Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Egér javítás
 
Témaindító: szabi_o, idő: Jan 6, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 5
(#) (Felhasználó 54221) válasza Lacko12 hozzászólására (») Aug 7, 2010 /
 
De a jó egér meg nem világít amikor kivan kapcsolva, azt érzékeli a rendszer hogy egér szerintem, ezt meg nem mindig, de néha támad egy olyan gondolatom hogy kidobom az ablakon és megszűnik a problémám (pedig 3eFt volt) Ja, é ezek után senkinek sem ajánlom a Trust márkát érthető módon.
(#) Lacko12 válasza (Felhasználó 54221) hozzászólására (») Aug 7, 2010 /
 
Hát igen én is így voltam vele felhúzott hogy nem működött bedobtam a sarokba mai napig is ott van!
Eladni nem akarom mert ajándék volt úgyhogy porfogónak jó lesz!
Üdv!
Lacko12
(#) (Felhasználó 54221) hozzászólása Szept 11, 2010 /
 
Esetleg mit lehetne csinálni belőle ha már sajnos nem lehet rendeltetésszererűen használni
(#) (Felhasználó 54221) hozzászólása Szept 16, 2010 /
 
hogy lehet megcsináni?? nem hiszem el hogy sehogy, valami szoftveres dolog esetleg ( a driverrrel se megy)
(#) Dave87 válasza (Felhasználó 54221) hozzászólására (») Szept 17, 2010 /
 
próbáld másik usb portba bedugni hátul, vagy elől illetve próbálj ki másik egeret... Nem kizárt, hogy a portod haldoklik...
(#) (Felhasználó 54221) hozzászólása Szept 20, 2010 /
 
Másik egér tökéletesen működik, nincs elöl-hátul, mert laptop, 4 usb lik van.
(#) Dave87 válasza (Felhasználó 54221) hozzászólására (») Szept 21, 2010 /
 
ja értem. akkor régi egér kuka
(#) (Felhasználó 54221) válasza Dave87 hozzászólására (») Szept 21, 2010 /
 
csak a régi működik tökéletesen az új nem...
(#) Dave87 válasza (Felhasználó 54221) hozzászólására (») Szept 22, 2010 /
 
Azt írod, a boltban működött rendesen... a boltban PC-re volt dugva? meg kellene nézni esetleg PC-n mennyi feszt kap az egér ill. lapin mennyit kap... Erre tudok tippelni esetleg, hogy az a baja
(#) kalapacs007 hozzászólása Szept 30, 2010 /
 
Sziasztok!

Az a problémám, hogy nem tetszik az egér kattogása, keresgéltem kicsit a neten, több embert is zavar, főleg az est csendjében ormótlanul kattogó egér hangja, van néhány megoldás 20000Ft felett.
A kérdésem az lenne: Megoldható a mikrokapcsoló lecserélése egy egyszerű fóliára? Egész pontosan a számológépek gombjainak működési elvére gondolok.
A legolcsóbb számológép(200Ft) kis gumigombja is összehasonlíthatatlanul csendesebb mint a 10-15 ezres egerek.
Lehetséges a technika beimportálása valahogy az egérbe házilag? Vagy más akadálya is van, hogy nem így oldották meg?

A választ előre is köszönöm.
(#) (Felhasználó 54221) hozzászólása Nov 28, 2010 /
 
Szerintem simán megoldható, csak azért nem úgy csinálták hogy érezd, halljad ahogy kattan. Egyébként neked az Apple egereket ajánlom aminek érintőpanelja van, csak az ujjad hangját hallod.
(#) (Felhasználó 54221) válasza Dave87 hozzászólására (») Nov 28, 2010 /
 
Egy ideig nálam is működik, aztán abbahagyja. Hihetetlen egy dolog ez, pedig milyen jó egér lenne...
(#) gyalaj hozzászólása Jan 22, 2011 /
 
Sziasztok ! Van egy ps2 es egerem , és szeretnék bele tenni 3 ledet ! vajon az egér alaplapjába menő 4 vezeték közül melyik 2 az áram ? és vajon meg lehet oldani h a bal gomb megnyomására világítsanak ?
(#) Hp41C válasza gyalaj hozzászólására (») Jan 22, 2011 /
 
Szia!

:google: már megint segít: Ezen a lapon megtalálod a bekötést. A bal gomb nyomógombjának kapcsolását ki kell mérni:
- A nyomógomb a megnyomáskor földre kapcsol egy vezetéket. Ekkor a Led a tápra és a nyomógomb vezetékére kapcsolható áramkorlátozó ellenálláson keresztül.
- A nyomógomb a megnyomáskor a tápra kapcsol egy vezetéket. Ekkor a Led a földre és a nyomógomb vezetékére kapcsolható áramkorlátozó ellenálláson keresztül.
(#) morzsa15 hozzászólása Jan 22, 2011 /
 
Sziasztok!
Az lenne a problémám hogy van egy genius optikai egerem és mikor görgetek össze vissza ugrál az oldal ötletek?
(#) AMD válasza morzsa15 hozzászólására (») Jan 22, 2011 /
 
Szia!
Én is találkoztam már ilyennel. Szétszedtem és kontaktsprével befújtam a gőrgő részét. Utánna nem volt vele ilyen probléma.
(#) bbb válasza morzsa15 hozzászólására (») Jan 23, 2011 /
 
Szia!

Nekem is volt hasonló gondom másik fajta egérkével. Én a görgő környékén újraforrasztgattam és megszűnt a probléma.
(#) morzsa15 válasza AMD hozzászólására (») Jan 23, 2011 /
 
Oks ki próbálom..
(#) morzsa15 válasza bbb hozzászólására (») Jan 23, 2011 /
 
Hát ezt nem tudom ki próbálom-e
(#) AMD válasza bbb hozzászólására (») Jan 23, 2011 /
 
Szia! Az enyémmel szerintem az volt a baj, hogy elkoszolódott. Jelenleg nekem is Genius egerem van. Fogyó cikk. Szinte minden évben másik van.
(#) morzsa15 hozzászólása Jan 24, 2011 /
 
A kontak-t tisztító nem jött be igy meg hevítem forrasztóval a pontokat hátha (pedig be fújtam az egészet)
(#) bbb válasza AMD hozzászólására (») Feb 10, 2011 /
 
Nekem meg úgy 8 éve van ugyan az az egerem... Azóta se sikerült ilyen jó minőségű és kényelmes rágcsálót vennem :|
Igaz már annakidején is baromi drága volt (12000Ft!), de cserébe rádiós, dokkolós, vezeték nélküli optikai, ötgombos SWEEX a márkája és tökéletesen bírja az ipart, csak akksi kell bele. Persze azóta a görgő alatti piros ledet kicseréltem benne kékre, de sajnos az alsó világítót ha kicserélem, akkor megszűnik működni
Pedig jó lenne kékben vagy fehérben az alja is
(#) Petya7 válasza Topi hozzászólására (») Márc 5, 2011 /
 
Szia!
Peti vagok!
Tedd fel nekem légyszi a kérdést ahova való mert itt még nem nagyon fórumoztam.
Csak a mailon várok választ: ***

A probléma a következő!: Microsoft laser mouse 5000 Egér
Usb-s, Rádiós, lézeres.
A kattintásra reagál mind két gombra, de a nyilat nem viszi tovább. Akár hogy húzogatom. Mi lehet a baj???

A mélcímet kivettem ..
(#) zolika60 válasza Petya7 hozzászólására (») Márc 5, 2011 /
 
Elem jó benne?
(#) Petya7 hozzászólása Márc 5, 2011 /
 
Igen jó!!!
(#) Ricsi89 válasza Petya7 hozzászólására (») Márc 5, 2011 /
 
Szerintem meg a lézeres optikai résznél lesz a gond, lehet tönkrement a lézer benne. Én jártam így sima optikai egérnél, hogy a piros led ment tönkre benne.
(#) Tom2009 hozzászólása Máj 19, 2011 /
 
Sziasztok!

Van egy Logitech egerem, kb. 3 éve vettem. Idáig tökéletesen működött, most viszont a bal egérgomb nem mindig reagál a kattintásra. Például ha egy hivatkozásra kattintok (amire normális esetben csak egyszer kell kattintani) nem csinál semmit, rá kell kattintanom ötször vagy hatszor mire csinál valamit. A Vezérlőpultban az egér beállításainál megcseréltem a jobb és a bal egérgombot, és a jobb gombbal hibátlanul működik. Mi lehet a gond? A válaszokat előre is köszönöm!
(#) (Felhasználó 54221) hozzászólása Máj 19, 2011 /
 
A kis mikrokapcsoló nem bírja örökké, vegyél bele egy újat, vagy szedj ki valami rossz egérbol
(#) abcdabcd válasza Tom2009 hozzászólására (») Máj 26, 2011 /
 
Vagy ha nem a mikrokapcsoló esetleg maga a műanyag "gomb" amit megnyomsz deformálódik el valahogy, egyszerűen eldöntheted, leveszed az egér tetejét és megnézed, ha a mikrokapcsolót nyomod közvetlenül, akkor jó e... (nekem ez utóbbit a korábban használt Genius Netmouse golyós egerem műanyag gombja csinálta, olyankor szétszedtem kicsit kézzel deformációra kényszerítettem és jó lett, meg amúgy jó kis egér, szóval ez legyen a legkisebb baja...)
(#) draco31 hozzászólása Júl 5, 2011 /
 
Van nekem egy Logitech MX700-as egér. nem egy mai darab, de én szeretem. Hozzá való bill-el együtt lett véve. A bal gomb az egeren kezd rakoncátlankodni. Nem érzékel minden kattintást. Ez elég idegesítő tud lenni. Lecserélni nem szeretném, inkább javítanám ha lehet. Van egy régi golyós egerem, abból vajon átlehet menteni a gombot? Ha jól emlékszem az is Logitech. Egyenlőre csak a netről linkelek képet, holnap szétszedem mindkettőt, és teszek nagyobb képeket a gombokról.
Kép1
Kép2
Következő: »»   2 / 5
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem