Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Teljesítmény -LED, powerLED (pl. Cree, Luxeon) vezérlése
Lapozás: OK   126 / 141
(#) forma3 válasza nedudgi hozzászólására (») Márc 21, 2018 /
 
Köszi, akkor pontosabb nem kell, viszont áramban jóval több kéne, 10-15A. Vagy érdemesebb ezt máshogy megoldani? Áramgenerátor visszacsatolásából kivonni a simított pwm jelet?
(#) forma3 hozzászólása Márc 26, 2018 /
 
Esetleg valami megoldas hogy ilyen komoyabb lampakban hogy van a meghajtas megoldva ha mar egy-egy ic-vel nem lehet?
(#) nedudgi válasza forma3 hozzászólására (») Ápr 13, 2018 /
 
Olyan lámpákat, amit elképzeltél, nem nagyon gyártanak. Ekkkora áramra nem kifizetődő céláramkört gyártani.
MicrOne, BPSemi, Maxic, Exar és így tovább.
(#) forma3 válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 13, 2018 /
 
Közben ráis jöttem, hogy sokkal célszerűbb a ledeket sorba kötni, és akkor elég 700mA, és arra kettő db pt4115 két soros körben
(#) Directors hozzászólása Jún 18, 2018 /
 
Sziasztok!

Ezt a ledet maximum mekkora feszültségről és áramról érdemes járatni hosszú távon ?
Hűtést érdemes neki fabrikálni ?
(#) nedudgi válasza Directors hozzászólására (») Jún 18, 2018 /
 
Nem jól olvasható a típusszám. Anélkül kuruzslás mondani valamit.
A fizikai méret alapján kellene egy hasonló méretűt keresni, annak a paramétereit felhasználva jöhet egy saccolás.
A tuti megoldás a réteghőmérséklet mérése, ha (folyamatosan növelve a áramot), 60oC közelében jár, akkor kezd sok lenni.
(#) Directors válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 18, 2018 /
 
NT1032 van a ledre írva.
(#) Kovidivi válasza Directors hozzászólására (») Jún 18, 2018 /
 
Adj neki nagyon kicsi áramot, annyit ahol éppen csak világítanak a LED-ek. Számold meg hány pöttyöt látsz. Általában párhuzamosan vannak kötve a LED-ek, erre a 3.6V tápfesz. is utal. Ahány LED-ed van, szorozd meg 20mA-rel, adj neki ennyi áramot, ezzel 95%, hogy nem tudod túlhajtani őket. De ha még jobban a biztoságra/üzemidőre mész, legyen 10mA/LED. De meg is mérhetnéd az eredeti helyén, az eredeti elektronikával, hogy mennyit kapnak.
(#) nedudgi válasza Directors hozzászólására (») Jún 18, 2018 /
 
Erről nm találtam semmit. Vagy Kovidivi módszerét választod, vagy folyamatos méréssel figyeled a hőmérsékletet és az áramot, ahogy az előbb írtam. 60oC környékén állj meg, akkor sokáig működni fog. Hűtéssel csak jobb lesz a helyzet.
A hozzászólás módosítva: Jún 18, 2018
(#) Directors válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 19, 2018 /
 
Köszönöm a segítségeteket!
Ha lesz egy kis időm nekilátok és kiderítem.
(#) nzozz hozzászólása Jún 20, 2018 /
 
Sziasztok!
Cree XHP 70.2 LED -hez, 12-15V körüli tápfeszültséghez tudnátok ajánlani jó drivert?

Köszönöm
(#) RoliNyh válasza nzozz hozzászólására (») Jún 21, 2018 /
 
Mondjuk valami ilyesmi...
A lényeg, hogy CC (constant curent/állandó áramú) üzemmódu legyen.
(#) Adam1985 hozzászólása Okt 9, 2018 /
 
Sziasztok!

Egy nagyon furcsa jelenséggel szembesültem és hátha ti tudtok segíteni. Van egy piros power LED, amit PWM jel vezérel úgy, hogy egy BC637-es tranzisztor kollektorárama folyik át a LED-en plusz egy ellenálláson.
Már több mint egy éve jól működött, bár a használat néha fel volt függesztve akár hónapokra is. Most is egy 3 hónapos kihagyás után próbáltam különböző fényintenzitású fényeket létrehozni vele, ám adott konstans fényerő helyett néha-néha felvillanó fény jött belőle. Amit tudtam leellenőriztem (pl helyes PWM jel megléte, tápfeszültség) de semmi.... Utána kikötöttem a LED-et és egy másik tápra kötve (plusz egy ellenállás) nulláról lassan emelve a feszültséget néztem mi történik. Egyszer csak beindult a működés viszonylag nagy fényintenzitásnál és utána már szépen lehetett a tápfeszültség variálásával különböző fényerőket létrehozni. Ezek után visszaraktam a LED-et a helyére és azóta működik.
(A led egy ismeretlen típusú ebayról származó 3W-os power led)

Esetleg tud valaki erre magyarázatot?
Köszi!
(#) pipi válasza Adam1985 hozzászólására (») Okt 9, 2018 /
 
Láttam már kontakthibás led-et...
(#) pls hozzászólása Okt 12, 2018 /
 
A kültéri, fémházas Led reflektorokat egy 15 centis 3 erű vezetékdarabbal árulják. Ha szétszedem a reflektort, kiderül, hogy a zöld-sárga vezeték csak kamu, nincs sehova kötve. Vajon miért nem kötik be a gyártók?
Ohmmérővel mérve a fémház el van választva a villamos részektől. De a szigetelés köztük egy vékony nyáklap, amiről nem tudni, hogy mennyi az átütési szilárdsága. A szélein meg a levegőben talán fél milliméter lehet a távolság a fémház és az alkatrészek között. Ezt nem gondolom biztonságosnak, főleg kültérben nem.
Ha rákötöm a fémházat a védőföldre, akkor átütés esetén tönkremegy a reflektor. Ha nem kötöm be, akkor meg a fémház megérintése lehet életveszélyes. Mi a véleményetek, összekötni a fémházat a védőfölddel, vagy nem összekötni?
(#) Kovidivi válasza pls hozzászólására (») Okt 12, 2018 / 2
 
Szerintem egyértelmű. Lámpából vehetsz 20db ugyanolyat bármikor, de egy családtagot (vagy magadat) pótolni már nem ilyen könnyű...
(#) Horvath65 válasza pls hozzászólására (») Okt 14, 2018 /
 
Védőföldet bekötni! De lehet megbolondítja a ÉV relét...
(#) kitartás hozzászólása Okt 15, 2018 /
 
Üdvözlet.
Használ valaki közületek AMC7150 típusú led meghajtót? Az első próbálkozás sikertelennek bizonyult. Nem tudtam a kimeneti áramot beállítani. Az adatlap szerinti alapkapcsolást próbáltam.
50W os ledeket kéne meghajtani és sajnos az eddig bevált pt4115 már kevés.
(#) pipi válasza kitartás hozzászólására (») Okt 15, 2018 /
 
Hali!
Elég egyszerűnek tünik a kapcsolása...
Mit jelent pontosabban a "nem tudtad beállítani" ?
Milyen ellenállást,tekercset, diódát használtál?
Mekkora áram kéne, és mekkora van? Mennyi a bemenő fesz? Kb. hány volt kellene a ledednek?
OSC megy?
Ez segít esetleg?
(#) kitartás válasza pipi hozzászólására (») Okt 16, 2018 /
 
Valóban egyszerűnek tűnik a kapcsolás. A kimeneti áram beállítását az Rsense cserélgetésével próbáltam 0.22 és 0.76 ohm közt. Nem igazán hatott rá. A tekercs mérés szerin 200uH, toroid. A dióda ss24. A lednek 800 - 1000 mA áramot szeretnék, és kb 30 - 32 V kellene a lednek.Nem szeretném határértéken hajtani. A végleges táp 36V kimenetű kapcsolóüzemű kenne. Az OSC ről fogalmam sincs, hogy megy e nem. Nem tudom mérni.
A hozzászólás módosítva: Okt 16, 2018
(#) pipi válasza kitartás hozzászólására (») Okt 16, 2018 /
 
Próbáld ki egy mezei autós 12V izzóval is, hátha kevés a ki/bemeneti fesz különbség a ledhez.
Próbáld olyan kivitelű tekercsel mint ami az appnote fotón van. hátha a toroidos tekercsed nem jó ide...
A hozzászólás módosítva: Okt 16, 2018
(#) kitartás válasza pipi hozzászólására (») Okt 16, 2018 /
 
Köszi a tippet (autós izzó). Hétvégén eljátszom vele.
(#) sitto hozzászólása Dec 6, 2018 /
 
Sziasztok!

Készítettem egy led vezérlőt cree XHP-70 ledhez.
Működik is, viszont az induktor rettenetesen melegszik (1 áramkör elfültölt már)

XHP-70 6V 4.8A
A tápfesz. max. 12.6V
A pwm jelet a MAX 16820 led vezérlőnek egy attiny13 állítja elő 500Hz, 25%, 50% és 100% kitöltéssel.

(Szimuláció szerint az induktor akár ~30W-ot is fűthet.)

Normális ez egy ilyen buck driver-nél?

driver.JPG
    
(#) qvasz2 válasza sitto hozzászólására (») Dec 6, 2018 /
 
Ha a tekercsről beszélsz, ami még csak véletlen sem induktor, nos ha az melegszik, akkor nyilván nem jó oda. Vagy vékony huzalból van, vagy nem megfelelő kivitelű. Tekercsből nagyon sokféle fajta létezik, és nem mindegyik jó mindenhova.
Ha jól értem ez a led közel 5A-t tud; a tekercsed mekkora áramra készült?
(#) sitto válasza qvasz2 hozzászólására (») Dec 6, 2018 /
 
5A
Ez van benne:
https://www.coilcraft.com/xal60xx.cfm
XAL6060-223
(#) mex válasza sitto hozzászólására (») Dec 6, 2018 /
 
A 43 m ohm-ot milyen értékekből raktad össze?
A hozzászólás módosítva: Dec 6, 2018
(#) qvasz2 válasza sitto hozzászólására (») Dec 6, 2018 /
 
Szomorú. Tegyél más fajtát, és ha lehet nagyobb áramút. Erre ugyan azt írták, hogy tudja az 5A-t, de ha melegszik, akkor mégis kevés. Akkor jó, ha folyamatos üzemben sem fűt, ha legalább egy fél óráig járatod, ne melegedjen forróra.
(#) sitto válasza mex hozzászólására (») Dec 6, 2018 /
 
1 db 43 mohm 1206
(#) sitto válasza qvasz2 hozzászólására (») Dec 6, 2018 /
 
A probléma az, hogy a szimuláció is 30W körüli eredményt ad.
És itt nincs megadva az induktivitáson kívül semmi egyéb érték.
(#) Kovidivi válasza sitto hozzászólására (») Dec 6, 2018 /
 
A szimuláció hibás.
Következő: »»   126 / 141
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem