Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   787 / 968
(#) Bakman válasza sany hozzászólására (») Jan 9, 2019 /
 
Nagy nézettség, nagy reklámbevétel. Érdekük, hogy pörögjön egy-egy videó.
(#) SALáta válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 9, 2019 /
 
Nálunk is lehet, de nem szokás.Viszont az utca vége na az már más kérdés, arra szokás.
(#) nagym6 válasza SALáta hozzászólására (») Jan 9, 2019 /
 
Sötét van, gondolom ez a kampózás ideje, nem látni. Mindjárt...
(#) ha9pi.feri válasza SALáta hozzászólására (») Jan 9, 2019 /
 
Csak sajnos az utca vége egyre közelebb kerül az elejéhez.
(#) pjg válasza peti333 hozzászólására (») Jan 9, 2019 / 1
 
Ingyen? Hány évre fizetted ki előre a villanyszámlát?
(#) sany válasza pjg hozzászólására (») Jan 9, 2019 / 1
 
Ingyen csak a növények kapnak.
(#) tothbela válasza sany hozzászólására (») Jan 9, 2019 / 7
 
Csak meghatározás kérdése mit nevezünk ingyen energiának. A lányom ingyen telefonál, mivel nem percdíjas, hanem korlátlan a hálózaton belüli lebeszélhető percek száma. A párom ingyen telefonál a gyerekkel, mert csak megcsörgeti, ő pedig visszahívja. Mama ingyen telefonál velünk, mert a UPC csomagjában hálózaton belül korlátlan. Csak én nem telefonálok ingyen, mert fizetem a saját, a párom, a gyerek telefonját, azonkívül a saját, plusz még a Mama UPC csomagját is.

De én mivel kilógok a sorból, deviáns családtagnak minősülök, így nem lehet az átlaghoz venni. Ezek szerint nekünk nagyon jó, mert mindenki ingyen beszél.

Ja! A tankolással is valami hasonló a helyzet. Meg a gumicsere, stb.
(#) Hp41C válasza sany hozzászólására (») Jan 9, 2019 / 1
 
Azért is nagy harc folyik, a növényeknek is jól meg kell "dolgozniuk" érte. Ld. a csenevész paprika palántából nem lesz semmi, mert nem kap fényt a sokkal gyorsabban növő gyomoktól.
(#) Hp41C válasza sany hozzászólására (») Jan 9, 2019 /
 
Inkább teletömi reklámmal. Jó bevétel lesz belőle.
(#) peti333 válasza Kovidivi hozzászólására (») Jan 9, 2019 /
 
Kovidivi: Két különálló rendszer van, névlegesen 3 és 2 KW-os darabok, de csúcsban bőven képesek 6 KW-ot is termelni.
pjg: Nekem abszolút ingyen van, mert a szüleim háza, ők fizették anno előre a villanyszámlát. Tisztán forintra számolva, ha jól emlékszem akkor 10 évre jött ki. (Hozzátenném az államilag támogatott lakástakarékból lett kiépítve mindkettő pár év eltéréssel, így ~30%-al hamarabb térül meg.) Valamikor a következő 2-3 évben kéne, hogy eljöjjön a megtérülés pillanata a lakástakarékból jövő támogatást nem számítva. El van téve minden számla, egyszer rá kéne szánni egy délutánt és átszámolni.
Igazából amiről a témával kapcsolatban mindenki megfeledkezik, hogy a napelem a ház értékét is jelentősen növeli, majdnem annyival, amennyibe a kiépítése kerül, tehát ha az ingatlan reálértékét is beleszámolod, ki fog jönni valami 1-4 éves megtérülés. Ebbe beleszámolva a most már nem elérhető lakástakarék 30%-os állami támogatását, már a felszerelés pillanatában a pénzednél vagy.
(#) sany válasza Hp41C hozzászólására (») Jan 9, 2019 /
 
Jogos.
(#) sany hozzászólása Jan 9, 2019 1 /
 
Még két "free-energy" -s videót engedjetek meg. Aztán több nem lesz ígérem.
Videó1
Videó2

Ez már nem is vicces számomra.
(#) sonajkniz válasza sany hozzászólására (») Jan 9, 2019 /
 
Tesla besírna a gyönyörtől!
Edison viszont a "nyitott áramkőr, mégis világít" látványtól követne el harakirit.
(#) pipi válasza sany hozzászólására (») Jan 9, 2019 /
 
Egy video 2*
(#) sany válasza pipi hozzászólására (») Jan 9, 2019 1 /
 
Bocsánat! Csak azt akartam bemutatni, hogy láthatjátok működik. Két különböző feltöltő.

Videó1
A hozzászólás módosítva: Jan 9, 2019
(#) ha9pi.feri válasza sany hozzászólására (») Jan 10, 2019 /
 
Persze, csak akkor nem működik, ha kimerül az elem a "megberhelt" LED lámpában, vagy original, újat csavarnak bele a foglalatba. Különben van ezzel munka, míg elkészítenek egy ilyet, de a bűvészek is sok időt fordítanak egy-egy trükk kellékeinek elkészítésére.
A hozzászólás módosítva: Jan 10, 2019
(#) tothbela válasza ha9pi.feri hozzászólására (») Jan 10, 2019 /
 
Ha mi is barkácsolnánk hasonló izéket, a nézettségből befolyhat annyi forint, hogy megtérülne a befektetett munka + pénz. Így kvázi ingyen energia.
(#) sany válasza ha9pi.feri hozzászólására (») Jan 10, 2019 /
 
Persze tudom én, hogy csalás. De akkor is...
(#) zolika60 válasza sany hozzászólására (») Jan 10, 2019 / 3
 
Már mért volna csalás? A takonyragasztóból jön az energia. Az minden ilyen videó elengedhetetlen része.
(#) nagym6 hozzászólása Jan 10, 2019 /
 
Nem nagy ügy, de ma tudtam meg, hogy a kuglóf amit hetek óta eszünk sokadikat, mazsolás. Tegnap először találtam egy mazsolát benne, ma megkérdeztem a boltban ez mazsolás kuglóf? Mondták igen.
(#) furko válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 10, 2019 / 5
 
Idézet:
„találtam egy mazsolát benne”


Nem volt lába?
(#) elektrorudi válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 10, 2019 / 2
 
Biztos, hogy mazsola volt?
Gyakran csinálok itthon fagyit, fagyiporból. A zacskó kétkilós, legalább tíz keverésre elég. A zacskót befőttees gumival szoktam lezárni a keverések között. Amikor lehúzom a gumikarikát a zacskóról, összepöndörödik. Biztos láttatok már ilyet. Szóval egyszer ez a összepöndörödött gumi beleesett a puncs fagyiba, és szépen belekevertem, amibe persze jócskán teszek mazsolát is. Ezzel kínáltam meg a keresztfiamat egyik alkalommal. Egyszer csak szólt, hogy nem bírja elrágni a mazsolát. Megnéztük. Hát a befőttes gumi volt. Mekkora ennek az esélye, hogy belekeveredik, és pont az ő adagjába?
Ezen látszólag jót nevettünk, de valójában majd' el süllyedtem szégyenemben.
De a történetnek nincs vége.
Pár héttel később, hogy kiköszörüljem a csorbát, ismét előálltam, hogy ezt a puncs fagyit kóstolja meg, ebben már biztos nincs gumi. Mondtam kajánul.
De volt! Esküszöm! Ennek mekkora az esélye??? Hogy pont beleesik megint? Hogy pont a puncsfagyiba? Hogy pont a kereszfiamhoz kerül megint? Ez az eset, aminek olyan kicsi a valószínűsége, hogy kifejezhetetlen. Ennek már inkább valószínűtlensége van.
A hozzászólás módosítva: Jan 10, 2019
(#) Bakman hozzászólása Jan 10, 2019 /
 
Ne aludj el karaoke bárban: Snotr.
(#) pipi válasza elektrorudi hozzászólására (») Jan 10, 2019 / 1
 
Hali!
Nem lehet hogy egy zacskónyi gumit belekevertél, csak a többiek nem vették észre
(#) elektrorudi válasza pipi hozzászólására (») Jan 11, 2019 /
 
Hali!
Lehet, hogy észrevették, csak nem szóltak.

Egyébként tényleg nem volt se vicces, se mókás. Nagyon égő volt. Azóta nem merem megkínálni fagyival, de minden találkozásunkkor feldobódik a téma.

Ami viszont komoly, és valóban erősen elgondolkodtató a dolog valószínűségének kiszámítása, mint matematikai feladat. Lehetséges-e ez egyáltalán? Annak a valószínűségével tudnám összevetni, minthogy holnap találkozok egy UFÓ-val. Hány dolognak kell ahhoz teljesülnie, hogy ez bekövetkezzen?
A hozzászólás módosítva: Jan 11, 2019
(#) elektrorudi hozzászólása Jan 11, 2019 /
 
A "Hosszúidejű időzítők" topicban, 2018 május 24-én írták ezt a magasröptű gondolatot:
Idézet:
„Az eredetiben levő tranzisztorokat bc337 és bc327-re cseréltem, mert nekem drótlábas megoldás kellett.”
(#) pjg hozzászólása Jan 11, 2019 / 3
 
(#) furko válasza elektrorudi hozzászólására (») Jan 11, 2019 / 2
 
A valószínűség-számítás leegyszerűsítve: 50% - 50%
Vagy bekövetkezik valami, vagy nem.
(#) erbe válasza pjg hozzászólására (») Jan 11, 2019 /
 
Ruhában viszont igen.
(#) pucuka válasza erbe hozzászólására (») Jan 11, 2019 / 1
 
A Vatikánban vajon honnan tudják mit kiabál az asszony szeretkezés közben?
A hozzászólás módosítva: Jan 11, 2019
Következő: »»   787 / 968
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem