Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Akkumulátor töltő

Témaindító: josephx, idő: Jan 18, 2006
Lapozás: OK   212 / 212
(#) KAITOMESTER válasza uniman hozzászólására (») Jún 6, 2017 /

Kedves uniman! Nagyon köszönöm a segítséget! Az imént elkészültem a töltő javításával és működik is, ahogy kell. Eddig még pontosnak is mondható. Képeket csatoltam, szolgáljanak ezek is például a hasonlóképpen járt Szakiknak.
(#) Chipmunk1960 válasza KAITOMESTER hozzászólására (») Jún 10, 2017 /

Szia, Hamár így járt, ragasszál rájuk egy kis alu bordát, az segít a hőátadásban, s remélhetőleg nem füstöl megint.
(#) -balint01- hozzászólása Jún 19, 2017 /

Sziasztok!
Adott ez az akupakk, sajnos mélymerült. Vissza tudnám valahogy hozni az élők sorába?
(Aki nem látná: Ni-Mh)
(#) Chipmunk1960 válasza -balint01- hozzászólására (») Jún 20, 2017 /

Szia, Mennyi idős? Szedd le a műanyag ruhát, mér ki egyesével a cellákat, lehet csak 1 adta meg magát. 1,4...1,45V-al töltve, ha nem veszi az áramot nem sok az esély. A multkor 15-öt cseréltem Ni-Cd -re egy akksis fúróban, az Ali..... oldalon nem oly drága. De ha van helyed leválthatod Li-Ion -ra azok jobban, s tovább bírják, csak akkor kell rá töltés-kisütés figyelő áramkör, 2 cella pont ennyi feszt ad, nagyobb áram mellett.
(#) -balint01- válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Pé, 12:27 /

Szia!
3-4 éves, nem volt használva soha, több van belőle. A szétbontáson kívűl van más opció?
(#) Tomi111 válasza -balint01- hozzászólására (») Pé, 16:53 /

Szia! Próbálj meg rásütögetni egy 40-50V-ra feltöltött kondit. Pl. egy 4700µF 63V-os kondit egy ellenálláson keresztül feltöltesz, majd rákapcsolgatod az akkura(pl két másodpercenként, ahogy feltöltődik) közben mérd az akku feszt. Ha 7,2V-körül lesz, megpróbálhatod normál módon tölteni. Lehet így magukhoz térnek.
Következő: »»   212 / 212
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Jún, 28. Sze
12:28:11
Jelenleg 239 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu