Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » TDA7294 végerősítő
 
Témaindító: Dióda, idő: Ápr 17, 2006
Lapozás: OK   341 / 607
(#) Gohstrider válasza reloop hozzászólására (») Márc 27, 2012 /
 
Már készül az előerősítő.. Eddig keverővel próbáltam. Semmi háttérzaj nem volt. nagyon megszerettem a TDA-t.
Remélem jó lesz a hangszínszabályzó.
(#) reloop válasza Keresztes Vitéz hozzászólására (») Márc 27, 2012 /
 
A kimenetről a visszacsatolást vidd az alkatrészoldalon.
(#) Keresztes Vitéz válasza reloop hozzászólására (») Márc 27, 2012 /
 
Már megvan, csak elfelejtettem feltenni. Talán most már rendben lesz.
(#) reloop válasza Keresztes Vitéz hozzászólására (») Márc 27, 2012 /
 
Így már tipp-topp. A híd invertáló tagjának clip jelzéséért azért ne törd magad, akkor lett volna jelentősége, ha az 5. láb előtt üres a nyák.
(#) reloop válasza Gohstrider hozzászólására (») Márc 27, 2012 /
 
Nálam is NE5532+LM1036 van a végfok előtt
Bővebben: Link
(#) Keresztes Vitéz válasza reloop hozzászólására (») Márc 27, 2012 /
 
A nyákra már nem kerül rá az biztos. Remélem mielőbb össze tudom rakni, már érdekel miben lesz más a 7294-hez képest. Köszönöm a segítséget!
(#) David 3g válasza reloop hozzászólására (») Márc 27, 2012 /
 
Szia. Ha megkérlek küldenél nekem egy működő .lay típusú nyáktervet ? vagy linkelsz ?
(#) reloop válasza David 3g hozzászólására (») Márc 27, 2012 /
 
Szia! Sajnos nincs nyáktervem, készen vettem a nyákot. Kérj segítséget a témájában.
Ennyit tudok segíteni: link 1 , link 2.
(#) peter1995 hozzászólása Márc 28, 2012 /
 
Nos úgy adotott a feszültség hogy 39,x V lett kerekítsünk 40V-ra. Ez az üresjárati.. Ez nem sok még? Mert ugye ha nem esik 32V alá nyert ügyem van. Elég szép darab trafóka így kérlem hogy leesne a fesz 28cm2 a vas a szekunder 2x29V és 1,6mm átmérő a szekunder és 0,8mm átmérő a primer. Felvételi áramot nem mértem de mikor izzót sorba kötöttem semmit se csinált az izzó Ezek szerint nem vehet fel sokat...
(#) reloop válasza peter1995 hozzászólására (») Márc 28, 2012 /
 
Jó lesz az. Építs hatásos hűtést, és ajánlatos hűtőtönköt alkalmazni, mert melegben nem lesz hiány
(#) peter1995 válasza reloop hozzászólására (») Márc 28, 2012 /
 
A hűtésével nincs baj. A két IC egy alu tetsre van csavarozva persze szigeteltem és ez meg egy 100x100as bordára amit non stop egy 80as venti hűt. Itthon kézmeleg se lesz a dolog Emellett egy venti keveri a levegőt a trafóra és az egész házban és egy fújja bentről a hűtőtönköt.

Tudom nagy gubant van benne de bent nem látja senki

IMG0497A.jpg
    
(#) reloop válasza peter1995 hozzászólására (») Márc 28, 2012 /
 
Azt hittem egy transzformátor állomás fotóját csatoltad, de megtaláltam a rejtőzködő végfokot
(#) peter1995 válasza reloop hozzászólására (») Márc 28, 2012 /
 
Hát igen elveszik benne A végfok trafója mint látni is szép nagydarab A kis trafó meg a hangszín tápja...
Jobbra a ventik tápja(DVD táp)
(#) peter1995 válasza peter1995 hozzászólására (») Márc 29, 2012 /
 
Hmhm. Kellene egy kis seegítség. A teschina ismert. Ma bekapcslom indul is frankón bedugom a jelet a laptopba és elkezd zúgni. Kis hangerőn hallani nagyobb hanerőn erősen zúg ha tovább tekerem elkezdt a mély hangszóró kiugrani a helyéről... Jel nélkül van ez vagyis csatlakoztatva alaptopba de semmi hang. TV scart jeléről is ugyan azt csinálja. Ha nem dugom semmibe a jelkábelt nem zúg.
Eddig nem zúgott
Mi lehet?
(#) reloop válasza peter1995 hozzászólására (») Márc 29, 2012 / 1
 
Bemeneti csatlakozó nem kap testet.
(#) peter1995 válasza reloop hozzászólására (») Márc 29, 2012 / 1
 
Beza Kicseréltem a csatit és újra dübörög a szomszédok legnagyobb örömére
(#) pjg válasza peter1995 hozzászólására (») Márc 29, 2012 / 1
 
éLJENEK A SZOMSZÉDOK. nEKEM IS KÉSZÜL A sUBBASS RENDSZEREM. dIREKT MIATTUK!
(#) ECL82 válasza pjg hozzászólására (») Márc 29, 2012 / 1
 
eZT UGYE NEM ÍGY AKARTAD?
(#) peter1995 válasza pjg hozzászólására (») Márc 29, 2012 / 1
 
Nekem kettő 250W-os 3utas megy róla meg van egy hifim ami 2x100W-os még. Ez a kettő erős barátságba van együtt dolgoznak
(#) Gohstrider válasza reloop hozzászólására (») Márc 29, 2012 /
 
Szia Reloop!

Ha minden jól megy hétvégén összeáll az LM1036+NE5532+7805 hangszínszabályzó.
Akkor ismét teszek fel képeket és beszámolót a tapasztalatokról.
Látom szép nagy a toroid trafód. Mekkora teljesítményű?
(#) reloop válasza Gohstrider hozzászólására (») Márc 29, 2012 /
 
Szia! 400VA-es. Erős a csábítás, hogy a véget hídra cseréljem
(#) pjg válasza ECL82 hozzászólására (») Márc 29, 2012 /
 
Nem! Dehogy. Bocsánatot kérek érte.
(#) David 3g hozzászólása Márc 29, 2012 /
 
Sziasztok , újra van valakinek egy működő panel terve ehez a TDA-oz? .lay formátumban ?
(#) reloop válasza David 3g hozzászólására (») Márc 30, 2012 / 1
 
Szia! Úgy értettem, hogy LM1036-hoz keresel nyáktervet, azzal kapcsolatos hozzászólásomra válaszoltál. Ha az általam feltett rajzok, vagy nyáktervek közül megtetszett valamelyik, akkor szívesen elküldöm annak legfrissebb változatát. Lay-t csak azért nem szoktam feltenni a fórumba, mert folyamatosan tökéletesítem őket, saját tapasztalataim és a fórumtársak visszajelzései alapján.
(#) bencikusz hozzászólása Márc 30, 2012 /
 
Sziasztok !
Segítséget szeretnék tőletek kérni.
Épp egy SUB erősítőt építek TDA 7294 híddal, és az a gondom hogy nincs itthon 560n-os kondi. Le lehet menni 470n-ra anélkül hogy vágná a mélyeket? (esetleg kondik párhuzamos kötésével, de ez nem hiszem hogy szerencsés audio témánál)
Előre is köszönöm.
B
(#) David 3g válasza reloop hozzászólására (») Márc 30, 2012 /
 
Szia. Lm-es dolog is jó lett volna, de a TDA7294.lay az lenne a fontosabb ha velem kivételt tennél és felraknád megköszönném
(#) reloop válasza David 3g hozzászólására (») Márc 30, 2012 /
 
Nincs más hátra válassz egyet. Ez mehet?
Nézd meg az egytápos változataimat is a képek között. A hozzájuk tartozó hozzászólás közelében megtalálod a leírásukat is.
(#) Gohstrider válasza reloop hozzászólására (») Márc 30, 2012 /
 
Szia!

Az már szerintem a hidalt változatot is megmozgatja.
A hidaltat akkor építem meg ha ezzel teljesen kész vagyok.
(#) David 3g válasza reloop hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
szia. Igen tetszetös akkor ugye ez tökéletesen megy? Vagyis gondolom akkor a rendes .lay formátumot megkaphatom ?
(#) pjg válasza David 3g hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Figyu. Tedd be a kész nyák képét a Sprint Layoutba és tervezz rá. Kb. 10 perc alatt kész a saját layout. Én is ezt csinálom, amikor más méretű alkatrészt kapok, találok, veszek....
Következő: »»   341 / 607
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem