Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Androidos okos telefonok
 
Témaindító: Igi13, idő: Feb 26, 2012
Lapozás: OK   58 / 58
(#) SzilCsong hozzászólása Okt 17, 2023 /
 
Vágólapon egy file, a mellékelt módon megnyitottam a total commandert, a negnyitott könyvtárba kellene másolni a filet a vágólapról.

De melyik gombbal tudom? Logikus lenne, ha hosszan nyomom a nagy semmit és felajánlaná a beillesztés parancsot, de nem teszi.
Hogy tudok bemásolni vágólapról?
A hozzászólás módosítva: Okt 17, 2023
(#) Régi motoros válasza SzilCsong hozzászólására (») Okt 17, 2023 /
 
Nem esküszöm meg rá, de szerintem a TC-nek van beillesztés ikonja, csak lehet meg kellene találni. Sajnos én most fejből így nem fogom tudni, de az ikonokat végigpróbálgatnám.
Esetleg ha vízszintesen elforgatod, több ikon is megjelenhet ami álló módban nem látszik.
Vagy a jobb felső sarokban a függőleges három pontos menüben esetleg...
(#) Udvari Zsombor válasza SzilCsong hozzászólására (») Okt 17, 2023 /
 
Próbáltál már a kék vissza nyíl ikonra hosszan nyomni, mint ha jobb klikket nyomnál?
Android TC kicsit máshogy működik, vagyis nem tudsz hosszat nyomni üres területen, mint Windowson.
(#) mikrodigit válasza SzilCsong hozzászólására (») Okt 17, 2023 /
 
Az androidos TC-nek is 2 oldala van, mint a windowsosnak, de itt egyszerre csak az egyiket látod.
Fájlt másolni úgy tudsz, hogy megnyitod a célkönytárat, majd átlépsz a másik oldalra (az itt a jobb oldalon látható nyilakkal), megkeresed, kijelölöd a másolandó fájlt (az ikonjára böksz és odatesz egy zöld pipát), majd az alul második ikonnal indíthatod a másolást.
(#) SzilCsong válasza Régi motoros hozzászólására (») Okt 18, 2023 /
 
Köszi, kipróbáltam, de nem jött be.
Poén, hogy vágólapra másolást saját magával, a TC-vel csinálom. Kicsit olyan, mintha a programozók a beillesztést kifelejtették volna a menürendszerből.
(#) SzilCsong válasza mikrodigit hozzászólására (») Okt 18, 2023 /
 
Azt tudom és használom is, de macerásabb, mint beillesztés (ha lenne beillesztés)
(#) lalca válasza SzilCsong hozzászólására (») Okt 18, 2023 /
 
A felső házikós sávra kell hosszan nyomni.
A hozzászólás módosítva: Okt 18, 2023
(#) SzilCsong válasza lalca hozzászólására (») Okt 18, 2023 /
 
Ezt próbáltad is, vagy csak mondod? Már csak azért, mert ezt már kilőttem, gondolhatod, hogy ezzel kezdtem. "ugrás a saját könyvtárba" üzenetet dobja.
(#) lalca válasza SzilCsong hozzászólására (») Okt 18, 2023 /
 
Persze, középre, üres helyre nyomj.
TC 3.42
A hozzászólás módosítva: Okt 18, 2023
(#) Kera_Will hozzászólása Nov 17, 2023 /
 
Szerencsétlen 2. le esés következtében a samsung telo kijelzője kialudt, avagy háttér világítása offba került.Ennek ellenére még működik a telefon .(usbn keresztül adat is részben menthető róla )
(vak vezet világtalan állapotban) ...
Amíg lenem merül , addig saccra megszokásból / érzésből felvenni is lehet, adat másolás engedélyezése is nyugtázható ... stb .

Valahogy kívülről "felületi surranó" fényben lehetne e háttérfényt belecsalogatni ?

Persze dobjam el ... adatmentés nem hátrány ...
(#) SzilCsong hozzászólása Jan 18, 2024 /
 
Sziasztok

Excel file melléklet megnyitáskor a nagyon okos telefonom rákérdezett, milyen alkalmazással akarom megnyitni, véletlen ráböktem a Acrobat readerre, ami természetesen nem nyitja meg.
Persze többet nem kéredz rá, nem tűnik fel, neki, hogy nem tudja.

Utólag, hogy tudom visszacsinálni?
Következő: »»   58 / 58
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem