Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » DIN csatlakozó bekötés
 
Témaindító: ul, idő: Jan 9, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) Bukfenc82 válasza papcsi95 hozzászólására (») Feb 23, 2016 /
 
13 polusú din ajzat
(#) Inhouse hozzászólása Aug 30, 2016 /
 
Ezt a 9p minidin-t találtam egy új Kaon HD beltérin, a SCART helyett. A neten sajnos több egymásnak ellentmondó bekötést találni hozzá, tudja valaki, hogy mi a helyes bekötés? Az Inviteles Zyxel 2102-HD boxon is ilyen csatlakozó van. Szabványosak ezek bekötésileg?
(#) Inhouse válasza Inhouse hozzászólására (») Szept 2, 2016 /
 
Román barátaink megtalálták a megoldást. Ők is pont egy 5.1 rendszer dugóját használták fel, ott sincs minden boltban ilyen dugó. A weboldal esetleges megszűnése esetére iderakom a képet is. Mondjuk az audio kivezetés valószínűleg van sztereóban is, ha odajutok, hogy meg lesz az enyém is, majd felrakom azt is.
A hozzászólás módosítva: Szept 2, 2016

saturn.png
    
(#) Inhouse válasza Inhouse hozzászólására (») Szept 8, 2016 /
 
Megvolt az első teszt, gondoltam a román srác elírta, mert a 4-s oké, hogy kompozit videó, de a monó audió az a 6-os kell legyen, vagy a 8-9 a bal-jobb. Ez utóbbi szerint kötöttem a neten fellelhető rajzok jó átlagaként. Hát, nem jött be, a kép oké, a hang helyett búgás. Tehát mégsem teljesen szabványos. A román megoldáson kívül sehol sem szerepel olyan bekötés, hogy 2-es a hang. Pedig ezek szerint tényleg ez lesz. Viszont aki úgy gondolta, hogy ez a minidin 9p jó lesz szerelhetőben, az tudjátok mit csináljon a sünnel!
(#) Inhouse válasza Inhouse hozzászólására (») Szept 15, 2016 /
 
Egy másik fórumon volt valaki, aki kapott a Digi szerelőtől kábelt és kimérte. A hang az 1 és a 2! Újabb verzió ennek a nyomorult minidin 9p-nek a bekötésére. Kicsit korrektebb rajz a román verzióhoz képest.
Szóval, Minidin 9p Kaon HD (a'la Digi) bekötése.
Ma elvittem a tett helyszínére és lőn, működik! Fater már a kiskonyhában is tud Digit nézni. Egy koaxon megy a kompozit videó és egy UTP kábel 2 érpárján a hang, valamint még egyen az infra.
A hozzászólás módosítva: Szept 15, 2016
(#) Inhouse válasza Inhouse hozzászólására (») Szept 19, 2016 /
 
Ezt az oldalt anno nem találtam meg, de orosz barátainknak meg volt a bekötés! Egyébként több szolgáltató STB-jén is van már ilyen, érdekes, hogy ennyire nem lehet sem kapni ilyen kábelt, sem a bekötés nem volt egyértelműsítve... Lassan megjön az eBay-es rendelés, kíváncsi leszek, az mi szerint lesz bekötve.
(#) Inhouse válasza Inhouse hozzászólására (») Szept 27, 2016 /
 
Ez utóbbit elnéztem, a kivezetés számozása szerint jó, de a csatlakozó nem pont olyan.
(#) djhans hozzászólása Dec 28, 2020 /
 
Sziasztok. 8pol DIN dugó belemegy a 7pol aljzatba ha a középső lábat eltávolítjuk? Csak azért kérdezem mert a 7pol 1200Ft Hirschmann, 8pol sima 300Ft.
(#) uniman válasza djhans hozzászólására (») Dec 28, 2020 /
 
A "7pol" DIN dugó meg 200Ft...
(#) djhans válasza uniman hozzászólására (») Dec 28, 2020 /
 
Igen, csak a szállítás +1000Ft
(#) uniman válasza djhans hozzászólására (») Dec 28, 2020 /
 
Pont úgy ahogy a "8pol sima 300Ft"-oshoz is tartozik szállítási díj...vagy nem?
De a netről (vagy a webáruházból) beszerezhetők méretezési rajzok is...de 99%, hogy jó lesz, persze, ha a "sima" tuchel csatikról van szó, és nem valami gyártóspecifikus cuccról.
Linket/képet nem mutattál!
(#) djhans válasza uniman hozzászólására (») Dec 28, 2020 /
 
Nincs szállítási díj mert az a bolt útba esik. Sima DIN szerintem. C64 táp csati.
(#) ferci válasza djhans hozzászólására (») Dec 28, 2020 /
 
Csak olyan 8 lábút vegyél meg, aminek az 1, 2, 3, 4, 5 lábak pozíciói egyeznek az 5 pólusúéval. Vannak aszimmetrikus 8 lábúak is, vagy cseppet hasonlóak, ahol hiába fűrészelsz.
Itt láthatod pl.:
8 C..8 U
Itt könnyebb megtalálni:
alul
A hozzászólás módosítva: Dec 28, 2020
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem