Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vag-com-hex interfész (kábel hibák)
Lapozás: OK   61 / 71
(#) locherat válasza hzsiga hozzászólására (») Ápr 3, 2018 /
 
Sajnos ez a com port dolog nem müxik, merthogy USB csatlakozó. De egy kis időráfordítással bárki lelket tud verni bele. Firmware frissítés kell neki! És jobb lesz mint újkorában!
(#) karcsi901011 válasza locherat hozzászólására (») Ápr 4, 2018 /
 
Hello es tudnal segiteni benne?
(#) locherat válasza karcsi901011 hozzászólására (») Ápr 4, 2018 /
 
Igen, valószínűleg tudok segíteni. Írj privát üzenetet!
(#) Blackroy hozzászólása Ápr 7, 2018 /
 
Sziasztok! Mellékeltem két illesztő képét. Az egyik 16.8 VCDS verzióval ment 1.96 FW-el, a másik (HEX-V2) 17.8 VCDS és 1.96 FW. Nem hajlandóak elindulni regisztrált módban. Valószínűleg gyári programmal lettek indítva. (Felülírva a sorozatszámot???) Lehet ezeken még segíteni?

vag.jpg
    
(#) locherat válasza Blackroy hozzászólására (») Ápr 7, 2018 /
 
Lehet! Ír privát üzenetet!
(#) Firemanus82 hozzászólása Ápr 28, 2018 /
 
Üdv!

Köszönöm, letöltöttem a magyar címke fájlokat és működött is. Ma először kellett a gateway -be belenézném a Long Codingra kattintottam és hibát dobott. Üres kockák voltak csak ott felíratok nélkül. Átneveztem az User mappát, így máris működött. Olvastam h másnak is akadt ilyen gondja. Érdeklődnek h akadt e megoldás már rá, mert a magyar cimkek jók voltak, de szükségem lenne a long codingra a gateway-nel is.
(#) sanaxx válasza Firemanus82 hozzászólására (») Máj 10, 2018 /
 
A long coding más címkéket használ, attól is függ hány bájtos a vezérlő. Esetleg küldj egy vezérlőszámot, megnézem van e hozzá cimkém.
(#) Firemanus82 válasza sanaxx hozzászólására (») Máj 15, 2018 / 1
 
Szia.

K0 907 530 P ehhez a gatewayhez kellene
(#) sanaxx válasza Firemanus82 hozzászólására (») Máj 16, 2018 /
 
'K0-907-530 -hoz van probáld meg ezzel.
(#) Firemanus82 válasza sanaxx hozzászólására (») Máj 20, 2018 /
 
Koszonom. Holnap megnézem
(#) Firemanus82 válasza sanaxx hozzászólására (») Máj 31, 2018 /
 
Ma sikerült végre megnéznem, ugyanez a file van meg nekem is benne, sajnos így nem is változott a helyzet. Köszönöm a segítségedet!
(#) endre28 hozzászólása Jún 2, 2018 /
 
Sziasztok!

Olyat láttatok már, hogy VAG171-s kábellel vcds 17.0.1-s program az engin résznél az alapbeállítás és az illesztés is szürke és nem tudom megnyitni. Van esetleg valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne orvosolni ezt?
A hozzászólás módosítva: Jún 2, 2018
(#) cupika97 válasza endre28 hozzászólására (») Jún 2, 2018 /
 
Sziasztok. Van egy Vag com 409.1 es kábelom. Az autó VW Golf 4 1.9 TDI, 66KW. 01-Engine, 03-ABS-be betudok lépni, viszont amire szukségem lenne 09 Cent. Electronic abba nem. Mi lehet az oka?
(#) Lezli46 hozzászólása Jún 3, 2018 /
 
Tudna valaki segiten?

Vcds16.8.0 .., Hibakódolvasás+törlés+ mérőblokk OK.., Basic setting és output teszt nem müködik .,nem regisztrált kivitelre hivatkozik...
1. Nagyon ritkán használom , ezért nem emlékszem igaziból, hogy kezdetben is kiirta-e a licensz státusznál hogy "nem regisztrált " ..., vagy csak "menetközben" jött bele??? Net sose volt bekapcsolva használatkor.
2.Ez most akkor nagy ivben kuka.., vagy tudna valaki ezt orvosolni? Privátban várnám a konkrét választ. Köszi.
A hozzászólás módosítva: Jún 3, 2018
(#) roka válasza endre28 hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Azért mert ez az auto már hosszu kódolásu , máremint a motorcezérlő és itt más szemléletet kell már követni . Pontosabban másabb a modositás lehetősége
(#) endre28 válasza roka hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
Köszönöm. Mást pedig gond nélkül módosítottam. Esetleg újabb kábellel működhet? Dpf kényszerített regenerációt szeretnék indítani. Egy 2010-s Seat altea xl-ről van szó. 1.6 cr tdi.
(#) Csiki hozzászólása Jún 4, 2018 /
 
Sziasztok! Vettem hssználtan egy kapcsolós vag kábelt. Win 10 és win 7 es gépre is fel tettem a driverét a cd ről ami létre hozott egy com portot, ez jó is lett volna. De fel tettem a vcds 18-as verzióját ami mintha bele nyúlt volna az eszközbe és azóta ross tech vag hex usb néven van jelen az eszköz kezelőkben. Lehet vele valamit kezdeni, mondjuk firmware upgrade? Először ftdi jelent meg.
(#) molnarp válasza Csiki hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
Dip kapcsolós akkor az szerintem 409-es vagcommal működik.
Tudsz feltenni képet a belsejéről?
(#) Csiki válasza molnarp hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
cd-jén 409.1-es van csak az nem ment a win 7 es gépen sem.
A hozzászólás módosítva: Jún 4, 2018
(#) Lezli46 válasza Lezli46 hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
VCDS16.8.0 Çsodatörténési riport ., amig élek remélek mentalitás megerősitésere...,

Nem regisztált piros státusz., csak hibakódolvasás és törlés mükődik

Proba cseresznye : Ujratelepités, Státusz.,zöld és registrált.,minden funkció müködőképessé vált, mint eredeti állapotban volt., kiprobálva.
Remélem tartós állatba keveredett...
(#) molnarp válasza Csiki hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
Kizártnak tartom hogy a vcds írta át az ft232 eepromját, de mégis valahogy átíródott.
Töröld le a VCDS-t, tedd fel a 409-et, mert azzal működik ez a régi kábel.
FTDI seralizer programot keresd meg a neten, azzal vissza tudod egyszerűen állítani az ftdi-t hogy sorosnak lássa.
A hozzászólás módosítva: Jún 4, 2018
(#) molnarp válasza Csiki hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
Tegyél XP-t vmware-re ha nem megy win7-el.
(#) Csiki válasza molnarp hozzászólására (») Jún 4, 2018 1 /
 
Cd jén az mprog is az ftdi ic hez van, de ebben az állapotában nem látja. Köszi a tippet ki próbálom.
(#) molnarp válasza Csiki hozzászólására (») Jún 5, 2018 / 1
 
Mprog is jó. Ha nem látja akkor erőszakolj rá egy ftdi drivert.
(#) Csiki válasza molnarp hozzászólására (») Jún 6, 2018 /
 
Át írtam, ez lett. de még nem tökéletes, vagy csak a szoftver hülyéskedik velem. Autóból adat még nem érkezett.
(#) molnarp válasza Csiki hozzászólására (») Jún 6, 2018 /
 
Most már működik. Nyilván azért nem jó neked, mert ez egy ősrégi cucc, keress rá meddig kompatibilis. Remélem nem sok pénzt adtál ki érte.
Vagy ha a listán van az autód akkor xp-vel vagy virtuális xp-vel még megpróbálhatnád.
A hozzászólás módosítva: Jún 6, 2018
(#) Csiki válasza molnarp hozzászólására (») Jún 6, 2018 /
 
Esetleg az mprog jobb felébe nem kell semmit át állítani az invert és az i/o control résznél? Az i/o controlt én másoltam át a hex be állításaiból.
(#) molnarp válasza Csiki hozzászólására (») Jún 6, 2018 /
 
Működik ez csak korlátozottan használható. Este ha nem felejtem el küldök egy másik 409-es verziót.
A hozzászólás módosítva: Jún 6, 2018
(#) molnarp válasza Csiki hozzászólására (») Jún 7, 2018 /
 
Próbáld ki ezt, jelszó:hobbielektronika
Link
(#) cupika97 válasza molnarp hozzászólására (») Jún 7, 2018 /
 
Olyan hibába utkoztem a kocsimmal, VW Golf 1.9 tdi, 66kw 2000évj, hogy megakarom nyitni a cent. electronic-ot a vag-com-ban, és nem csatlakozik hozzá.
Következő: »»   61 / 71
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem