Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kompresszor építés

Témaindító: saca2, idő: Feb 8, 2009
Lapozás: OK   124 / 124
(#) gyulatimko válasza elektroncso hozzászólására (») Jún 28, 2018 /

Hát nekem elsőre elég az olcsó és halk . Jónak csak annyira legyen jó, hogy 1-2 évet kibírjon ritka, barkács használatban
Az első linken szereplő gép kapható hyundai címkével is, ott az LWA 63 dB.
(#) elektroncso válasza gyulatimko hozzászólására (») Jún 28, 2018 /

Ritka barkácsban szerintem pár évet ki fog bírni ha az alap karbantartást megcsinálod (vízleeresztés, kiporolás stb.). A miénk már 6-7 éve teszi a dolgát havi 1-2 bekapcsolással. És ez annó még olcsóbb volt (25€ de tömlővel, fújó- és festőpisztollyal). Annyit megért csak ne lenne ilyen hangos.

U.i.: Nem tudom, hogy pontosan mi a cél de lehet megérné használat előtt megolajozni a tartály falát belülről, akkor nem fog rozsdásodni (több olyannal találkoztam aminek a tartálya rohadt ki és azért dobták ki). Esetleg le is lehet festeni ugyanis ezeknek a barkácsgépeknek nincs belülről felületkezelésük.
A hozzászólás módosítva: Jún 28, 2018
(#) gyulatimko válasza elektroncso hozzászólására (») Jún 28, 2018 /

Köszi!
van egy hangos bauhaus verziójúm, ott minden haszbálat után leeresztettem a vizet.
Max hétvégente menne, akkor se sokat.
Jó hallani pozitív példákat.
(#) gyulatimko hozzászólása Júl 3, 2018 /

Sziasztok!

Újra kérdeznék: elgondolkodtam, hogy a vásárlás helyett mégis építenék. Barkács célokra Ti mit ajánlotok? Esetleg Ti mennyiből hoztátok ki a kompresszoraitokat?
(#) zolika60 válasza gyulatimko hozzászólására (») Júl 3, 2018 /

Szerencse függő. Az enyém szinte ingyen volt, csak a munka volt vele, meg néhány szerelvényt vettem. A kompresszort úgy kaptam ajándékba, a tartályt egy gázos autóból bontottam, a motor meg a MÉH telepről jött, kilóra vettem. (Akkoriban még volt ilyen.)
Következő: »»   124 / 124
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu