Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Einhell garázskapu nyitó
Lapozás: OK   2 / 2
(#) addi20 válasza roant hozzászólására (») Ápr 12, 2016 /
 
nem tudod einhell bgt 63 nál hogy törlöm a kódokat?
(#) uniman válasza addi20 hozzászólására (») Ápr 13, 2016 /
 
Törölni nem lehet ugyan, de mivel csak 3 kódot tud megtanulni, a negyedik kód tanításánál automatikusan törlődik a legelső tárolt kód.
(#) addi20 hozzászólása Ápr 14, 2016 /
 
Tudnál segíteni egy kérdésben? Van egy proteco két szárnyas kapunk és nem tudom rá tenni a saját távirányitóját. Ezen a távirányitó persze rajta van az einhell bgt 63 lehet azért nem lehet rá tenni?
(#) uniman válasza addi20 hozzászólására (») Ápr 14, 2016 /
 
Ha ilyen belülről az a Proteco távirányító...
Nem tudod, hogyan kell betanítani a távirányítót, vagy tudod, de mégsem megy a dolog?
De inkább másik fórumban kérdezzél a Proteco-ról...persze típusszámokat is írj.
A hozzászólás módosítva: Ápr 14, 2016
(#) addi20 hozzászólása Ápr 14, 2016 /
 
dip kapcsolós tudom hogy kell de nem veszi mert ha venné a jelet a kijelző vilagna egy pötty és akkor kell megnyomni a c gombot a szárnyas kapun elektronikáján.elem jó benne ezért nem értem.
(#) uniman válasza addi20 hozzászólására (») Ápr 14, 2016 /
 
A "Válasz hozzászólás írása"-t nem ismered?
Az einhell pedig veszi a jelét és működik is vele? A proteco-val működött valaha konkrétan ez a távirányító? A villogó "piros pötty" hiánya azt jelzi, hogy más frekvencián vagy más kódolással működik.
A hozzászólás módosítva: Ápr 14, 2016
(#) addi20 hozzászólása Ápr 14, 2016 /
 
az einhellen müködik a protecon is müködött de kb 8évvel ezelött mert tönkre ment a bal szárny és nem foglalkozott vele senki...
(#) Beni1117 hozzászólása Aug 31, 2016 /
 
Sziasztok, Egy kis segítség kellene. Kedves feleségem tegnap épp akkor kezdett kiállni a kocsival a garázsból amikor az épp a becsukódási fázisban volt. Had ne kommentáljam. Egy Einhell BGT 63 kapunyitó van felszerelve. 10 éve gond és hiba nélkül szolgál bennünket. A lényeg az, hogy ennek a kis incidensnek a a következtében a láncon lévő műanyag elemből egy darab letörött. Így a kapuhoz rögzített műanyag csúszka nem akad be a lánchoz rögzített műanyag idomba. A motor működteti a láncot, de a lánc nem tudja átvinni az energiát a kapura, és nem nem lehet kinyitni, vagy becsukni. Tudna valaki tanácsot adni, hogy hol lehetne beszerezni a kérdéses alkatrészt. Próbáltam búvárkodni a neten, de nem igazán találtam márkaszervizt. Filléres altkarész lehet, és ezért nem feltétlenül szeretnék komplett set-et cserélni. Köszi.
(#) kibora hozzászólása Márc 27, 2020 /
 
Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni, hogy az Einhell BGT 63 Típusú kapunyitótól ebben a gyártmányban erősebb van-e?
Ez a tip. 60 kg terhet tud.
(#) uniman válasza kibora hozzászólására (») Márc 27, 2020 /
 
Ha a kérdés a "maximális kapu súlyra" vonatkozna, akkor pl. ez 100 kg-ot "tud"...
(#) oscar78 válasza uniman hozzászólására (») Dec 11, 2023 / 1
 
Szia uniman!
Nem kapcsolódik szorosan a felvetett kérdésekhez, de azért felteszem egy korábban rajzolt EINHELL FAG-2601 kapunyitó vezérlő rajzát.

Üdv."régi motoros"Kolléga!

oscar
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem