Fórum témák

» Több friss téma
Fórum
Keresés
Lapozás: OK   1 / 16
(#) jani1987 válasza afp hozzászólására (») Kedd, 5:17
Köszi.
(#) jani1987 hozzászólása Hé, 17:25
Ismeri valaki ezt a típust? Bekapcsolás után visít míg a másik állásnál villog mind a két led.
(#) jani1987 hozzászólása Márc 16, 2024
Hozzám került egy hosszabb led szalag. Életembe nem foglálkoztam ilyennel. Minden led párhuzamosan van kötve vagy van közte szakasz átvágás? 4 csatlakozási pont 3 színnel.
(#) jani1987 válasza Kolti0 hozzászólására (») Jan 21, 2024
Kapacitás mérés és az arányokból ki kell derüljön.
(#) jani1987 hozzászólása Jan 17, 2024
Javított már valaki ilyen modult? Parkside-os kézi ledes lámpa. Az akku felé végig egy volt alatti feszültség megy mindegy hol mérek. Ergo mintha valahol elakadna a rendszer. Az ic felirat YN4056N 2015.
A hozzászólás módosítva: Jan 17, 2024
(#) jani1987 hozzászólása Nov 9, 2023
Találtam egy mozgás érzékelős reflektort aminek a led része gatya. Nem is ez a lényeg. Az érzékelő előtt van egy 10 ohmos előtét ellenállás. Van jelentősége vagy a hirtelen áram löketet hivatott korlátozni?
(#) jani1987 válasza antiktelefon hozzászólására (») Szept 2, 2023
Samsung Galaxy A04S. A telefont adapter nélkül adták. Állítólag ez most már így lesz.
(#) jani1987 válasza antiktelefon hozzászólására (») Szept 2, 2023
Jó de én telefont akarok tölteni. Jobb híján a zasszonyét kérem kölcsön.
(#) jani1987 hozzászólása Aug 31, 2023
Létezik ilyen telefon kábel, hogy mind a két vége egyforma? Ma vettem egy telefont de nincs kompatibilis adapterem.
(#) jani1987 hozzászólása Aug 7, 2023
Tudja valaki hogy kell egy mikro kapcsolót kiforrasztani? Ha sima lágy forraszos akkor nem kellene gondot okozzon. Nem akarja a hozzá való készüléket kapcsolni.
(#) jani1987 válasza diamik hozzászólására (») Júl 16, 2023
100 nanós kondit kértem a boltban. Műszerrel mérve 70 körül volt. Azóta inkább bontott de bevizsgált alkatrésszel dolgozom.
(#) jani1987 hozzászólása Júl 15, 2023
Nem tudom volt e már ilyen kérdés de adott egy kandallóra szerelt hőcserélő borda. A fal túloldalán van a fürdőszoba. A falba fúrni akarok egy lyukat a ventilátornak ami a meleg levegőt átszívja a fürdőbe. A kérdés, hogy ezt hogyan lehet automatizálni? Akkor kellene indulni amikor a fűtés is menne.
(#) jani1987 hozzászólása Júl 9, 2023
Műszaki ismeret hiányában kérdezem tőletek ez a fajta készülék hogyan működik? Hogyan kell használni?
(#) jani1987 hozzászólása Ápr 16, 2023
Elektromos bojler esetében állandónak tekinthető az áram felvétel? Kombi radiátor rendszeren gondolkodom mivel itt a fűtés szezon vége de a tüzifa már rég elfogyott és a következő szezonra valóból veszek ki. Az ötlet szerint elektromos és/vagy kandalló rendszerből állna a víz melegítés. A rendőrökkel is meggyűlt a bajom bár jól jöttem ki a dologból.
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Jan 8, 2023
Nagyon nem magyar de hát ez van.
(#) jani1987 hozzászólása Jan 8, 2023
Szikra gyújtásos tűzhelyeknél a tirisztor felel a gyújtásért? Tervben van egy kombi tűzhely és ha véletlenül bekrepálna lesz ötletem mi lehet a hiba. Tegnap ránéztem a kidobásra ítélt ipari porszívóra és a kapcsoló okozta a hibát.
(#) jani1987 hozzászólása Dec 25, 2022
Milyen áramköri kapcsolást javasoltok 1,2V-os ceruza akkuhoz? Napelemből bányásztam őket.
(#) jani1987 válasza antiktelefon hozzászólására (») Dec 13, 2022
Elektrolit. Amúgy nem tudok englisül.
A hozzászólás módosítva: Dec 13, 2022
(#) jani1987 válasza antiktelefon hozzászólására (») Dec 13, 2022
Hanem.
(#) jani1987 hozzászólása Dec 13, 2022
Milyen vizsgálati módszert javasoltok elektrolit kondenzátor vizsgálatára? Tudtommal van egy szivárgási áram így ellenállásos mérésre gondoltam: egy tápegység, egy áram mérő és a kondi. Rám gyűlt egy csomó és nem tudom milyen állapotban vannak.
A hozzászólás módosítva: Dec 13, 2022
(#) jani1987 válasza granpa hozzászólására (») Dec 8, 2022
Mást is néznék csak szóljál előtte.
(#) jani1987 válasza tufatofu hozzászólására (») Dec 7, 2022
Bocsi elnéztem az értéket.
(#) jani1987 hozzászólása Dec 7, 2022
Melyik áruház forgalmaz 1M 2W-os sztereo potmétert? A hestore kilőve.
(#) jani1987 válasza Suba53 hozzászólására (») Nov 10, 2022
Egy darab kondi van benne ezért lenne jó tudni használhatom e csak ezt az egyet.
(#) jani1987 hozzászólása Nov 9, 2022
Nővéremnek hála van több 4x18W-os fénycső világító testem. A terv szerint egy csövet akartam működtetni a garázsban. Adott két fojtó tekercs és egy fázis kondi az alábbi adatokkal. Soha nem értettem a fázis javításhoz így a kondi és a tekercs értékében sem vagyok biztos, hogy mekkorának kell lenni.
(#) jani1987 hozzászólása Okt 19, 2022
Ki milyen megoldást alkalmazna a következő problémára? Több fajta csövet akarok gyors alkatrész cserés módszerrel tesztelni. A cső foglalat minden lábára kötnék egy vezetéket a végén krokodil csipesszel. Az alkatrészeket eddig erre terveztem felforrasztani. A csipesz miatt a lábazat bármikor módosítható.
(#) jani1987 hozzászólása Szept 26, 2022
Mekkora töltő feszültség kell 3 darab sorba kötött 1,2 voltos akkumulátorhoz? Az órát kiegészítettem egy usb kábellel de az 5 volt már soknak tűnik mivel melegedett. De legalább nem halvány a kijelző.
(#) jani1987 válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 15, 2022
Akkor legyen 3 a te kedvedért. 1,49-nél kezdett el haloványan világítani. 3,8 körül inkább sötétebb volt. Gondolom kezdte elérni a határait.
(#) jani1987 hozzászólása Szept 15, 2022
Led elé mindenképpen kell előtét ellenállás vagy mehet direktbe? Van 236 darab ledem amit úgy találtam munka közben. Rendes tápegység híján egy autotrafó, graetz és kondival tesztelek. 2 voltnál már szépen világít. Már csak azt a határt kell betalálni ahol kipurcan. Annak az értéknek a 80 százalékára méretezve akarok egy dísz világítást.
(#) jani1987 válasza kendre256 hozzászólására (») Szept 6, 2022
Köszi. Neked is meg a többieknek is.
Következő: »»   1 / 16
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem