Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » 100V-os Erősítő
Lapozás: OK   2 / 2
(#) kadarist válasza nonliquet hozzászólására (») Dec 25, 2010 /
 
Talált, süllyedt! Hacsak valamilyen biztosíték vagy ellenállás nem olvad ki hamarabb az erősítőben.
(#) nonliquet válasza kadarist hozzászólására (») Dec 25, 2010 /
 
Na akkor hamarosan kiterítem a cuccot. Még egy kérdés. Szerinted kettéválasztható a két oldal? Nekem úgy tűnik, hogy igen. Kíváncsi lennék a véleményedre. (már csak ezért is mert ha igen akkor egyenlőre nem bajlódnék a hibás oldallal) és van még valami többször is rámértem a kimenetekre újra . Az egyik oldal beállt 0,7mV-ra a másik pedig 2,020Voltra. Ad ez a tényező valamire feltételezést? A választ előre is köszönöm.
(#) kadarist válasza nonliquet hozzászólására (») Dec 25, 2010 /
 
Az már ketté van választva egyébként is. Mit értesz kettéválasztáson? Azt könnyen megteheted, hogy csak az egyik erősítőfél kapjon tápfeszültséget.
(#) nonliquet válasza kadarist hozzászólására (») Dec 25, 2010 /
 
Igen. Erre gondoltam én is. + csak 1 be és 1 kimenet legyen. Ahogy végig bogarásztam sztem kivitelezhető, mert két független oldalból áll csak a táp közös. Ha mégsem akkor füstöl majd
(#) ticseboy hozzászólása Jan 25, 2016 /
 
Üdv mindenkinek. Remélem nem dobják ki a hszólásomat. Csak hátha valakit érdekel. Jó vételnek tűnik.
http://djborze.hu/hirdetes/dynacord-dem-286-vegfokok
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem