Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Pls509 plc programozása EDOPS
 
Témaindító: mgy, idő: Feb 3, 2009
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) matyiabagoly hozzászólása Okt 26, 2019 /
 
Látom, hogy 10 éves már ez a fórum téma, de hátha tud nekem valaki segíteni. Az én kezembe is éppen egy pls 509s került, ami mintha amnéziás lenne. DosBox segítségével sikerült is az Edops 2-be életet lehelnem, de itt elakadtam. A "plc faulty" üzenetet ugye csak azért kapom az Edops-ban, mert sima RS232-es kábellel nem is fog menni és szükségem lesz a rajzon szereplő áramkörre? A régi program kódot is megpróbáltam visszafejteni a generált lista kódból, ami ki volt nyomtatva, de ez sem akar sikerülni, a kód egyik sorára hibát dob.
(#) stoyanb hozzászólása Nov 25, 2021 /
 
Hi there,
I hope that this forum is still alive.
I have to repair EBERLE PLS508 CPU. The system suddenly lost the code during the process of work. The CPU flashing the “CPU Fail” led.
I manage to run under XP professional – German, DOS version of EDOPS 2 plus, but now I have to make a Serial Cable. I’ll appreciate If someone can help me with any info regarding – cable diagram, instruction manual for the CPU or the EDOPS 2
Thanking you in advance
Stoyan
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem