Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mobiltelefon hiba
 
Témaindító: nagysusu, idő: Júl 12, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   78 / 92
(#) jointsilver36 hozzászólása Nov 19, 2017 /
 
Sziasztok! Van egy nokia 9110 i telefonom.Nem tud valaki hozzá szervizkábel rajzot.Német nyelvű ,angolt tennék fel rá.köszi a segítséget.
(#) rolie válasza Hollowdrums hozzászólására (») Nov 19, 2017 /
 
Szia!
Nem tudom aktuális-e még, de a Beállítások->A telefonról->Állapot menüpontban kiírja a futásidőt. Ebből és az aktuális dátumból vissza tudod számolni.
(#) Kovidivi hozzászólása Dec 2, 2017 /
 
Sziasztok!
Használ valaki Xiaomi Redmi 4X-et, vagy a note változatát? Érdekelne a véleménye, jó-e, elég gyors-e, ilyenek.
Köszönöm.
(#) Csupasz válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 2, 2017 /
 
Szia! A Note változatot használom. Szerintem minden OK, csak a fényképezője gyenge, legalábbis sötétben.
(#) Kovidivi válasza Csupasz hozzászólására (») Dec 2, 2017 /
 
Köszi. Nekem az akksi kapacitás a fontos és a gyors, pattanó, használható teló. Remélem ezt tudja majd garantálni.
(#) Csupasz válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 3, 2017 /
 
Átlagos használattal 2-3 napot bír az akksi. Szerintem ez max. korrekt. A gyorsasága is megfelelő. Sok sikert hozzá!
(#) Kovidivi válasza Csupasz hozzászólására (») Dec 4, 2017 / 1
 
Köszi, meglátjuk, őt hozza-e a Mikulás!
(#) hzsiga hozzászólása Dec 12, 2017 /
 
Üdv Mindenkinek. Aszt szeretném kérdezni, hogy androidos mobilt tisztítok izopropil alkohollal, miden alkatrész bele tehető? Érintő képernyő is? Segítséget előre is köszönöm.
(#) Near hozzászólása Dec 13, 2017 /
 
Sziasztok!

kaptam egy LG G3 at amit sajnos megfürdettek.
Az akkun az indikátor fehér mivel azonnal kivették.
Két hétre rá be lett kapcsolva de csak folyamatosan újra indulgatott.
Amikor megkaptam is ez volt a felállás. Szétszedtem.
Az alaplap tiszta vízkő. Teljesen lepucoltam amennyire lehetett majd, víztaszító és korrózió tisztító kontaktspraybe áztattam. (Ellenőriztem nem-e marja szét a panelt előtte.)
2 órát ázott a panel aztán kapott egy alapos hajszárítós szárítást először közvetlen közelről hidegen majd távolról a legalacsonyabb meleg fokozaton. Ezután fél napot száradt még radiátoron.
Ahol most tartok. A telefon elindul. Van hang, megy a kamera, kijelző, lehet hívni minden működik.
Viszont a készülék bizonyos idő használat után lefagy és újra indul. Ekkor a DC manager chip ami a osztja le tűz forró. Ha ez visszahül megy tovább a telefon minden gond nélkül.
Aida szerint a maximális merülési mérték 1,9 Amper ami szerintem egy G3 nál elég sok még ha 32GB os modellről is van szó.
Szerintetek érdemes lenne elvinnem egy ultrahangos tisztításra?

Előre is köszönöm a válaszokat, és elnézést ha kicsit amatőren jártam el első ilyen esetem.
Bukni nem buktam rajta de szeretném feléleszteni mivel a 16GB os verzióm elég nyögvenyelősen megy néha a kevés ram miatt.
(#) Kovidivi válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 30, 2017 /
 
Végül Redmi 3 lett belőle. Féltem, hogy az előző, Note méretű telefon után kicsi lesz a sima 5"-os méret, de elnyerte gyorsan a tetszésem. 4Ah akksi bőven elég. Ilyen gyors telefonom még sosem volt, pattan minden, a kamera képe is megfeellő, gyorsan fókuszál. Jól van a szoftvere megírva. Következő telefon valószínűleg szintén Xiaomi lesz. Egy dolog hiányzik, a kis reed érzékelő az előlapról, így tudná, hogy ha be van csukva a telefon tokja. De sebaj, a közelség érzékelővel is jól működik.
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Dec 30, 2017 /
 
Nokia telefon azt írja hogy korlátozva van és kódot kér... Ilyenkor lehet-e egyáltalán valamit tenni?
(#) Gafly válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Dec 30, 2017 /
 
Idézet:
„Nokia telefon azt írja hogy korlátozva van és kódot kér...”

Mi a kérdés? Beadod a kódot, "oszt jónapot" (hogy maradjunk a klasszikusoknál)...
(#) Udvari Zsombor válasza Gafly hozzászólására (») Dec 30, 2017 /
 
De eleve azt nem tudom, hogy honnan melyik kód kellene olyankor...
(#) Andr3wJ válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Dec 30, 2017 /
 
Hálózat függő telefon, ha neveden van beviszed a szolgáltatóhoz talán nyitják ingyen.
Ha nem akkor más tészta.
(#) Udvari Zsombor válasza Andr3wJ hozzászólására (») Dec 31, 2017 /
 
Akkor ezt buktam... Egy már lejárt "vodás" simmel akartam bejutni a mnüjébe...
(#) Andr3wJ válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Dec 31, 2017 /
 
Rakjál bele, telenorosat vagy t-mobilost
(#) Udvari Zsombor válasza Andr3wJ hozzászólására (») Dec 31, 2017 /
 
Másik nincs, amúgy is csak a telefonba akartam volna belépni, az pedig tök mindegy hogy a kártya le van járva (azaz nincs vele telefon-szolgáltatás)... Szóval, ezt buktam...
(#) Udvari Zsombor válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Dec 31, 2017 /
 
Mégse buktam: találtam közben egy másik Nokia telefont a fiókban, ami már szó nélkül beengedett a menübe! Dolog megoldva...
(#) Manoatya hozzászólása Jan 9, 2018 /
 
Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy zsebben megnyomódott a Huawei mate 2 telefonom és azóta halvány a kép és függőleges színes csíkok jelentek meg. Mi lehet a hiba? Kijelzőt kell cserélni? Vagy lehet ez is kábel probléma?
Előre is köszi a válaszokat.
(#) D Wye válasza Manoatya hozzászólására (») Jan 9, 2018 /
 
Nagy valószínűséggel az LCD megtört. Kisebb az esélye a kábel hibájának, de mindkét esetben képernyő csere.
(#) Manoatya válasza D Wye hozzászólására (») Jan 9, 2018 /
 
Köszi a gyors választ. Abban tudnál még segíteni, hogy milyen kijelzőt rendeljek? Lenne aki kicseréli nekem, ha szerzek másikat. Ezért nézegettem ebay-en és van több típusnéven ( L02 vagy L03 ). Ennek van jelentősége? Az L03-ból nagyobb a választék és valamivel olcsóbb. Az én telefonom L02.
(#) D Wye válasza Manoatya hozzászólására (») Jan 9, 2018 /
 
Én nem ajánlom, hogy más típusút vegyél az ára végett. Jártam már pórul (igaz, az E-book reader volt) hogy azonos adatokkal rendelkezőt vettem, de egy korábbi kiadásét és a csatlakozó 1 mm-el kisebb volt.
(#) Manoatya válasza D Wye hozzászólására (») Jan 9, 2018 /
 
Köszi. Akkor lehet jobban járok, ha szétszedetem mielött rendelek? Olvastam, hogy a kábelen van valamilyen típusszám. Azt hiszem ez a legbiztosabb. Mégegyszer köszönöm.
(#) D Wye válasza Manoatya hozzászólására (») Jan 9, 2018 /
 
Mindenképpen a saját eszközödben keresd a számokat, ne az interneten.
(#) Manoatya válasza D Wye hozzászólására (») Jan 9, 2018 /
 
Köszi.
Gondolom csak szétszedéssel tudhatom meg a típust. Más megoldás itt nincs? Valami software-s megoldásra gondolok. Ahogy Pc- is lehet ( pl. Everest ).
(#) D Wye válasza Manoatya hozzászólására (») Jan 9, 2018 /
 
Effektív van. Vagy a készüléked gyári leírása (nem internetes), vagy ha ki tudod venni az akkumulátort, akkor alatta kellene, hogy legyen egy készülék azonosító matrica (IMEI szám típus, stb). Azok között ott kellene, hogy legyen.
(#) Manoatya válasza D Wye hozzászólására (») Jan 9, 2018 /
 
Köszi.
Ennyit látok ( Huawei MT2-L02 ), mert az akkumulátor fix. Ezenkívül az Imei és az S/N szám van még.
(#) D Wye válasza Manoatya hozzászólására (») Jan 9, 2018 /
 
Akkor ott a megoldás; MT2-L02 - ehhez keress
(#) Manoatya válasza D Wye hozzászólására (») Jan 9, 2018 /
 
Szuper. Mégegyszer nagyon köszönöm a sok segítséget. További szép napot kívánok.
(#) fulcsii hozzászólása Jan 20, 2018 /
 
Lumia 640-em van. Megzakkant szegény. Már win 10 volt rajta. A hard reset sem segített. Aztán egy ismerős tett rá egy 8.1-et. Van rá mód, hogy ismét 10-es legyen?
Következő: »»   78 / 92
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem