Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » ST151 végerősítő

Témaindító: Dzsoni, idő: Szept 5, 2007
Lapozás: OK   85 / 85
(#) Alkotó válasza Mackrim hozzászólására (») Aug 1, 2019 /

Ezt nem látod alkalmasnak? Nem néztem meg alaposan, de talán éppen azonos azzal amit keresel.
(#) zenebolond válasza Mackrim hozzászólására (») Aug 2, 2019 /

Ez jó lesz?
(#) Mackrim válasza zenebolond hozzászólására (») Aug 2, 2019 /

Köszönöm szépen!!
(#) Mackrim válasza Alkotó hozzászólására (») Aug 2, 2019 /

Utazók épp , ha asztali gép közelben leszek megnézem, de előre is köszönöm ezt is!
(#) mark.budai hozzászólása Aug 17, 2019 /

Sziasztok!
A 400W-os Alkotó-féle v1.7 mod-2b paneltervhez az MJE340-350 pároknál lévő furatokhoz illik valamelyik Hestore-os hűtőborda? Ha igen, melyik az? Most rendelnék alkatrészeket, hátha tudja valaki a tökéletes megoldást.
(#) Alkotó válasza mark.budai hozzászólására (») Aug 17, 2019 /

Többféle változat is létezik, ezért egy link pontosította volna mire gondolsz. Ezen a panelterven az SK104 bordafil pontosan illeszkedik.
A HEStorban többféle kialakítással is van ilyen borda. Egy példa közülük.
(#) mark.budai válasza Alkotó hozzászólására (») Aug 17, 2019 /

Köszönöm a gyors választ!
Körülbelül 2 éve már megépítettem a másik tervből egy párat és letöltöttem a gépemre. Akkor találtam itthon 4 ilyen méretű kis hűtőbordát, azokat felfúrtam. Naívan azt hittem, hogy a Mod 2b csak azt a tervet jelenti, ezért nem akartam feltölteni újra. Igaz, megkereshettem volna a mellékletekben a nevek alapján.
Most viszont akkor ezt a tervet fogom megépíteni, amit linkeltél, SK104 bordával. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
(#) mark.budai hozzászólása Szept 7, 2019 /

Elegendő méretű lesz ez a hűtőborda?
Egy Harman-Kardon erősítő 1100VA-es toroidot tudtam venni hozzá, de kevés volt a szekunder feszültsége, így rá kell még tekercselnem. Hétfőn jön a zománchuzal, addig megcsinálom a tápegység, a koppanásgátló, és a clip ledek panelját, ha minden jól megy, a hétvégi bulin már lehet bele bömbölni.
(#) alfa008 hozzászólása Szept 14, 2019 /

Sziasztok!
Van 2db Beag TH-173 4X23V-os trafóm. A kérdésem az, hogy átlehetne e alakítani H osztályúra az ST151-et, ezzel a vezérlővel?Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Szept 14, 2019
Következő: »»   85 / 85
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu