Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   277 / 432
(#) enree válasza Primary hozzászólására (») Okt 19, 2014 /
 
Köszönöm
(#) zolika60 válasza enree hozzászólására (») Okt 19, 2014 / 1
 
Gödöllőn kettőt is. Az egyik a volt vásártér mellett a megszűnt Tsz helyén a másik pedig a Volt MÉMI udvarán a Tessedik S. úton.
(#) enree válasza zolika60 hozzászólására (») Okt 19, 2014 /
 
No, ennek nagyon örülök!
(#) rockersrac hozzászólása Okt 21, 2014 /
 
Budapesten hol kapok elérhető áron acryl lemosót?
(#) gkari válasza rockersrac hozzászólására (») Okt 21, 2014 /
 
Ha csak a felületet akarod tisztíítani, akkor denszesz, ha az akryl-t oldani akarod, akkor aceton (esetleg nitrohígitó) - festékboltokból.
(#) rockersrac válasza gkari hozzászólására (») Okt 21, 2014 /
 
Az kimaradt valami miatt, hogy lézernyomtató festékének oldásához kellene. Amit próbáltam eddig: denatszesz: nem oldja a festéket egyáltalán. Nitrohígító: leszedi a festéket, de maszatos marad utána a panel. Körömlakklemosó gél lakkokhoz(Acryl remover van ráírva, 100ml kb 950ft): maszatolás mentesen, dörzsölés nélkül leoldotta a festékét a nyomtatónak...
(#) zolika60 válasza rockersrac hozzászólására (») Okt 21, 2014 /
 
Az talán aceton alapú lehet.
(#) rockersrac válasza zolika60 hozzászólására (») Okt 21, 2014 /
 
Az előbb nézegettem a flakont, és látom hogy nagyrészt aceton és hasonlók alkotják... Aceton, izobutil acetát, és lanolin(utóbbira nincs szükségem különösebben )
(#) NickE hozzászólása Okt 22, 2014 /
 
A Maximtól szeretnék rendelni IC-ket, nem free sample-t, több kellene, kb. 10db. Nem egyértelmű, hogy ha leadom a rendelést a honlapjukon, honnan küldik a termékeket? USA-ból jön, vagy valamelyik EU irodájukon megy keresztül? Ráadásul a szállítási díjakat sem látom, hiába beteszem a kosárba a terméket. Nagyon nem mertem nyomogatni a tovább gombot, lehet, hogy később jön ez a rész is, de láttam már jobb webshopot is... (sajnos amit kinéztem, sem a Farnell, sem a TME kínálatában nincs benne) Egyébként MAX31865 -t szeretnék rendelni.
(#) pjg válasza NickE hozzászólására (») Okt 22, 2014 /
 
Nem ócó! De nem hiszem, hogy otthon olcsóbban összerakod.
Itt van csak IC.
A hozzászólás módosítva: Okt 22, 2014
(#) NickE válasza pjg hozzászólására (») Okt 22, 2014 /
 
Néztem a mousernél is, de ott meg 150€ alatt 40€ a szállítás, fölötte viszont ingyenes.. Ha esetleg valaki rendel mousertől, társulás érdekelne.
(#) PipfejBob válasza NickE hozzászólására (») Okt 22, 2014 / 2
 
Van lehetőség közvetett rendelésre is a Maus electronics kft-n keresztül. Azt hiszem hiszem, hogy ingyen behozzák a cuccot, csak el kell menni érte. Egy e-mailt megér, ha nincs más lehetőség...
(#) mraulajos hozzászólása Okt 22, 2014 /
 
Hali!
A képen, nyíllal jelölt gumi betétet keresek PROEL mikrofon állványhoz. A gémtartót sikerült beszereznem, eredetit, nem tudom ezt a betétet miért nem adják vele.?
A hozzászólás módosítva: Okt 22, 2014

100_3875.JPG
    
(#) Szpisti válasza mraulajos hozzászólására (») Okt 22, 2014 /
 
Egy darab maradék linóleum műpadlóból is kivághatod, ugyanúgy megfogja.
De el nem hiszem hogy nincs a környéken egy szaküzlet, ahol ilyen vastagságú gumilapot lehetne kapni, és egy ollóval meg egy 10-es lukasztóval magad megoldhatod.
(#) NickE válasza PipfejBob hozzászólására (») Okt 23, 2014 /
 
Köszi, nem ismertem ezt a céget.
(#) stefo hozzászólása Okt 23, 2014 /
 
Sziasztok!

Segítséget kérnék tőletek!Sajnos eltört a műszerem táskája. A linken látható műanyag kofferről van szó, a 382x237mm-es méretű kellene (és pont ez a típus). Felhívtam a céget, de nincs nekik (nem is ígérték hogy lesz).
Boldog lennék ha valaki tudna egy helyet ahol kapható.
Köszönöm!
Stefo

Bővebben: Link
(#) Bakman hozzászólása Okt 23, 2014 /
 
Sziasztok!

A mellékletben szereplő, vagy ehhez hasonló vezetéktartókat keresek (45 Ft / db. [vicc] áron nem érdekel).
(#) mraulajos válasza Szpisti hozzászólására (») Okt 24, 2014 /
 
Rendben, köszönöm.
(#) Bakman válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 24, 2014 /
 
Ha más nem lesz, ezt fogom tenni.
(#) Gabó válasza Bakman hozzászólására (») Okt 24, 2014 /
 
Miért, a fém távtartóknak is olyan ára van, hogy leültem mikor kerestem... Aztán megkértem ismerős apját, hogy csináljon párat a maradékból (esztergás), és a kezembe nyomott vagy 150dbot. Mondta, csak ennyit tudott hirtelen legyártani a maradékból Kért pár üveg sört, és kész
Sajnos az ilyen tömegcuccokon lehet a legtöbbet szakítani.
(#) Bakman válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 24, 2014 /
 
100 db. -ra vevő vagyok, persze emberi áron. Az a baj, nem tudom milyen keresőszóval kellene rákeresni, napok óta túrom a netet, de kb. semmi.
(#) kala1982a válasza Bakman hozzászólására (») Okt 24, 2014 /
 
Szigetelt szemes saru-ra dobott ki egy párat a kereső.
(#) Bakman válasza kala1982a hozzászólására (») Okt 24, 2014 /
 
Ez nem saru, hanem kábeltartó.
(#) TheShaft hozzászólása Okt 24, 2014 /
 
64*128 pixeles grafikus LCD kijelzőt keresek KS0108-cal szerelve. Valakinek van megbízható magyarországi beszerzési forrása?
(#) rockersrac hozzászólása Okt 27, 2014 /
 
Budapesten hol kapok 2,2K(vagy akár 2,5K is jó) lineáris kapcsolós potmétert, olyat keresek, aminek a kapcsoló hátul van kivezetve, nem a lábainál. Van egy kb 120W kimeneti teljesítményű szabályozható kapcsolóüzemű tápom, amiből a tulaj letörte a poti végét, mert zavarta(és a dobozba betett egy ledet a helyére... ) Viszont nekem meg szükségem lenne arra, hogy a dobozon kívülről tudjam szabályozni a tápegységet...
(#) foxi63 válasza rockersrac hozzászólására (») Okt 27, 2014 /
 
Szia! A paneltisztítás leghatásosabb és legolcsóbb formája a VIM és szivacs, meg némi víz...
A hozzászólás módosítva: Okt 27, 2014
(#) rockersrac válasza foxi63 hozzászólására (») Okt 27, 2014 /
 
Maratás után? A lézernyomtató festéket akarom lemosni... Én vasalás előtt a panelt a szivacsokon használt zöld súroló részt használom, majd utána denaturált szeszes zsepi. Valami 100ft körül van egy kb 10x15cm darab itt nálunk a piacon... Egyébként már megoldódott nagyjából a dolog, az eurós boltokban lehet acetonos körömlakk lemosót kapni, az is szépen oldja, igaz, ezesetben némi erőkifejtés is kell, de nem vészes, és nem marad utána fekete a panel sehol...
A hozzászólás módosítva: Okt 27, 2014
(#) ktamas66 válasza rockersrac hozzászólására (») Okt 27, 2014 /
 
(#) rockersrac válasza ktamas66 hozzászólására (») Okt 27, 2014 /
 
Nekem a körömlakk lemosós verzió is kb ennyi dörzsöléssel jön le, meg perpill nincs pénzem hígítót venni. Egyébként durva az 1000ft-os acryl remover feliratos lemosó. Ott még dörzsölni sem kellett, úgy vitte le a festéket, mintha alkoholos filcet mosnék denaturált szesszel. Csak hát drága...
(#) ludus hozzászólása Okt 28, 2014 /
 
Akárhogy is kerestem nem találok olyan témát ahol feltehetném a kérdésem:
Sok éve használt Oral B szájcenterünk szájzuhany csöve (spirális alakúra hajtott műa. cső) eltörött, ahogy nézem elfáradhatott az anyaga mert ahol meghajtom törik. Cserealkatrészt nem vagy csak horror áron találok, merre tudok ilyet beszerezni? Esetleg helyettesítette már valaki innen valami olcsóbb megoldással?
A hozzászólás módosítva: Okt 28, 2014
Következő: »»   277 / 432
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem