Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vag-com-hex interfész (kábel hibák)
Lapozás: OK   53 / 71
(#) roka válasza kovacsfeco hozzászólására (») Okt 7, 2016 /
 
Szia.

Semmi gond.
Ha nem volt autora csatlakoztatva az interface akkor megcsinálta a tesztet a program és mint irtad a Mentés nem vált aktivvá.
Természetesen auto sem volt diagolhato ilyen körülmény után.
Autora csatlakoztatva végzett teszt után már a Mentés taszta aktiv lett, mentés után használhato volt a kábel.
Attol , hogy nem tudsz egy bizonyos dolgot attol még nem vagy tudatlan.
A másik az , hogy valahol el kell kezdeni.
(#) kovacsfeco hozzászólása Okt 8, 2016 /
 
Köszönöm hogy így állsz hozzám,és próbálsz segíteni. Amikor ezt kiírta a program,akkor az autóra volt csatlakoztatva a kábel .
(#) leader hozzászólása Okt 11, 2016 /
 
16.8-as verziótól a klón kábeleket kinyírja az eredeti softver (nem csak a licenszt törli).
Az a gond, hogy egy ismeretlen eredetű klón kábelt használtál eredeti szoftverrel.
Klón kábeleket csak a hozzá adott tört szoftverrel szabad használni.

Ha a c:\Ross-Tech\VCDS-HGJ könyvtárban találsz d1.bin, d2.bin, d3.bin fájlokat és elküldöd őket privátban, akkor meg tudom nézni, hogy van-e rá valami....
(#) give3 hozzászólása Okt 11, 2016 /
 
Sziasztok,
Most tervezek egy klón 12.12 kábelt vásárolni saját célra. Bővebben: Link
A kérdésem az, hogy hogyan használjam, hogy ne tegyem tönkre.
Meddig "nem kaphat netet" a pc? Ameddig a kábelt csatlakoztatom, vagy ameddig a progi fel van telepítve?
Csak azért kérdezem, mert ugye másra is használnám a gépet, nemcsak erre a célra...
Köszi.
(#) monxla hozzászólása Okt 22, 2016 /
 
Sziasztok,

Ezzel a kábellel van valakinek tapasztalata?
A kábel
(#) Ferko73 hozzászólása Nov 10, 2016 /
 
Sziasztok, Tudnatok segiteni nekem egy VCDS 805 angol telepito softal? Csak a driver-ert kellene Win7-re. Vagy, ha van mas megoldas, hogy mukodjon egy clon 805 win7 alatt, akkor az is jo lenne. Koszi
(#) szolmo hozzászólása Nov 10, 2016 /
 
Sziasztok!

409.1-el kapcsolatban kéne egy kis segítség. Feltelepítettem, megcsináltam a hibakeresést, hogy meg legyen a sorozatszám, vagy mi az "ABOUT" menüben, de azt írja pirossal, hogy nincs regisztrálva. Szedtem le hozzá crack-et, amivel elértem azt, hogy azt írja teljes verziós lett, de csak addig, amíg el nem kezdem használni. Pár másodpercig megy a hibakeresés és felugrik egy kis ablak, hogy nem regisztrált a cucc. Megnézem az about menüben és tényleg megint pirosan írja, hogy nem regisztrált. Ha megint crack-elem akkor ugyan ez kezdődik elölről. Valakinek ötlete? Köszi előre is.
(#) sanaxx válasza szolmo hozzászólására (») Nov 10, 2016 / 1
 
Loader kell ahhoz nem crack, full autoscan meg volt már?Honnan a program?
(#) szolmo válasza sanaxx hozzászólására (») Nov 12, 2016 /
 
Full scant nem engedi.
(#) szolmo válasza sanaxx hozzászólására (») Nov 12, 2016 / 1
 
Köszönöm!
(#) sanaxx válasza atti27 hozzászólására (») Nov 20, 2016 /
 
Veszel egy vcds 12 körüli verziót, vigyázol ne menjen netre, és megoldódik a problémád. Persze lehet újabb verzió is vagy eredeti én a legolcsóbb megoldást javasoltam.
(#) T.Deddy hozzászólása Nov 20, 2016 /
 
Sziasztok, valakinek nincs véletlenül egy VCDS 15.7-es MAGYAR verziójú programja? Klón interfészem van, angol progival de ha van valakinek magyar akkor azt szívesen venném.
A label-es megoldást ismerem, de nekem komplett kellene, amennyiben van valakinek.
Amúgy a fenti témához hozzászólva full interfészem van mindent enged és a netet se kell kilőnöm.
(#) sanaxx válasza T.Deddy hozzászólására (») Nov 21, 2016 /
 
15.7.3-ig, onnantól ha feljebb frissítesz, halott a kábeled, legalábbis jelenlegi ismereteim szerint.
HGJ15071
(#) kacsa1 válasza sanaxx hozzászólására (») Nov 22, 2016 /
 
ezt a magyart melyik kábellel lehet használni? Nekem van 805, 12.12, és 15.7. eddig csak angollal használtam ,de jól jönne a magyar..
(#) sanaxx válasza kacsa1 hozzászólására (») Nov 22, 2016 /
 
15.7-el, de nem tudom megy e vele, nekem olyan van ami mindkét nyelvet tudja, próba szerencse.
(#) sanaxx válasza T.Deddy hozzászólására (») Nov 24, 2016 /
 
Na működik?
(#) Lezli46 válasza leader hozzászólására (») Nov 26, 2016 /
 
Hello!

Nekem 16.8-s klonom van.megmondaná valaki ,ezt a "hazavágást" hogy kell pontosan érteni ??Egy echte Ross-Tech sw használata esetén aktuális ez a veszély??? Aktív Interface használat közben a bekapcsolt net nagyon veszélyes..,ezt értem, de esetleg akkor is problémás a bekapcsolt net , ha Interface egyáltalán nincs is laptopra dugva???
Bocsi a bénázó kérdésekért....annyi ilyesztő sztorit hallani ezekről....
(#) omega2016 hozzászólása Nov 29, 2016 /
 
Sziasztok, tudna valaki segíteni nekem? Win 10 64bit -en szeretném használni vag-com -ot (409.1) de nem igazán akar menni. Esetleg más driver kellene hozzá? Köszi
(#) sanaxx válasza omega2016 hozzászólására (») Nov 30, 2016 /
 
Windows Xp módban futtatva sem megy?
(#) tranyóka hozzászólása Dec 2, 2016 /
 
Sziasztok!
Kérésem lenne azokhoz aki valamilyen autós diagnosztikai programmal és/vagy eszközzel rendelkeznek.
Megkérnélek benneteket, hogy nézzétek meg a kezelendő autók listájában, hogy 2003-as Chrysler Voyager, 2.5L CRD-t, hogy benne van e? Autocom sajnos a dízelt nem tudja Már egy pár készüléket kipróbáltunk de egyik sem tudja rendesen(pl a víz hőmérsékletét 215°-nak mutatja). Saját használatra szeretnék egy kütyüt vagy programot ami(az sem baj ha semmi mást) biztosan tudja olvasni a kocsimat. Hibafeltárásnál sokat segítene nekem. Minden segítséget és építő jellegű tanácsot szívesen veszek.
Köszönöm
Üdv.
(#) Amarton válasza tranyóka hozzászólására (») Dec 2, 2016 /
 
Nem lehet, hogy Fahrenheitben írja ki? Üzem meleg motornál nem elképzelhetetlen. Az olyan 100 Celsius környékén van.
(#) tranyóka válasza Amarton hozzászólására (») Dec 4, 2016 /
 
+5°C-ban is ezt írja ki hideg motornál
(#) filomarton hozzászólása Dec 6, 2016 /
 
Tisztelt Fórumozók!

Egy valószínűleg hibás kábellel kapcsolatban tudnátok e segíteni:

Van egy nemrég újonnan rendelt kábelem 15.7-es nek hirdetve /de nem adtak hozzá programot, azt írták egy linket fognak küldeni ahonnan letölthető de nem tették/

én a legújabb programmal próbáltam ki. /bár Autó és internet nélkül./
Itt nyomtam egy tesztet ahol megtalálta az interface-t de írta hogy nincs autóhoz csatlakoztatva

Aztán utánaolvasva felraktam a 15.7-et. de nem akar működni
Autó nélkül látja az interface-t de autóra csatlakozás után (bár a led zöldre vált) de a program azt írja nincs interface.

A kábelt innen rendeltem:
https://www.vag-hu.com/

Több mint egy hónap után Dobozban jött, még vonalkód és azonosító is van rajta. "USB/OBD INTERFACE FOR VAG" de a csatlakozón csak egy led és annyi hogy OBDII

A levelekre nem válaszolnak. (milyen meglepő)

Minden segítséget előre is köszönök!
(#) filomarton hozzászólása Dec 13, 2016 /
 
Már megoldódott.
(#) hurkatolto98 hozzászólása Dec 14, 2016 /
 
sziasztok
olyan kérdésem lenne hogy a VCDS 12.12 valahogy lehet magyarosítani?
(#) bela75 hozzászólása Dec 20, 2016 / 1
 
Hello.
Ha valakinek kell a 15.7.1 es magyar szoftver az írjon.
Ez a 12.12 es jelű interfésszel illik össze.
(#) kacsa1 válasza bela75 hozzászólására (») Dec 20, 2016 /
 
Szia! Engem érdekel! Fullos,vagy csak demo??
(#) schwab hozzászólása Dec 22, 2016 /
 
szia engem is érdekel
(#) locherat hozzászólása Dec 25, 2016 /
 
Sziasztok! Az mitől van hogy a kábelt (16.8.3) a vcds látja de amint csatlakoztatom az autóhoz nem találja? Ugyanakkor a dvd-n kapott minden másik programverzióval látja és ha részben is de működik vele.
Köszönöm segítségeteket & Boldog karácsonyt

kábel
Következő: »»   53 / 71
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem