Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   898 / 1672
(#) vottokar válasza kosaro hozzászólására (») Máj 3, 2012 /
 
Szerintem betekered rongyba, befogod satuba, és szépen összeroppantod a búrát. (anno én így csináltam)
(#) bbalazs_ válasza kosaro hozzászólására (») Máj 3, 2012 /
 
Nylonba teszed es rautsz kalapaccsal. Fogoval leszeded a kiallo maradekot.
(#) kokozo válasza krisztianAMG hozzászólására (») Máj 3, 2012 /
 
Szia minden folyamatban van, nincs elfelejtve egyik se csak idő híján lassan haladok sajna.
(#) dudassandor1 válasza Laslie hozzászólására (») Máj 3, 2012 /
 
Ügyes vagy! Nagyon patent lett a forrasztó állomásod! Leld benne örömöd!
(#) Schnitt válasza Laslie hozzászólására (») Máj 3, 2012 /
 
Szép munka!
Viszont a trafó és a doboz alja közé tennék a helyedben egy szigetelőlapot, mert ahogy nézem, a 230-as bekötés is alulra került.
(#) Laslie válasza dudassandor1 hozzászólására (») Máj 3, 2012 /
 
Köszönöm. Remélem sokáig fog szolgálni!
(#) Laslie válasza Schnitt hozzászólására (») Máj 3, 2012 /
 
Köszönöm.
Azt én is néztem, de a 230-as rész a csévetesten eleve le van szigetelve, így esély sincs rá, hogy hozzáérjen a dobozhoz.
(#) Csupasz hozzászólása Máj 3, 2012 /
 
Sziasztok!
Végre elkészült a labortápom, bár az előlap még várat magára...
2 db Alkotó féle labortáp, Forrasztóállomás II., és a Proli-féle hőfokfüggő ventillátorvezérlés, némi saját ötlettel egybefűzve.
Köszönet Nekik, és azoknak, akik segítettek a születésénél.
Üdv:
Csupasz
(#) Mybuster válasza Csupasz hozzászólására (») Máj 3, 2012 /
 
Gratulálok,szép munka!
(#) karesz01 válasza Csupasz hozzászólására (») Máj 3, 2012 /
 
A labortáp profi!Nekem is hasonló készülődik csak az előlapom várom meg a matricát,nekem a forrasztóállomás helyett lesz 1-2 hasznos dolog.
Gratula a táphoz mégegyszer!
(#) Frankye válasza Laslie hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Nagyon szép munka, szívből gratulálok hozzá! (És persze ezúton is köszönjük Attila munkáját, aki a kapcsolást megtervezte-elkészítette-közzétette. )
(#) Frankye válasza Csupasz hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Nagyon ügyes, jól néz ki. Egy picit hiányolom a feliratokat róla, de amúgy igen tetszetős.
(#) zolika60 válasza Csupasz hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Jól néz ki. Gratulálok. Legyen sok örömed benne. Bele kukkanthatnánk? Mégis csak ott van a lényeg.
(#) Csupasz válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Sziasztok!
Köszönöm a dícséreteket, de tudom,lehetett volna szebb is...
A belsejét is megmutatom majd, amikor rákerül az előlapra a matrica, mert akkor lesz igazán látványos.
Üdv:
Csupasz
(#) Zoli1974 hozzászólása Máj 5, 2012 /
 
A nyák maratásnál kézzel mozgatva a folyadékot eléggé macerásnak tűnt, ezér bútolapból és egy ablaktörlőmotorból építettem egy lötyögtető gépet. Nem a legszebb de 5-10 perc alatt a nyák kész és közben elő tudok készülni más munkafeladatra.
Videó megnézhető itt:
http://www.youtube.com/watch?v=PVdYE-ZdEcI&feature=g-upl
(#) Johnny0004 válasza Zoli1974 hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Nagyon jó!
(#) davidovics válasza Zoli1974 hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Ötletes kis szerkezet lett.
Nekem tetszik!
(#) Laslie válasza Zoli1974 hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Nagyon ötletes!
(#) neocska válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
mint a kinaiak hamar lekopintsuk utángyátsuk
Ötletes szerkezetek, de inkább maradok a kézi lötyögtetésnél, illetve melegitet vaskloridnál.
(#) zoly15 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Egész jó lett ez a klón
Nekem is van valahol kidobva, de a Hidrogén peroxidhoz felesleges
(#) Zoli1974 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Ez gyors volt:
(#) neocska válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Hát igen midnenki probálja kiépiteni saját kis mühelyét saját igényeinek megfelelöen, ötleteket gyüjtve és azokat személyreszabja.
(#) benny0012 hozzászólása Máj 6, 2012 /
 
Üdv kedves fórumtársak! Úgy gondoltam, megosztom veletek ezt a kis apróságot, amit a tegnapi napon készítettem el. Az áramkör egy ATMEGA16-os fejlesztőpanel egy butább változata. Amire nekem kellett, arra terveztem. Van rajta LCD-vezérlés, megszakításkezelés nyomógombbal illetve kivezetve tüskesorra, analóg bemenet, I2C, UART, meg persze a szabad portok!
(#) patexati válasza benny0012 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Szia! Ügyes! Lekezelted a beforrasztási oldalt valamivel?? Ha nem tedd meg mert oxidálódni fog! Névrokonok vagyunk
(#) audiofeeel válasza benny0012 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Tök jól néz ki a feliratozás Ha nem írnál szépen, és össze-vissza dőlnének a szövegek, abszolút undorító lenne, de így egyenesen szuper!
(#) benny0012 válasza patexati hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Lekezeltem, méghozzá átlátszó lakkal beforrasztás után! Már elfogyott a kémiai ónozóm, azért védtem le így a NYÁK-ot
(#) benny0012 válasza audiofeeel hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Jó lett volna szitázni, de házi körülmények között ez volt a leggyorsabb és legelérhetőbb....
(#) zolika60 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Jó lett gratulálok. A doboza nem egy régi Orion TV tápja volt lány korában?
(#) zolika60 válasza benny0012 hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Profi lett.
(#) janikukac válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Ritka pillanat, hogy a Főnök is felrak valamit ! Melyik kapcsolást építetted? Én is akarok nemsokára egyet, csak előtte arra kell rájönnöm, hogy a fülesemet hogy tudom szétszedni, mert a hangerőtekerő izé rajta folyton recseg, és kiakarok pár méter a kábelből vágni. Tudniillik 6m van rajta. Nem akarom széttörni, de nem is akarom úgy, hogy valahol csippentek belőle le, aztán forrasztok hozzá, mert úgy nagyon csunya lesz.
Következő: »»   898 / 1672
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem