Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   147 / 172
(#) nbela válasza gcsabee hozzászólására (») Okt 15, 2017 /
 
Szia! Ird be Google keresőbe: "négyvezetékes mérőcsipesz párban". Pesten forgalmazzák 3500Ft-ért. Én is vettem egy mohm mérőhöz.
Üdv.!
(#) gcsabee válasza nbela hozzászólására (») Okt 15, 2017 /
 
Köszönöm, megtaláltam.
(#) Panhard válasza Panhard hozzászólására (») Okt 18, 2017 /
 
Lehet hogy nehezet kérdeztem? Mert sem itt a fórumon, sem az ügyfélszolgálatra küldött e-mailre nem válaszol senki.
(#) sonajkniz hozzászólása Nov 2, 2017 /
 
Sziasztok!

Erről az eszközről valami bővebb információt lehetne kapni?
Önmagában működik, vagy kell még hozzá valami? Milyen jelet ad ki? Bekötése?

Válaszotokat előre is köszönöm.
(#) Bakman válasza sonajkniz hozzászólására (») Nov 2, 2017 /
 
CDS: fotóellenállás, gyárilag nincs a panelre forrasztva.
VIN: +5 V (a leírások szerint 4 - 28 V között működőképes)
OUT: kimenet, aktív magas.
GND
3V3: 3,3 V-os kimenet, max pár mA-rel terhelhető.

Müködik önmagában is, nem kell hozzá semmi extra, csak tápfeszültség. YouTube
(#) sonajkniz válasza Bakman hozzászólására (») Nov 2, 2017 /
 
Köszönöm az infót.
Még egy kérdés. Mit csinál egy radarban a fotoellenállás?
(#) proli007 válasza sonajkniz hozzászólására (») Nov 2, 2017 /
 
Tekintve hogy a radar nem tudja hogy este van..
(#) keramia hozzászólása Nov 7, 2017 /
 
Érdeklődni szeretnék, hogy 470k-s kapcsolós potencióméter kapható a webshopban? Sajnos nem találok.
(#) Slope hozzászólása Nov 7, 2017 /
 
Sziasztok,
a HESTORE-ban a 1003.5608 cikkszámon kapható 1,3"-os OLED kijelző adatai hibássan vannak feltüntetve.
Bővebben: Link

Az adatlapnál az SSD1306 adatlapja található, azonban ez a modul nem ezt a chip-et tartalmazza (legalábbis, amit én kaptam az nem)
Jelen modul SH1106 vezérlővel szerelt a színe pedig kék.
SSD1306 könyvtárnál is indul a kijelző, de a tartalom csak a felső negyed sávban frissül

Elég sok időt megspóroltatok volna, ha azt árulnátok, amit hirdettek
Légyszi' javítsátok, vagy szerezzétek be a megfelelő terméket.
(#) Zozi85 hozzászólása Nov 7, 2017 /
 
Érdeklődnek, hogy drv8701 és csd18540q5b esetleg ls7366r beszerezhető / felvehető e a kínálatba. Sajnos ahol adnak nagyon lassú, vagy túl árazott a posta.
(#) c27 hozzászólása Nov 8, 2017 /
 
Vajon a kifutott Epcos 3300µF 450V kondi helyett lesz valami hasonló paraméterű vagy már ne is reménykedjek?
(#) keramia hozzászólása Nov 12, 2017 /
 
Annak ellenére, hogy választ nem nagyon látok érkezni ide a SHOP részéről, bátorkodom megkérdezni, hogy azt az alaphibát sikerült-e kiküszöbölni, ami igen idegesítő, nem pénztárca és időkímélő jelenség, főleg ha sürgős volna valami?
Konkrétan arról van szó, hogy a termékeknél fel van tüntetve mi van raktáron és mi nincs ill. mib ől hány darab. Igyekszem olyan dolgokat rendelni amik vannak raktáron (Gondolom más sem szeret 25 helyről rendelni egy marék alkatrészt halmozottan súlyos postaköltségért, és heteket sem akar várni). Hiába ügyelek a megrendeléskor ezekre, többször előfordul, hogy a feltüntetett dús anyagkészlet ellenére, a megrendelés várakozni kényszerül, mert mégsincs az adott termék... Tehát ha sürgősen kell a "készleten lévő" alkatrészekből, és ez többféle, tuti becsúszik olyan ami mégsincs és várni kell rá, vagy lemondani, annak ellenére, hogy más oldalakon ez működik...Hetekig várni valamire felveti a kérdést, ha várni kell úgyis, akkor miért ne rendeljük meg kínából 10-ed annyiért?
(#) Helios hozzászólása Nov 24, 2017 /
 
Sziasztok!

Van-e lehetőség a következő termék beszerzésére? Kapcsoló Nem szeretnék több helyről rendelni.
(#) Sztanki hozzászólása Dec 6, 2017 /
 
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy tudtok-e beszerezni acs712-5 áramérzékelő IC-t?
A kínálatban csak ACS712-5A-M modult találtam.
A hozzászólás módosítva: Dec 6, 2017
(#) Sztanki válasza Sztanki hozzászólására (») Dec 7, 2017 /
 
Köszönöm!

Már látom is!
(#) Ge Lee hozzászólása Dec 8, 2017 /
 
Üdv! Lenne három kérdésem.
1. Az olcsó Hakko 907-es klón pákákhoz nem lenne jó valamelyik Pensol, ZD, vagy Fahrenheit néven forgalmazott pákahegy? Rengeteg féle hegy van a webáruházban, de a méreteikre vonatkozó adatok egyik mellett sem szerepelnek. Csatolok róla képet hogy milyenre lenne szükség.
2. Az OD-25T ónszippantó is kifutott tétel, vagy épp csak nincs belőle raktáron? A listából ez az egyik legjobb ár/érték arányú, jó lenne ha tudnék belőle venni még, mielőtt kifut. Ami van azt már évek óta használom, nem tudom meddig bírja még.
3. A többféle olcsó páka között nincs olyan a kínálatban ami apróbb munkákhoz is jól használható lenne, azaz sokkal kényelmesebben lehetne vele dolgozni mint egy nagyobb méretű pákával. Lesz esetleg ilyen a kínálatban a közeljövőben, vagy ezeket továbbra mindenkinek magának kell megrendelgetni külföldről? Olyasmire gondolok mint pl. az FM2028+T12.
(#) Bakman válasza Ge Lee hozzászólására (») Dec 8, 2017 /
 
2: Ha rendelhető, akkor előbb-utóbb beszerzik megrendelés esetén.
(#) zolee1209 hozzászólása Dec 18, 2017 /
 
Sziasztok!
Link
Nézzétek át a szöveget kérlek. Nem olvastam végig, de két durva elgépelést már találtam benne. Van egy "füntetésre", meg a HESTORE is el van írva egy helyen.
(#) Ge Lee válasza zolee1209 hozzászólására (») Dec 18, 2017 /
 
Nem tökmindegy mi van abban a szövegben ha alapvető kérdésekre sem válaszolnak?
(#) Topi válasza Ge Lee hozzászólására (») Dec 18, 2017 /
 
Az elírást továbbítottam a megfelelő személynek. Kérlek Titeket, hogy az ügyfélszolgálat e-mail címét és telefonszámát használjátok.
(#) gernerakos hozzászólása Dec 28, 2017 /
 
Üdv, Ezen potenciométer most akkor sztereó, vagy monó? Szűrésnél beállítottam, hogy nekem mono kell, az adatlapjában pedig szerepel ez, az is. Mi az igazság most?
(#) Ivan93 válasza gernerakos hozzászólására (») Dec 28, 2017 /
 
Illetve lineáris vagy logaritmikus, mert abból is szerepel mindkettő.
(#) Topi válasza gernerakos hozzászólására (») Dec 28, 2017 /
 
Az R1614 potikat nem javasolnám (paraméter táblázat javítva, köszi!), mivel hamarosan kifutó lesz. Helyette inkább az új POS1615 - sorozat ajánlott. Nem utolsó sorban olcsóbb is.

Szerk: Monóból pedig POM1615 - sorozat.
A hozzászólás módosítva: Dec 28, 2017
(#) Bakman hozzászólása Dec 31, 2017 /
 
Hello!

A TEN5-2411WI DC-DC konverterhez tartozó adatlap hibás, a link a TEN5-2411 adatlapját tartalmazza.
(#) Gafly válasza Bakman hozzászólására (») Dec 31, 2017 1 /
 
December 18:
Idézet:
„Az elírást továbbítottam a megfelelő személynek. Kérlek Titeket, hogy az ügyfélszolgálat e-mail címét és telefonszámát használjátok.”

Lehet gyorsabb úgy a javítás...
(#) Ge Lee válasza Topi hozzászólására (») Dec 31, 2017 /
 
Az újabbal csak annyi a baj hogy nagyon rövid a tengelye, sok helyre emiatt nem lehet beépíteni. A tervezőjét (gyártóját) sem nagyon értem, mert a hosszabból lehet rövidebbet csinálni, fordítva viszont elég nehéz.
(#) Topi válasza Bakman hozzászólására (») Dec 31, 2017 /
 
Köszi szépen! Javítva!
(#) Topi válasza Ge Lee hozzászólására (») Dec 31, 2017 /
 
Ez így van, ez egy tendencia. A PIHER is a hosszútengelyes potméternek a PC16DH és PC16SH családot javasolja "elektromos szigetelési megfontolások miatt". Mondjuk tény, hogy egyszerűbb egy műanyag tengelyt csípőfogóval méretre vágni, mint lefűrészelni egy fém potit. De ha szépen akarod méretre szabni, így is úgy is a fűrész alatt végzi
(#) Wind-Storm hozzászólása Jan 6, 2018 /
 
Sziasztok!

Ehhez Bővebben: Link apát Bővebben: Link lehet kapni? Egymagában nincs sok értelme árulni.
Köszi!
(#) Flashrider hozzászólása Jan 11, 2018 /
 
Ûdv!

Ilyen csatlakozót be_lehet szerezzni esetleg?
A hozzászólás módosítva: Jan 12, 2018
Moderátor által szerkesztve
Következő: »»   147 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem