Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   327 / 373
(#) Kovács Tibor válasza proli007 hozzászólására (») Márc 19, 2018 /
 
Igazad van, beteszek oda is egy kaput.
Az EPROM irány biztos sokkal egyszerűbb, de se EPROM-om se ismeretem, így ez a hosszabb út lenne...a mai világban célszerű még megtanulni, vagy inkább a PIC, mert az érdekel nagyon...vagy ezek nem egymás alternatívái?
(#) Kovács Tibor válasza otvenkilenc hozzászólására (») Márc 19, 2018 /
 
A nyitott kollektor miatt fel kellene húzni a tápra a kimeneteket ellenállásokon keresztül?
Összedobtam dróttal és így is működik...
(#) otvenkilenc válasza FAZ1 hozzászólására (») Márc 19, 2018 /
 
"Ez egy igazi kőkorszaki mechanikus időzítő szerkezet"

Ez egy elektromechanikus szerkezet.
(#) otvenkilenc válasza Kovács Tibor hozzászólására (») Márc 19, 2018 /
 
Általában igen, de a te kapcsolásodban soros áramkorlátozó kell a kijelzőben lévő LED meghajtásához. Így olyan mintha a LED-t direkt +5 V-ra kapcsolnád. A LED üzemi feszültsége a színtől függően 1,6V- 3.2V az áram szükséglete átlagban 10-20mA. Ha nincs áramkorlátozó akkor az 5V -s feszültség miatt nagyobb áramot fog felvenni ami túlterheli a LED kristályt és a meghajtó tranzisztort is. Tönkremegy.

Ha működik akkor már nem kell a segítség.
A hozzászólás módosítva: Márc 19, 2018
(#) granpa válasza FAZ1 hozzászólására (») Márc 19, 2018 /
 
És garantálod, hogy legalább negyedannyi ideig üzemképes lesz, mint a "kőkorszaki"?
(#) Kovács Tibor válasza otvenkilenc hozzászólására (») Márc 19, 2018 /
 
Ezt kellene valahogy nyák-ra varázsolni hogy nézzen is ki valahogy...Valami jó technika? Sprint Layout-ban próbálkozom de nem találok kész makrokat a TTL-hez..ötlet?
(#) otvenkilenc válasza Kovács Tibor hozzászólására (») Márc 19, 2018 /
 
Én elkészítettem néhányat amikor szükség volt rá. Mellékeltem ami nekem van neked csak a felíratokat kel megcsinálnod rá. .
(#) Kovács Tibor válasza otvenkilenc hozzászólására (») Márc 19, 2018 /
 
Kösz, de nekem olyan kellene ahol látszanak a kapuk az IC-n belül mert belezavarodok a sok lábba.
Már találtam DIL 14-16 tok .lmk-t de nem tudom hogy kell beleszerkeszteni... a felirat az megvan.

Amit küldtél nagyon pöpec, de én tovább akarom rajzolni.
Hogyan lehet ilyen makrókat szerkeszteni?

lehet át kellene menni a Layout fórumba...
A hozzászólás módosítva: Márc 19, 2018
(#) otvenkilenc válasza Kovács Tibor hozzászólására (») Márc 19, 2018 /
 
Amit küldtem az az alap ezt szoktam szerkeszteni olyanra amilyen IC-t használok. Simán megnyitod és szerkeszted. mintha nyákot készítenél. Majd makróként elmented.
(#) Kovács Tibor válasza otvenkilenc hozzászólására (») Márc 19, 2018 /
 
Kösz, szerkesztettem egy 7400-t.
Ami nem világos:
- hol tudok vonalszínt választani?
- hogy lehet metszeni?
- hogy lehet ívet rajzolni?
De ez nem egy rajzolóprogram ugye...
Ilyen lett:

7400.LMK
    
(#) Hp41C válasza Kovács Tibor hozzászólására (») Márc 19, 2018 /
 
Idézet:
„hol tudok vonalszínt választani?”

A rajzterület alatt a kis négyzetekkel.
Rétegek: C1: alkatrész oldali vezető réteg (kék), S1: alkatrész oldali szita réteg (piros),
C2: forrasztási oldali vezető réteg (zöld), S2: forrasztási oldali szita réteg (sárga), I1: 1. belső vezető réteg, I2: 2. belső vezető réteg, O: panel körvonal (fehér)
Idézet:
„hogy lehet metszeni?”

Mit szeretnél metszeni?
Idézet:
„hogy lehet ívet rajzolni?”

Arc a kiválasztott rétegre.

Sprint topik, a sárga mezőben egy magyar nyelvű leírással.
A hozzászólás módosítva: Márc 19, 2018
(#) Kovács Tibor válasza Hp41C hozzászólására (») Márc 19, 2018 /
 
kÖSZ!
Akkor a rétegszínek közül választok...
(#) FAZ1 válasza granpa hozzászólására (») Márc 20, 2018 /
 
Ahhoz a gyakorlatban látni - és persze használni is kellene.
Így a fotón persze teljesen más.

De mintha éppen "a kőkorszaki" lenne kicsit elromolva, avagy netán nagyot tévednék?
Az elektronikusban viszont legfeljebb az elemet (akkumulátort?) kell néha kicserélni. (kb. 8-10 évente)
(#) Stewe hozzászólása Márc 20, 2018 /
 
Tesla NS-114 ipari mérés kijelzőmodulhoz keresek kapcsolási rajzot. Ez egy fluoreszcens csövekkel felépített jószág, a panelje viszont elég nehezen "olvasható" jelentős bontás nélkül, és LED kijelzőre szeretném átalakítani, ehhez kellene egy komplett rajz a táppal együtt. Az eredeti nyelven sajnos nem tudok keresni, de nem baj, ha cseh, vagy szlovák rajzot/doksit tud valaki, a rajz lenne igazán fontos.

Felhasználói kérésre a típus javítva.
A hozzászólás módosítva: Márc 20, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) otvenkilenc válasza Stewe hozzászólására (») Márc 20, 2018 /
 
Ha sikerül megszerezned, akkor elkérném a rajzot Én is régen keresem.
(#) granpa válasza FAZ1 hozzászólására (») Márc 20, 2018 /
 
Én nem bíznék ennyire az (újkori) elektronikában. Ez sincs elromolva (így ~30 év után) csak eltörték a dug-villáját (nekimentek?). Az R meg melegszik, az a dolga.
(#) csapeter válasza Kovács Tibor hozzászólására (») Márc 24, 2018 /
 
Szia!
Nem tudom, aktuális-e még a problémád. Én a sok IC helyett inkább egy marék diódával oldanám meg. Ez esetben 5 érzékelő helyett 6 kellene, a váltó mindegyik állásának egy. Plusz egy tranzisztor a 0 értéknek. Viszont nem kell stabilizátor, és nem érzékeny az autóban keletkező zavaró feszültségtüskékre. Ezeket egy Pl. ZX15 zénerrel le elhet vágni.
(#) Tibibacsi123 hozzászólása Márc 25, 2018 /
 
Sziasztok,

Egy régi EMG-1462/2 (TR-1659/2) integráló elvű programozható feszültség mérőhöz keresek gépkönyvet, kapcsolási rajzot. A szériát kb 1972-1975 között gyártották - az 1974-es EMG katalógusban található meg, sem az előtte fellelhető 71-es sem a 77 v. 78-as sem tartalmazza. A nálam levő példány 1974 második felében készülhetett. A mai multiméterek mellett egy alkatrész temető, bár paramétereit tekintve még ma is megállja egy két dologban a helyét - gyorsaság, bemeneti impedancia, stílus (lásd mellékelt képet).
Sajnos a pontossága most épp nem az igazi, v. színű a belső órajel és a hálózati 50Hz szinkronizálás hibája miatt az utolsó számjegy nem stabil -katalógus adat 0,01%.
Ennek helyre tételéhez keresek doksit. Szívesen meg is vásárolnám, ha eladó.
Köszönöm, hogy elolvastad.
Üdv.
Tibibacsi123

IMG_5415.JPG
    
(#) Kovács Tibor válasza csapeter hozzászólására (») Márc 25, 2018 /
 
Még aktuális, mert azóta nem sok időm foglalkozni vele... És a diódákkal a 7446 bemeneteit kódolnád ki? Egy skicc jó volna ha lehet!?
(#) csapeter válasza Kovács Tibor hozzászólására (») Márc 29, 2018 /
 
Üdv.
Bocs, hogy csak most válaszolok, elég ritkán vagyok mostanában gépközelben.
Az elgondolásom lényege, hogy nem kell bele digitális áramkör, még a 7805 is elhagyható. A kijelző gyakorlatilag közvetlenül az autó tápjáról kaphatja a működését biztosító feszültséget.
A kijelző ellenállásait legalább 14.4 - 14.6V -ra számold ki, a kijelződ adatlapjában megadott LED áramokhoz. A rajzon azt hiszem elég egyértelmű az elgondolásom. A kapcsolók az egyes reed reléket helyettesítik, az 'egyes fokozat' két diódán át hajtja a 'b' és 'c' szegmenseket '1', a harmadik dióda R2 ellenálláson keresztül zárja a tranzisztort. Ha nincs fokozat, a tranzisztor R1 ellenálláson keresztül nyit, így megvalósítva a '0' kijelzést. A tranzisztor ellenállásait nem számoltam ki, csak hasraütés szerűen írtam értéket. Bármilyen PNP tranzisztort betehetsz ami kéznél van és bírja a kijelző áramát, ha 20mA/LED akkor kb 140mA. Az áramkör tápfeszültség ágába én még tennék egy ZX15-ös zénert az esetleges feszültségcsúcsok, tüskék letörésére.
(#) Kovács Tibor válasza csapeter hozzászólására (») Ápr 6, 2018 /
 
Kösz, jó ötlet, átgondolom...
(#) Sebi válasza csapeter hozzászólására (») Ápr 7, 2018 /
 
Valóban így a legegyszerűbb!
Picit átrajzoltam áttekinthetőbbre és került bele még két dióda a PNP tranzisztor biztos lezárása érdekében. A kjlelzőnél a katód a közös.
(#) otvenkilenc válasza Sebi hozzászólására (») Ápr 7, 2018 /
 
A többi sebességfokozatnál s ennyi dióda szükséges?
(#) Kovács Tibor válasza otvenkilenc hozzászólására (») Ápr 7, 2018 /
 
Mindig annyi dióda kell ahány szegmensből áll a kijelezni kívánt szám.
(#) otvenkilenc válasza Kovács Tibor hozzászólására (») Ápr 7, 2018 /
 
Az miért jó ha rengeteg diódát hasznának, néhány aktiv elem helyett? Nem beszélve a nyomtatott áramkör bonyolultságáról és helyigényéről.
(#) titi hozzászólása Ápr 8, 2018 /
 
Sziasztok!
Roland Boss DR-202 kapcsolási rajzát keresném, csak fizetőset találtam.
A kijelző része érdekelne, hogy lehet-e pótolni a hitachi-s kijelzőkkel...
Köszi!
(#) Remci válasza titi hozzászólására (») Ápr 8, 2018 /
 
Hát pont azt nem találtam, viszont itt sok minden van Bővebben: Link
(#) kokozo válasza titi hozzászólására (») Ápr 8, 2018 /
 
(#) Sebi válasza kokozo hozzászólására (») Ápr 9, 2018 /
 
Lehet, de a pdf betöltése sikertelen...
(#) kokozo válasza Sebi hozzászólására (») Ápr 9, 2018 /
 
Letöltöttem Neked..
Következő: »»   327 / 373
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem