Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Gondolkodó ház avagy házautomatizálás
Lapozás: OK   36 / 36
(#) Topi válasza kameleon2 hozzászólására (») Ápr 11, 2017 /

Nem erőteljesen reklám szagú beszámoló engem mindenképp érdekelne, így megmaradhatunk a topik céljánál.
(#) kameleon2 válasza Topi hozzászólására (») Ápr 11, 2017 /

Megköszöntem egy csoportképpel a résztvevőknek, hogy megjelentek. Ha ezt egy hivatalos kiállítási fotón teszem meg, az miért reklám? Takargassam ki a szponzorok nevét? Lezajlott a kiállítás. 630 katalógusunk fogyott - ez magáért beszél. A konkurens termékek gyártói is átjöttek gratulálni. Céges mundérban, mégsem kergettük el őket, mi is megnéztük mijük van, Mennyivel másabbak mint mi. Aki jött, kapott kávét üdítőt, kis bemutatót a rendszerből. Aki nem jött el, legközelebb is szívesen fogjuk látni. Aki eljött, láthatta a Kameleon Light rendszert működés közben. Azt, hogyan látunk el egyetlen készülékkel számos funkciót, elosztott intelligenciájú rendszerként, redundáns módon, de hogyan lehetséges mégis központosított intelligenciájú - de redundáns rendszerként is felépíteni. Bemutattuk a multiplatformos (iOS és Android) applikációnkat is, ami egyszerre 3 készülékről teszi elérhetővé a rendszert. Egyetlen készülékünk össz kapcsolóképessége 64A (EMR 8x8A). Volna még miről mesélni, de egy ilyen bemutató közel 1 órás. Nyilván nem tudom ide besűríteni. Volt 12V RGB led és 230V triakos dimmer, kapu, redőnymozgatás. Egyedi és csoportvezérlések.
A hozzászólás módosítva: Ápr 11, 2017
(#) haragati válasza goreny hozzászólására (») Ápr 13, 2017 / 1

Most akkor sikerült kiönteni a fürdővízzel együtt a gyereket is?
Lehet hogy kíváncsiak lennénk Kaméleon kolléga megoldására is!
(#) gyapo válasza haragati hozzászólására (») Ápr 14, 2017 /

A technikai részletek nem nyilvánosak, de a tulajdonságokat lehetne részletesen ismertetni. Hátha ötleteket/szempontokat ad a saját kütyü tervezéséhez. Lehet pdf, diasorozat, videó, weboldal valahova feltöltve.
Következő: »»   36 / 36
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Júl, 23. Vas
8:37:35
Jelenleg 204 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu