Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » IP kamera
 
Témaindító: ampervadász90, idő: Nov 30, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   3 / 12
(#) Tanzman válasza Action2K hozzászólására (») Okt 20, 2011 /
 
Újra kellene telepíteni?
(#) Tanzman hozzászólása Okt 22, 2011 /
 
a képen látható csatlakozóval tudok kamerát kötni közvetlenül számitógép monitorra?
(#) Action2K válasza Tanzman hozzászólására (») Okt 24, 2011 /
 
Nem, ez nem arra van. Az újratelepítést megpróbálhatod. Hátha...
(#) Tanzman válasza Action2K hozzászólására (») Okt 24, 2011 /
 
meg tudod mondani mire jó? úgy hírdetik egy oldalon hogy elosztó ipari kamerához
(#) Tanzman válasza Action2K hozzászólására (») Okt 24, 2011 /
 
már próbáltam újra telepíteni és másik gépre is,de így is csak egy zöld sáv látszik
(#) Action2K válasza Tanzman hozzászólására (») Okt 24, 2011 /
 
Az egy olyan PC-kártyára megy, amit a gépbe kell tenni. Mivel a hátfalon nem fér el négynél több BNC csati, így kell valamilyen átalakító. No, ez az.
Ha más gépen is ilyen a kép, akkor annak a kütyünek annyi, szerintem.
(#) kolo222 hozzászólása Jan 21, 2013 /
 
box kamera bekötése
Üdv! Segítséget szeretnék kérni egy Philips NC8925 046 00201 QA 904618254 kamera láb kiosztásáról, hogy tudjam a monitorhoz csatlakoztatni. Nem tudom a sok tüske közül melyikek, lehetnek a videó jelé!
Segítséget előre is köszönöm.
(#) Inhouse válasza kolo222 hozzászólására (») Jan 21, 2013 / 1
 
Te, ez a google csodákra képes, beütöd a kamera nevét és típusát, majd az első találatra kattintva, bejön ez az oldal.
Na, itt bonyolódik a dolog, mert németül van, de középtájon lesz egy szöveg, egy link-kel a végén, és benne van a datenblatt szó, ezt érdemes megjegyezni későbbre...
Na ott lesz egy pdf, amiben benne van angolul leírva a bekötés...
Szólj, máskor is szívesen megkeresem neked amit csak akarsz!

Üdv
Inhouse
(#) kolo222 válasza Inhouse hozzászólására (») Jan 22, 2013 /
 
Szia!
Köszönöm a gyors és szakszerűen elmagyarázott segítséged!
Gondoltam, ha tudom, hogy hol jön ki a videó jel, akkor ki tudom próbálni, hogy működik-e ez a kamera de sajnos nem sikerült képet kapnom csak egy fekete képem van a monitoron!
Az 5-ös meg a 2-es pontról hoztam ki a jelet. Jól csináltam? Teljesen amatőr vagyok és kísérletezem! Lehet, hogy nem is jó ez a kamera, mert úgy kaptam és azért kértem segítséget a bekötésére!
Mindegy egy próbát megért. Köszönöm a segítséged.

(#) Inhouse válasza kolo222 hozzászólására (») Jan 23, 2013 /
 
Jó helyről vetted le, de tápot milyet kötöttél rá?
(#) kolo222 válasza Inhouse hozzászólására (») Jan 23, 2013 /
 
Üdv!
Tápot a dugó ajzatba kötöttem 12v-ot, ahogy a kamera felirat szerint is írja.
Vagy arra gondolsz, hogy a din csatlakozóba is megkel táplálnom az 1-es meg a 8-as pontokon. De hány volttal?
(#) Inhouse válasza kolo222 hozzászólására (») Jan 23, 2013 /
 
Nem tudom, a leírásban nem szerepel sem a feszültség, sem az, hogy van külön tápcsatlakozója...viszont mivel nem említetted, arra is gondoltam, hogy esetleg elmaradt...
A hozzászólás módosítva: Jan 23, 2013
(#) kolo222 válasza Inhouse hozzászólására (») Jan 24, 2013 /
 
Akkor elvileg jól csináltam mindent!
Még egyszer köszí a segítséget

(#) Papimanó hozzászólása Feb 2, 2013 /
 
Szervusztok!
Rendeltem egy autó iriszes optikát ,de sajnos 4 vezetékes csatlakozású. Kérdésem az lenne hogy hogyan használhatnám a régebbi COMERSON kamerához,-át lehetne e kötni a 3,5 mm-es jack dugóra,-és hogyan?
Üdv.Papimanó
(#) mlaci2000 hozzászólása Márc 15, 2013 /
 
Üdv mindenkinek!

Van nekem egy Comerson kamerám, a típusát sajnos nem találtam, és leírást sem.
Be szeretném kötni, csak nem tudom hogy, mert ezt Tv-re szeretném!

Aki tud nekem segíteni az szóljon!

Előre is köszönöm!
(#) Remci válasza mlaci2000 hozzászólására (») Márc 15, 2013 /
 
Szia!

A BNC csatlakozón keresztül bekötöd a tv video csatornájára, a kerek csatlakozó alá pedig oda van írva hogy hányas lábára kell kötni a pozitívot és a negatívot. A kép sajna elég homályos, fejből meg nem emlékszem rá. H jól emlékszem, akkor 18-27v-ig mehet a tápfeszültség.
(#) thecyrus válasza mlaci2000 hozzászólására (») Márc 15, 2013 /
 
Szia! A BNC csatlakozó a kép! ha jól emlékszem az 1 és 2 láb pedig a táp! 3-4 pedig a lencse motor. Ha jobb képet teszel fel talán sikerül!
(#) thecyrus válasza mlaci2000 hozzászólására (») Márc 15, 2013 /
 
Tessék! Egy kis segítség!
(#) mlaci2000 hozzászólása Márc 16, 2013 /
 
Ott úgy van hogy:
1: GND
2:12-27v dc
3: AUX
4: EX.sync

És ha az 1-2-t megcsinálom akkor annak mennie kell, értem. És az a 3-4-s az mi lehet?
(#) Remci válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 16, 2013 /
 
Köszönöm
(#) mlaci2000 hozzászólása Márc 16, 2013 /
 
Összekötöttük az első kettőt, meg a BNC-t, ment csak olyan hülye képet adott, mintha negatív lenne, vagy nem tudom.
Meg azt nem értem hogy az 3-4-t hogy kötöm össze?

DSCF2152.JPG
    
(#) isstvan2000 hozzászólása Ápr 25, 2013 /
 
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy ip kamerával tudok e felvételt készíteni, ha notebookra kötöm, de tv tuneren keresztül, vagy szükségem van egy ip kamera felvevőre? nem elég egy programot beinstallálni a notebookba + tv tuner+ ip kamera?
(#) kadarist válasza isstvan2000 hozzászólására (») Ápr 25, 2013 /
 
Szia!
Az IP-kamera az egy olyan dolog, mintha filmet néznél az internetről, tehát nem kell tv-tuner.
(#) Inhouse válasza isstvan2000 hozzászólására (») Ápr 25, 2013 /
 
Annyit még hozzátennék, hogy az IP kamera nem az ipari kamera rövidítése.
(#) isstvan2000 hozzászólása Ápr 26, 2013 /
 
Köszönöm a felvilágosítást. Akkor egy IP kamerához, csak szoftver és PC kell és mehet a felvétel? Mert utána néztem magának az IP kamerának, ahol csak annyit írtak, hogy interneten keresztül tudom figyelni a kameraképét és fényképet is küld. De nekem az kell, hogy rá tudjam csatlakoztatni a notebookra és ne csak megfigyeljek vele, hanem felvételt is készítsen. Az internetes megfigyeléses dolog engem nem érdekel.
(#) Inhouse válasza isstvan2000 hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
(#) isstvan2000 hozzászólása Ápr 28, 2013 /
 
Köszönöm!
(#) bzumi hozzászólása Szept 19, 2014 /
 
Sziasztok, lenne egy Samsung digital color camera scc-100p típusú kamerám.
A kérdésem az lenne hogy mivel ezen egy BNC video out van, ezt hogy tudnám összehozni hogy webkameraként működjön?
Azon gondolkodtam hogy van itthon ilyen rs232/usb átalakítóm, de valahogy bnc-ből kéne csinálnom rs232-őt
vagy már nem tudom hogy kéne, lenne tippje vagy megoldása valakinek?
(#) bbb válasza bzumi hozzászólására (») Szept 19, 2014 /
 
Vegyél inkább egy webkamerát. Vagy vegyél egy analóg tv-tunert (usb-s kütyü).
(#) bzumi válasza bbb hozzászólására (») Szept 19, 2014 /
 
Na igen tv Turner az van a gépben van webkamerám is, csak kicsit úgymond kísérletek, barkács jelleg hogy egy ilyen kamot hogy tudnám használni sz.gépen is
Következő: »»   3 / 12
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem