Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosogatógép hiba
 
Témaindító: Redsaw, idő: Dec 13, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   193 / 259
(#) Janoo válasza fulcsii hozzászólására (») Jan 15, 2018 /
 
Köszönöm!
Már csak annyi hogy service manuál-t hol tudok hozzá szerezni, mert hiába kerestem, nem találtam.
(#) botesz válasza Biro Eniko hozzászólására (») Jan 15, 2018 /
 
Túl nagy szemű a só.Ez a gép optikailag nézi a só fizikai jelenlétét míg a többi a só vízben oldott mennyiségét nézi.Mindig legyen benne só egyéb tennivalód nincs ha világít hát világítson.
(#) fulcsii válasza Janoo hozzászólására (») Jan 16, 2018 /
 
Nem tudom
(#) fulcsii válasza Biro Eniko hozzászólására (») Jan 16, 2018 /
 
Töltsétek tele, hogy a tartály tetejénél látszódjon. A W5 só jött be nekem.
(#) immi hozzászólása Jan 16, 2018 /
 
Sziasztok!

Candy CDP 4609 gépünk van, már lassan 7 éve megy rendületlenül. Pár napja azonban a program vége felé egyszerűen csak megállt. Lámpa nem világít, bekapcs gombra nem reagál (még a sípolás se hallatszik).
Táp van, eléri a vezérlőpanelt, a power gomb működik, az ajtóbezárás érzékelő kapcsoló rendben. Mégsem sikerül bekapcsolni.
Van-e ötletetek, mi okozhatja ezt a totális lehalást? Kép a panelről: Link

Előre is köszönöm!
(#) fulcsii válasza immi hozzászólására (») Jan 16, 2018 /
 
Aljában víz?
(#) immi válasza fulcsii hozzászólására (») Jan 16, 2018 /
 
Nem volt az aljában víz, csont száraz volt.
(#) fulcsii válasza immi hozzászólására (») Jan 16, 2018 /
 
Biztosító jó?
(#) immi válasza fulcsii hozzászólására (») Jan 16, 2018 /
 
Egy biztosíték van a panelen, az rendben volt.
(#) fulcsii válasza immi hozzászólására (») Jan 16, 2018 /
 
230 rámegy?
(#) immi válasza fulcsii hozzászólására (») Jan 16, 2018 /
 
Igen, ahogy írtam, ki is lehet mérni a bekapcsoló gombon, a panelra menő tapvezeteken is.
(#) Dino71 válasza immi hozzászólására (») Jan 17, 2018 /
 
Akkor nincs más hátra mint leellenőrizni a táprészét a panelnak. Elkok,dióda,induktivitás.táp ic stb......
(#) Bivaly71 hozzászólása Jan 18, 2018 /
 
Udv mindenkinek.
Van egy Candy CSF459E tipusu mosogatogepem,ami nem mai csirke. A problema az,hogy szokott olyanokat csinalni hogy program inditas utan elindul egy darabig,majd fogja magat es elsotetul a kep megall,majd vissza kapcsol kiindulasi helyzetbe es ott varja a start gomb megnyomasat.Tudnatok segiteni mi lehet a problema,hol keressem a bajt.Nem vagyok analfabeta,(teljesen ) ertek sok mindenhez de mosogatogeppel meg nem volt dolgom.A valaszokat elore is koszonom.
A hozzászólás módosítva: Jan 18, 2018
(#) Dino71 válasza Bivaly71 hozzászólására (») Jan 18, 2018 /
 
Csak 2-3 hohzzáshólást kell visszaólvasni. A megfejtesig csak 1 et
(#) Palatinszky válasza botesz hozzászólására (») Jan 19, 2018 /
 
Ime a teljes panel. Szerintetek lehet ilyen használtan, bontottan venni valahonnan?
(#) botesz válasza Palatinszky hozzászólására (») Jan 19, 2018 / 1
 
Nekem van egy ilyen lefotózva.Felrakom hátha segít.
(#) csozo67 hozzászólása Jan 20, 2018 /
 
Sziasztok ebbe a 5 vezetékes Whirpool motort hogy kell kipróbálni kézbe, mert a 2 vastagra nem reagál, de állítólag jó a motor. ADP 8673 gépbe volt.
A hozzászólás módosítva: Jan 20, 2018
Moderátor által szerkesztve

DSC_0019.jpg
    
(#) Palatinszky válasza botesz hozzászólására (») Jan 20, 2018 /
 
Kedves Botesz, nagyon nagy segitség lenne a panelfotó! (Hátha sikerül leolvasnom róla az ellenállások feliratait.) ha a palatinszky kukac gmail pont com-ra el tudnád küldeni azt nagyon megköszönném.
(#) botesz válasza csozo67 hozzászólására (») Jan 21, 2018 /
 
Ezt nem tudod berakni a 2 vetetékes helyére mert ez inverteres.
(#) otto54 válasza csozo67 hozzászólására (») Jan 21, 2018 /
 
Szia!
A két vezetéken csak tápfeszültséget adsz a motornak,de ettől még nem működik,mert szüksége van a 3 pólusú csatlakozón keresztül a vezérlésre is. A tapasztalatom az,hogy amennyiben a gépben lévő szoftver nem kompatibilis a motorban lévő szoftverrel,akkor sem csinál semmit,annak ellenére sem,hogy mind két egység jó.
Üdv. Ottó
(#) csozo67 válasza otto54 hozzászólására (») Jan 21, 2018 /
 
Köszönöm a válaszokat.
(#) 521122 hozzászólása Jan 23, 2018 /
 
200W-os motorral működő, Zanussi DWS 684 típusú mosogató géphez milyen nagyságú kondenzátor kell?
Ez állandó üzemű kondenzátor. A mostani kondenzátoron a felírat már nem látható.
(#) ferci válasza 521122 hozzászólására (») Jan 23, 2018 /
 
Próbáld meg egy AC 275 voltos 16 µF-dal.
(#) vaszily hozzászólása Jan 23, 2018 /
 
Szia. Próbáld meg itt megkeresni a hozzá való kondenzátort.
(#) botesz válasza 521122 hozzászólására (») Jan 24, 2018 /
 
Vagy 3 vagy 8 mikrós.
(#) Dino71 válasza 521122 hozzászólására (») Jan 24, 2018 /
 
Tessék. itt van indító kondenzátor név alatt.

Névtelen.png
    
(#) Sebi válasza ferci hozzászólására (») Jan 24, 2018 /
 
De csak próbára, mert forgó motornál több, mint 400V van rajta.
(#) dayton hozzászólása Jan 25, 2018 /
 
Sziasztok.

Van egy whirlpool ADP 4546 típusú mosogatógépem . Minden renben ment de amikor elért a viz leeresztéséhez nem csinálta ellenben teljesen elment az áram.
Megfogtam és szétszettem megvolt a dugulás oka elháritottam. A bentmaradt vizet kimertem de az áram nem jött vissza.Mi lehet a baj? De biztositék jó!
(#) flari hozzászólása Jan 26, 2018 /
 
Sziasztok!

Van egy Whirlpool ADP 4407-es 9 éves mosogató gépem amelyik nem akarja elindítani a mosást csak felszív egy kis vizet és utána erőlködik, nem indul a mosás. A szerelő megállapítása szerint keringető szivattyú (C00311537). Ilyet egy helyen találtam 30e forintért. Tudtok esetleg olcsóbb beszerzési forrást? Bővebben: Link

Egyáltalán érdemes még rá költeni, vagy célszerűbb ujjat venni?

Előre is köszönöm a válaszokat.
(#) zolika60 válasza flari hozzászólására (») Jan 26, 2018 /
 
Először is megvizsgálnám azt a szivattyút. Hátha egy kis takarítás után újra megy. Azt meg csak te tudod neked megéri-e javítani, (javíttatni). Minél újabb egy gép annál gyatrább. Az Orczy-ban van utángyártott egy kicsivel olcsóbban, ha jól láttam.
Következő: »»   193 / 259
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem