Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autórádió beszerelése
 
Témaindító: DEXA, idő: Aug 17, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   19 / 24
(#) Hollowdrums hozzászólása Feb 17, 2016 /
 
Üdv!

Szükségem lenne a Logik LOG5005CA csatlakozó bekötésére.
Tudja esetleg valaki, hogy mit hová kell kötni?
(#) Hollowdrums válasza Hollowdrums hozzászólására (») Feb 19, 2016 / 2
 
Hátha valakinek szüksége lesz rá.
(#) mrbecherovka hozzászólása Márc 24, 2016 /
 
üdvözlet mindenkinek!
Nincs meg valakinek veletlenül a clatronic ar829 radio hatlapi csatijanak kiosztasa?
elöre is köszi!
(#) sufni-tunning válasza mrbecherovka hozzászólására (») Márc 24, 2016 /
 
Ezt nézted már?

Bár ez szerintem sima ISO csatlakozó, csak van egy harmadik csati is rajta.
Vagy ilyenre gondolsz?
A hozzászólás módosítva: Márc 24, 2016
(#) sunside hozzászólása Márc 24, 2016 / 1
 
Bekötésekhez egy Jó oldal.
(#) sufni-tunning válasza sunside hozzászólására (») Márc 24, 2016 /
 
(#) mrbecherovka válasza sufni-tunning hozzászólására (») Márc 24, 2016 /
 
szia!
az elsövel az a baj hogy nem ilyen a hätlap, mert ez dvd-t is tartalmaz 2x6os csati, pont annak a käbelnek a mäsik fele kene amit linkeltel a rädio kivezetesenek kiosztäsa.
(#) mrbecherovka válasza sunside hozzászólására (») Márc 24, 2016 /
 
Sajnos az en vw polomban mär vmi ällat csokival ätberhelte...
(#) Gigapixel hozzászólása Márc 26, 2016 /
 
Sziasztok, szeretnêm, ha usb-rádiómról tölteni is tudnék. Ehhez elég egy 7805-ös ic-röl küldenem az 5V-ot a megfelelö helyre az usb aljzatra, vagy ez bonyolultabb?(tudom, az ic-t hűteni kell.)
(#) Inhouse válasza Gigapixel hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Inkább egy 34063-al, mint 7805-el. Ha találsz otthon bármilyen szivargyújtós töltőt, akkor 98%, hogy ilyen van benne. Ha nem 5V-ot csinál, akkor könnyen átalakítható, hogy annyi legyen.
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Máj 13, 2016 /
 
Szereztem egy ilyen autórádiót, és a csatlakozójában van egy ☼ érintkező. A kérdésem az, hogy az mi, és hogy kellene bekötni?
A hozzászólás módosítva: Máj 13, 2016
(#) kadarist válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 13, 2016 /
 
Az LCD-kijelző háttérvilágításának csatlakozója. Úgy kell bekötni, hogy ha felkapcsolod az autód világítását, akkor az a pont kapjon feszültséget.
(#) zolika60 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 13, 2016 /
 
A háttérvilágítás vezetéke. VW autókban arra kell kötni, így a többi műszerfal egységgel együtt tudod szabályozni a fényerejét. Ha esetleg eladnád, vagy elcserélnéd újabb típusú rádióra engem érdekelne.
(#) Udvari Zsombor válasza kadarist hozzászólására (») Máj 13, 2016 /
 
Idézet:
„Úgy kell bekötni, hogy ha felkapcsolod az autód világítását, akkor az a pont kapjon feszültséget.”
Azaz...??? Milyen jel vagy feszültség kellene arra az egy lábra???
(#) Udvari Zsombor válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 13, 2016 /
 
Bocs, de nem adom a rádiót...
(#) vision61 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 13, 2016 /
 
Az autó világítás bekapcsolásakor csökkenti (szabályozza) a kijelző?, előlapi gombok fényerejét. Tehát egy olyan pontra, ahol ilyenkor +12 V van, vagy ha szeretnéd, hogy együtt változzon a fényerő a műszerfal világítással, akkor egy ilyen izzó szabályzott tápjára.
Mint pl. ez.
(#) Udvari Zsombor válasza vision61 hozzászólására (») Máj 13, 2016 /
 
Akkor +12V-ot tegyek arra a lábra is? Ugyanis nekem nem kell szabályozás, csak az, hogy működjön a háttérfény.
(#) kadarist válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 13, 2016 /
 
Mivel az autód 12V-os rendszerű, ezért igen.
(#) Udvari Zsombor válasza kadarist hozzászólására (») Máj 13, 2016 /
 
Kösz, akkor rázárom a lábat a +12V ágra!
(#) Udvari Zsombor válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 13, 2016 /
 
Nem akar menni a háttérfényem! Mint kiderült, két láb van a ☼-nál, és ezekre próbáltam 12V-ot tenni, de továbbra is minden sötét! Mit csinálok rosszul?
A hozzászólás módosítva: Máj 13, 2016
(#) colinkaa hozzászólása Máj 13, 2016 /
 
Üdv. tudna valaki segíteni ennek a bekötésének? yakumo c7100 típusú
(#) kadarist válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 13, 2016 /
 
Kössél be mindent, a testet is és úgy próbáld. A világításnak egy kivezetése van, nem kettő, a tőle jobbra lévő a test (-).
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Máj 13, 2016 /
 
Melyik menjen testre? A ☼ vagy a fölötte lévő láb? Jó-e testnek a -12V vagy a rádió fémháza?
(#) Udvari Zsombor válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 13, 2016 /
 
Meg van a megoldás: mind a ☼ lábat, mind pedig a fölötte lévőt a +12V-ra kell zárni!
(#) kadarist válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 13, 2016 /
 
Írtam, hogy köss be mindent... Látod, így már működik.
(#) fiattalfiatal hozzászólása Máj 25, 2016 /
 
Sziasztok és jónapot kívánok mindenkinek. Segitséget szeretnék kérni tőletek. 2-es puntómban egy ideje elkezdett recsegni a rádióm hát benéztem mögé. Lehet nem kellett volna. Szétolvasztott iso csati elvágott vezeték fogadott. Hogy a rádióba-ból milyen színű kábelnek milyen sorban kell lennie azt már megtaláltam. A kérdésem az lenne hogy az autóból milyen színű kábeleknek kellene kijönniük és azok szinenkét mit jelentenek. Ezt azért szeretném tudni hogy keressem e az eredeti kábeleket valahol vagy ezek lehetnek csak a mostaniakbol kettön állando 12volt van és ha jol tudom az egyiken csak gyujtásnál kellene. Hu picit hosszura sikerült. Válaszokat előre is köszönöm.
(#) Hp41C válasza fiattalfiatal hozzászólására (») Máj 25, 2016 /
 
Gooooogle -nak beírod:
"Fiat Punkto2 schematics" vagy "Fiat Punkto2 wireing diagrams"
(#) fiattalfiatal hozzászólása Máj 26, 2016 /
 
Köszönöm bár véletlen se olyan szinüek sajna és egy kábelt nem is találok azt ami gyujtásra adna 12 voltot. Amig tudtam követtem a szálakat de nem találtam. Azt esetleg nem tudja valaki melyik csatlakozónál kéne elindulnom?
(#) XfighterRay hozzászólása Júl 27, 2016 /
 
Sziasztok!

Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy kicseréltem az autómban a rádiót, működik, szépen szól. A probléma akkor jelentkezik amikor leveszem az előlapot, mert ilyenkor véletlenszerűen bekapcsol, kikapcsol és a rádióállomások között kapcsolgat. Független attól, hogy van-e rajta gyújtás vagy kivettem a kulcsot. A távirányítóval sem tudom kikapcsolni, de ha rajta hagyom az előlapot akkor nem jelentkezik ez a probléma. Válaszaitokat előre is köszönöm!
(#) Metheus hozzászólása Szept 4, 2016 /
 
Sziasztok!
Szeretnék egy CAN-BUS Ford rádiót betenni egy nem tipusazonos autóba, abiben nincs CAN-BUS. Tudtok rá valamilyen módot (Can Bus emulátor, vagy fejegység átalakítás) ami segíthet?
Metheus
Következő: »»   19 / 24
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem