most tesztelem, mindanozáltal jó lenne a rajz mármint a panelé.Az IC gondot meg tudom oldani mármint ha ilyesmi lesz.Előre is kőszőnőm ha valaki küldene egy rajzot.
(#) Inhouse válasza vision61 hozzászólására (») Dec 18, 2019 /
 
Nem tudom, ez volt az első értelmezhető találat a neten. Kapcsolástól függően nem teljes mértékben kompatibilis a sima és a CMOS.

UA556PC.png
    
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem