Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   328 / 373
(#) titi válasza kokozo hozzászólására (») Ápr 10, 2018 /
 
Ez az!
Nagyon szépen köszönöm!
(#) szikorapéter hozzászólása Ápr 20, 2018 /
 
Sziasztok. Casio PT-1 mini szintetizátor kapcsolási rajzát keresném átalakításhoz.
(#) quite hozzászólása Ápr 21, 2018 /
 
Sziasztok,

Keresem a Sherwood DD-1030 kétkazettás deck szervízkönyvét, illetve a Hyundai M201 CD/MP3 FM rádiós "discman" szervízkönyvét. Utóbbi eredetije a japán Sansui CD-W380V-FM modell, természetesen ez is jó lenne.
A deck és a "discman" is vadonatúj, dobozos, egyenként kb. 5 órás üzemidővel, tehát nem javítanom kell, csak szeretem, ha minden cuccomhoz van szervízdoksi.

Ha valakinek megvolna, és a rendelkezésemre tudná bocsájtani, azt nagyon szépen megköszönném.
A hozzászólás módosítva: Ápr 21, 2018
(#) jani1987 hozzászólása Ápr 22, 2018 /
 
Alien 3711-hez kapcsolási rajzot keresek. Van neki egyáltalán? Nem nekem hanem havernak kell.
(#) kadarist válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 22, 2018 /
 
Szia! Jó lenne megtudni a sassziszámot. Bővebben: Link.
(#) BI-AMP hozzászólása Ápr 28, 2018 /
 
Sziasztok!
Haza kísérő fényt szeretnék a kocsimba, és ehhez kellene egy kapcsolás. Van egy csomó a netten de olyat nem találtam ami jó lenne nekem. Szükségem lenne bele fény szenzorra, hogy csak éjszaka működjön, kb. 40ms-ig behúzva tartson egy relé és a gyújtás ráadáskor kikapcsolja a kapcsolást és kioldja a relét ha még nem telt le a 40ms, és a jelet ami működésbe hozza a kapcsolást a központi zárról szeretném leválasztani.
Jobban nem tudtam megfogalmazni, remélem érthető lett.
(#) kilo válasza BI-AMP hozzászólására (») Ápr 28, 2018 /
 
Bővebben: Link

Javítva.
A hozzászólás módosítva: Ápr 28, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) proli007 válasza BI-AMP hozzászólására (») Ápr 28, 2018 /
 
Hello! "40ms-ig".. Az négy század másodperc!..
(#) kokozo válasza proli007 hozzászólására (») Ápr 28, 2018 /
 
Gyorsan megy na
(#) proli007 válasza BI-AMP hozzászólására (») Ápr 28, 2018 / 1
 
Hello! Akkor fékezzünk kicsit..
(#) djcaveman hozzászólása Ápr 28, 2018 /
 
Sziasztok.

Keresem a Dinacord X1202 kapcsolási rajzát.... Sajnos a google nem a barátom... fizetős is jó lenne..
(#) BI-AMP válasza proli007 hozzászólására (») Ápr 29, 2018 /
 
Nagyon szépen köszönöm!
Le tudnád írni a kapcsolás működési elvét? Ahogy nézem INP en kapja a jelet a központi zártól, az IGN megy a gyújtásra ha jól gondolom. És mi határozza meg azt az időt, amíg a relé be van húzva?
(#) proli007 válasza BI-AMP hozzászólására (») Ápr 29, 2018 / 2
 
Hello! Jól gondolod..
- Az időt az U1a és U1b-ből kialakított monostabil multi fogja meghatározni. Avagy, a C2*R3 időállandó.
- Ha az U1a 2-es bemenetlére egy lefutó impulzus érkezik, akkor a monostabil átbillen, U1b kimenete alacsony szintre vált, a tranyó meghúzza relét. Ugyan ekkor aaz U1a 1-es lába is alacsony szintre kerül, így a továbbiakban az fogja pótolni a 2-es láb lefutó jelét, még ha az ez után meg is szűnik. (Nyilván, hiszen kp-zár felől csak egy impulzus érkezik. De ha több impulzus jönne a késleltetés alatt, az sem tudna változtatni a helyzeten.)
- Ha a zár felől egy 12V-so impulzus érkezik, és sörér van, akkor az be tud jutni a Az U1D bemenetére, hiszen ekkor a Fotodióda "nem vezet". Ha világos van, akkor nem tud a jel eljutni az U1d bemetére mert a Fotódióda "leszívja a jelet. A fényérzékenységet a dióda és az R2 értékének megválasztásával lehet az igényekhez igazítani. Mellesleg ide jó egy fototranyó, vagy egy LDR ellenállás is, csak R2-őt ez szerint kell megválasztani.
- Amíg nincs gyújtásjel, addig az U1c bemenete alacsony szinten, míg a kimenete magas szinten van. Így az nem akadályozza a monostabil működését. De ha megjön a gyújtás jel, akkor U1b 5-ös bemenete alacsony szintre vált és megszűnik az időzítés. Mivel az U1b kimenete ekkor magas szintű lesz,a relé elenged, U1a kimenete szintén alacsony szintre vált és az kisüti a C2 kondit.
- Jelenleg kb. 40sec lesz a késleltetés ideje, amíg a relé húz.
(#) BI-AMP válasza proli007 hozzászólására (») Ápr 29, 2018 /
 
Hát ez nagyon jó, köszönöm a gyors segítséget!
(#) Csabika02 hozzászólása Máj 3, 2018 /
 
Sziasztok. Bocsi a témáért de nagyon fontos lenne. Siemens fm623 R4 kapcsolási rajzót keresek ellőre is köszönöm.
(#) granpa hozzászólása Máj 8, 2018 /
 
Az UM3481A, 16 dallamos IC felhasználásához keresek rajzot, instrukciókat. Adatlapja megvan, de attól nem lettem okosabb.
(#) Sebi válasza granpa hozzászólására (») Máj 8, 2018 /
 
Pedig van benne kapcsolás is.

névtelen.PNG
    
(#) qvasz2 válasza granpa hozzászólására (») Máj 8, 2018 /
 
Nekem ezt hozta a google: Bővebben: Link
(#) Sebi válasza qvasz2 hozzászólására (») Máj 8, 2018 /
 
Akkor megvan. Ebben cifrázzák a burkológörbe részt a hangszínek miatt, de ua.
(#) granpa válasza Sebi hozzászólására (») Máj 8, 2018 /
 
Köszönöm mindkettőtöknek. Én ezek szerint más adatlapot találtam.
(#) joci válasza granpa hozzászólására (») Máj 8, 2018 /
 
Szia!
Mi ezzel az IC-vel dallamcsengőt gyártottunk anno 20-25 éve. Mi a kérdésed? Az egy tranzisztoros kapcsolást használtuk, két AA-s elemmel 3-4 évig bírja. A "One shot" azt jelenti, hogy a gomb pillanatnyi megnyomása után folyamatosan lejátssza a dallamot, a "Level hold" esetén csak addig zenél, amíg a gomb le van nyomva. Ezenkívül beállítható az is, hogy indításkor mindig a következő dallamot játssza, vagy egy kiválasztott azonosat. Sztatikus kisülésre fokozottan érzékenyek, ebben az esetben folyton-játszóvá válnak. Az UM348x(x) típusjelzés a maszkprogramozott dallamokra utal, 2-16 dallamot tartalmazhat, természetesen az össz lejátszási idő egyforma (max 512 hangjegy).
Egyenlőre ennyi, kérdezz bátran egy 8 oldalas, papír alapú doksim van.
A hozzászólás módosítva: Máj 8, 2018
(#) -balint01- hozzászólása Máj 11, 2018 /
 
Sziasztok,
Rehm megapuls 400 nevű co hegesztő kapcsolási rajzára lenne szükségem.. lenne valakinek ötlete hogy merre és hogyan keressem?
(#) Stewe válasza -balint01- hozzászólására (») Máj 16, 2018 /
 
Kilenc ilyen gépet használunk de esélyünk sem volt teljes rajzot kapni, csak a részletes kezelési utasítás van meg. Nem sok minden van meg benne, de talán a semminél több.
29Mbyte úgyhogy feltenni nem tudtam, de így talán letölthető.
A hozzászólás módosítva: Máj 16, 2018
(#) jani1987 hozzászólása Máj 16, 2018 /
 
EMG 1581/S tv oszcilloszinkroszkóp rajzot keresek lehetőleg jobb minőségbe mint ez. Semmit nem látok belőle még telefonon se.
(#) vargaf válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 16, 2018 /
 
Itt van, én el tudom olvasni. Ha az eredeti méretet töltöd le, akkor már jól olvasható.
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Máj 16, 2018
(#) endrusz válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Szia! Kétféle ks csővel szerelték, íme a rajzok.....
(#) jani1987 válasza endrusz hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Átküldöd emilbe ha szépen megkérlek? Csak borzalmas minőségbe tudom letölteni.
(#) Sebi válasza endrusz hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Jobb katt: kép (vagy link) megnyitása új ablakban.
Az új ablakban megjelenő kép eredeti méretű, jobb katt : kép mentése másként.
(#) Sebi válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 17, 2018 / 1
 
Ezt én valamikor szépen megcsináltam. Töltsd le ezt.
(#) Kinka István válasza Sebi hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Szia Sebi!
Lementettem magamnak is, köszönöm.
Nekem a 3KP1 csővel szerelt ,első verziós van. Ezen még nem az Amphenol csatlakozó van. A csatlakozó felépítése hasonlít a régebbi autórádiók antenna csatlakozójához, de annál nagyobb az átmérője. Nem tudod véletlenül mi a neve annak a csatlakozónak?
Következő: »»   328 / 373
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem