Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   314 / 373
(#) Temela válasza FAZ1 hozzászólására (») Feb 2, 2017 /
 
Szia!

Ahogy én nézem, mindegy mit beszél az ember, ez egy 858 d forrasztó állomás újabb változata. Hőlégfúvó és páka együtt. Nekem az alap (hőlégfuvó) van meg, de abban is egy atmega a lelke, Azaz, ha az vagy az abban lévő szoftver hibás, akkor semmi remény... Sacc. szerint, ha mindent beszerzel hozzá, akkor többe lesz, mint a készen megvett az ebay-on. (bár az ilyen szólásaimat szokták törölni, de hobbi szinten is kell szerintem mérleget vetni a költségeket illetően.)
(#) sector99 válasza Temela hozzászólására (») Feb 2, 2017 /
 
Az a helyzet, hogy már megvan a páka is meg a fúvó is és ezért nem akartam komplett új állomást venni. Így csak egy új panelt vettem, mert azt már nem érte volna meg házilag összerakni...Dobozt meg csinálok...És igen a költség sem elhanyagolható szempont...
(#) FAZ1 válasza sector99 hozzászólására (») Feb 3, 2017 /
 
Akkor, ha jól értelmezem, a forrasztópákádat fogja vezérelni ez a neten megvásárolt szerkezet? Illetve csak - maga a panel?
De minek hozzá a páka melletti hőlégfúvó? Lefújkálni az SMD alkatrészeket a nyákról?
(#) Temela válasza sector99 hozzászólására (») Feb 3, 2017 /
 
Persze így más a dolog.
(#) sector99 válasza Temela hozzászólására (») Feb 3, 2017 /
 
És szerencsém is volt, mert a videó(k) alapján sikerült is azonosítani a csatlakozókat...
(#) sector99 válasza FAZ1 hozzászólására (») Feb 3, 2017 /
 
Igen, ahogy mondod. Van amit csak hőlégfúvóval lehet leszedni...és visszarakni is azzal célszerűbb...
(#) Temela válasza sector99 hozzászólására (») Feb 3, 2017 /
 
Gratula.
(#) Temela hozzászólása Feb 3, 2017 /
 
Sziasztok!

Keresem a Weld impex portable TIG 160DC hegesztő kapcsolási rajzát.

Köszi.
(#) CIROKL hozzászólása Feb 6, 2017 /
 
Technics M7 kapcsolást keresnék ? A táp része érdekelne elsődlegesen .
(#) lacek29 hozzászólása Feb 6, 2017 /
 
Sziasztok.X4-Tech A-1200 Hi-Fi erősítő kapcsolási rajzát keresem.
(#) uniman válasza nagysasy hozzászólására (») Feb 13, 2017 /
 
Hello! Sikerült rajzot találnod a"Fg Elektronik E120" erősítőhöz?
Nekem is csak erősítőm van..rajz nélkül.
A hozzászólás módosítva: Feb 13, 2017
(#) vaszkan37 hozzászólása Feb 13, 2017 /
 
Üdv mindenkinek!! Grundig T51-732/4 tv hez keresek kapcsolási rajzot,esetleg hibajelenséghez megoldási segítséget..
(#) gerenk válasza vaszkan37 hozzászólására (») Feb 13, 2017 /
 
Üdv!
752/5 teletex rajz innen letölthető, gondolom a 4 nem teletexes.
(#) vaszkan37 válasza gerenk hozzászólására (») Feb 13, 2017 /
 
Elvileg az lenne.
Köszönöm, összevetem kiderül..
(#) devergo74 hozzászólása Feb 15, 2017 /
 
Sziasztok.
Keresek mcp cq5010c szkóphoz kapcsolási rajzot. Valaki tudna ebben segíteni?
Előre is köszönöm.
(#) szikorapéter hozzászólása Feb 15, 2017 /
 
Sziasztok. Vermona Regent 1000H teljes kapcsolási rajzát keresném.
(#) papi válasza szikorapéter hozzászólására (») Feb 15, 2017 / 1
 
(#) szikorapéter válasza papi hozzászólására (») Feb 15, 2017 /
 
Köszönöm.
(#) konyak6 hozzászólása Feb 19, 2017 /
 
Sziasztok!
Bugera 6260 kapcsolási rajzot keresek, de a neten idáig még nem találtam. Tud valaki segíteni?
Köszönöm!
(#) ttindian hozzászólása Feb 19, 2017 /
 
Szép napot!
Segítségeteket kérném egy olyan kapcsolásban ami egy LCD képernyő háttér világítását villogtatna úgy mind a filmekben azok a neonos amerikai cégérek. Vagyis különböző fényerővel össze-vissza, vagyis nem egy meghatározott ütemben. 12v-rol , a bemenetek a cső vezérlésébe
+12v,-Adj,-on/off,-Gnd, egyik sem igényel PWM vezérlést. Leutánoztam és megépítettem egy "inverter testert" amit kínai oldalakon árulnak, az Adj 4,7k ellenállás és egy 10k potenciométer , az SW 10k ellenállás és egy 10k potenciométer vezérli. Mindez 12v-rol. Nem szeretnek léptető motoros megoldást , se programozható kütyüt. En egy 555 és egy 3014-5 IC gondoltam, esetleg kettőre, ami ellenállásokon keresztül vezérelni, esetleg valami hasonló kőnyű megoldást.
Előre is köszönöm.
(#) djhans hozzászólása Feb 26, 2017 /
 
Sziasztok. Denon PMA-320 erősítő kapcsolási rajzát keresem. Tud valaki segíteni? Köszönöm.
(#) mark.budai hozzászólása Feb 28, 2017 /
 
Sziasztok!
Keresek olyan kapcsolóüzemű feszültség stabilizátor kapcsolást, aminek 5V-os kimenete van, és ezt 5,8-9Vos bemeneti feszültség tartományban meg tudja tartani. A probléma ott van, hogy akkor is kell az 5V, ha a bemenet csak 800mV-tal több. Csúcsokban 3A-es terhelést is el kell viselnie.
(#) david10 hozzászólása Márc 5, 2017 /
 
Sziasztok,
Hol tudom megtalálni a Liteon PA-1650-22 töltő kapcsolási rajzát?
A választ előre is köszönöm!
(#) IMi válasza david10 hozzászólására (») Márc 5, 2017 /
 
Google: Bővebben: Link
(#) Sebi válasza mark.budai hozzászólására (») Márc 5, 2017 /
 
Próbálj rákeresni: CHUK-converter, vagy egy step-up kapcsolással biztosítasz állandó 12V-ot egy második buck-regulatornak.
(#) david10 válasza IMi hozzászólására (») Márc 5, 2017 /
 
Ez a rajz sajnos nem jó.
Az én tápom így néz ki:
Bővebben: Link
Bővebben: Link
A 8 lábú IC-n csak annyi olvasható, hogy ST.
A 16 lábú IC-n csak annyi olvasható, hogy ST és LITEON.
Az IC-ken a többi feliratból csak vonalak láthatóak.
(#) Barni87 válasza mark.budai hozzászólására (») Márc 5, 2017 /
 
Szia! Úgy keresd ebay-en, hogy "step up down converter".
(#) Signal válasza mark.budai hozzászólására (») Márc 5, 2017 /
 
Az XL4015, XL4016 step down áramkörök integrált FET-kapcsolóval egészen kis különbségeket is át tudnak hidalni. Tehát ez nem ugyanaz a műfaj, mint a mára elavult LM2596, ami tranzisztorral kapcsol, méghozzá emitterkövetős elrendezésben, ami garantál bizonyos esést.

Noha nagyobb terhelésen még nem teszteltem ezt a tulajdonságát a fenti típusoknak, de olcsósága miatt meg lehetne próbálni, hogy mennyire alkalmas.

eBayen ezeket úgy árusítják, mint 5 vagy 10 A-os step down modul (ha nem is bír pont annyit).
A hozzászólás módosítva: Márc 5, 2017
(#) zolek hozzászólása Márc 5, 2017 /
 
Üdv. Sherwood rx-4010 r kapcsolási rajzát keresem, amit találtam az fizetős lenne a pdf .
(#) soos csaba hozzászólása Márc 8, 2017 /
 
Sziasztok!
Nekem egy olyan rajz kellene amivel tudom szabályozni a hangerőt egy távirányítóval.
Az elektronika egy erősítőhöz kellene.
Az elektronika olyan kialakítású kéne hogy legyen ami egy motoros potenciométert irányít fel vagy le.
Ha van valakinek egy ilyen rajza az kérem jelezze.
Köszönöm!
Következő: »»   314 / 373
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem