Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Whirlpool mosógép

Témaindító: janosf, idő: Aug 5, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   8 / 8
(#) botesz válasza BarnaPili hozzászólására (») Szept 10, 2017 /

Préssel szoktuk lenyomni róla a szíjtárcsát és kapupánt csavarral szoktuk összerakni a szegecsek helyett.
(#) BarnaPili válasza botesz hozzászólására (») Szept 10, 2017 /

Köszi!
Holnap keresek egy préslehetőséget,vagy,ha lesz időm,összehegesztek egy prést olajemelőnek.
(#) Chipmunk1960 hozzászólása Okt 28, 2017 /

Sziasztok, Mitől lehet, hogy a főmotor házon ott vigyorog a 230V , s leveri a FI relét? Sokcsatlakozós DC motor. Víznek, beázásnak, párának semmi nyoma.
(#) BarnaPili válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Okt 28, 2017 /

Átüthetett az állórész(vagy a forgórész) tekercselése a házhoz.Mértél ellenállást a tekercsekhez képest?A motort szétszedve ki tudod mérni,hol keletkezett a probléma.
(#) Chipmunk1960 válasza BarnaPili hozzászólására (») Okt 28, 2017 /

Tudom nem a legcsinosabb megoldás, ezért halványan írom, de lehúztam a földet, s ment tovább a mosás. A motor a műanyag dobhoz van felfogatva, a gumi ékszíj szintén szigetel. Nem adnak 200€-t egy új motorért, 2 hete az ajtókapcsoló égett ki benne, azt kicseréltem, meg a panelen az elégett alkatrészeket, de az eredeti probléma megmaradt, a mosás végén nem ereszti el, rajta marad a fesz, ajtó nem nyílik, valószínű ezért is égett ki. Bekötöttem egy 16A es fali kapcsolót, azzal áramtalanítják mosás után, s perc után nyílik az ajtó. Már tervezik egy új vásárlását, 4-500€ körül van.
(#) BarnaPili válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Okt 28, 2017 /

Ha nagyobb baj keletkezne,a Fí-relé meg mindig ott van védelemnek.
(#) zolika60 válasza BarnaPili hozzászólására (») Okt 28, 2017 /

Már ha van olyan.
Következő: »»   8 / 8
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Nov, 22. Sze
0:02:11
Jelenleg 169 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu