Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   900 / 1675
(#) dizi válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 11, 2012 /
 
Amit eladásra készítek annak rajzát nem szeretném publikussá tenni,de annyit viszont elárulok mindösszesen 3 tranyó van benne.
A villanypásztor is az én gyártmányom és azért van letakarva a címkéje is,hogy ne legyen reklámozva.
(#) eyess válasza dizi hozzászólására (») Máj 11, 2012 /
 
Nekem ez anno régi időket idézi , amikor a falban vezeték kereső illetve térerő indikátor , és vagy induktív közelítés érzékelőket gyártottunk , ez gondolom ugyan ilyen lehet kicsit érzékenyebbre csinálva.De szólj ha tévedek.
(#) dizi válasza eyess hozzászólására (») Máj 11, 2012 /
 
Igen,ez is érzékel csak ez a nagyfeszültséget a hálózati vezetéket azt nem jelzi be.
(#) CHZ válasza totya694 hozzászólására (») Máj 11, 2012 /
 
Én kicsit nagyobbat..
(#) nagy hoho válasza dizi hozzászólására (») Máj 11, 2012 /
 
Ebből a tehenek is kapnak?
Először a képre klikkeltem és azt hittem vak lőszer
De teljesen jól néz ki. Nekem tetszik!
(#) nagy hoho válasza CHZ hozzászólására (») Máj 11, 2012 /
 
Ez már igen! Nagyon szép munka. Ilyenkor késztetésem van egy hasonló erősítő építésére, de néhány nap múlva abba marad.
(#) CHZ válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Köszi.
Ne maradjon abba.., sikerülni fog!
(#) Vales válasza 187BodyGuard hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Üdv!
Nagyon Szép lett, biztosan jól is szól, Gratulálok!
(#) birs válasza Csupasz hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Szia !

Szép lett, már csak egy príma kis előlap dekorálás kell rá és tuti lesz.
(#) birs válasza CHZ hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Szia ! Az előlapot hogy csináltad ?
(#) CHZ válasza birs hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Szia!
Ez kivételesen gravírozott.
Előzőleg P20 fotózással készítettem, mint a képen látható.
Ez a módszer is jól használható..
(#) zsoltee0001 válasza CHZ hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Ez valami brutális szép
Annyi megjegyzésem lenne, szerintem megérdemelne valami fehér háttér, amolyan sztárfotós beállítást, megvilágítás stb.
Üdv
(#) CHZ válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Köszönöm.
Igazad van, fotózáskor nem foglalkoztam vele, módosítani nem tudom, nincs birtokomban, fiam használja már három éve...[OFF]
(#) qvik hozzászólása Máj 12, 2012 /
 
A következő hangfalprojekt részvevői: BEAG HX 401 (frissen fölújítva/mély), Orion: B1221 (mélyközép), SAL: srp1620 (közép), Sanyo magasak! Meghajtás: a háttérbe levő saját készítésű 5x100W Quad 405. Az aktív hangváltókon most dolgozom!
(#) fantom45 hozzászólása Máj 12, 2012 /
 
Szeva mindenki!
Napokban ezt a kapcsolást készítettem el, nagyon jól működik csak a hőmérő funkcióját nem tudom használni mert nincs még hozzá szenzorom. A kijelző vásárlásnál elnéztem a típust, de a megvett kijelzővel is tökéletesen üzemel. Elsőre elindult, nem volt vele baj. Már csak a tápegységet kell hozzá megcsinálnom és lehet is dobozolni. Köszönet a kapcsolás, a NYÁK és a program elkészítőjének a publikációt, hálás vagyok érte!
(#) Zoli_bácsi válasza CHZ hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Állam leesett. Gratulálok, nagyon korrekt.
(#) peter1995 hozzászólása Máj 12, 2012 /
 
Sziasztok. Volt egy erősítőm több hangfalam amivel voltam már bulikba, de a mély édes kevés volt. Egy darabig agyaltam hogy passzív hangváltót csinálok a hangsugárzókba, de aztán rátaláltam erre Megépítettem, persze először kihagytam egy átkötést és nem működött. utána már ment, de zajos volt. tettem csatoló kondit a ki és bemenetre és plussz puffert a tápba és klassz lett
Iszonyat jól kiemeli a mélyt és a hangszórók kiadják. Haverom elbújhat a subcsövével
Sajnos csak 400V-os 470n kondit találtam...
(#) peter1995 válasza qvik hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Wow. Nemsemmi
(#) CHZ válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Köszönöm.
Idézet:
„őszinte kritikus vagyok”
Ezért is..
(#) lajos1969 hozzászólása Máj 12, 2012 /
 
Elkészült a feszültség jelző.(50x50mm)

SDC16757.JPG
    
(#) enree válasza lajos1969 hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Zseniális ez a "csomagolás"
(#) lajos1969 válasza enree hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Köszi, elvégre kamionba lesz!
(#) pepe091 válasza lajos1969 hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Ezt hívják munkának. Gratulálok!
(#) lajos1969 válasza pepe091 hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Köszi!
(#) birs válasza lajos1969 hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Szia!

Szép lett ,olyan mintha gyári lenne .
(#) janikukac hozzászólása Máj 12, 2012 /
 
Sziasztok!

A dobozolással, és úgy össz-vissz 90%-ban vagyok az erősítőmmel. Ami gond fellépett, hogy: van még sustorgás nagyon, attól eltekintve, hogy legalább 10000'IF szűrés van rajta, diódákat is szűröm 4*100nF-al, meg a tápegysége is alapból szűrt. Igaz a hangszóróknál ideiglenesen hálózati két eres van, gondolom oda majd árnyékolt kábel kell. A másik gondom az az, hogy alig lövöm meg a keverővel+pcvel az erősítőt , nagyon nagy jel van rajta, a ledek meg nem villannak fel a basszusra, mert túl kicsi a jel. Ezeken kéne még orvosolni, amúgy szerintem ok. A dobzolást próbálom minnél szebbre csinálni, de vannak még gondok. Már használtam kábelleszórítót, matriczva van a doboz, és minőségi a festés.
A képekből és a videóból remélem minden látható lesz. Videó
Várom a kritikát.
(#) hibbantpasi válasza janikukac hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Szia!

Pici kritika : a "belselye" szó a feliratban nem az igazi
De a belsejéről tehetnél fel világosabb fotót is.

üdv: hp
(#) janikukac válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Köszönöm ! Már csak a hibákat kell kiküszöbölni... :szomoru1:
(#) janikukac válasza hibbantpasi hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Bocsi, siettem. Amúgy köszi. Lesz sok , szép rendes kép, de még messze sincs kész. A ventilátor táplálása sincs megoldva, na meg a többi...
(#) zolika60 válasza janikukac hozzászólására (») Máj 12, 2012 /
 
Szép lett. A ventilátorra semmi szükség 2x12W esetén. Persze szerelhetsz rá gyakorlásképp.
Következő: »»   900 / 1675
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem