Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kompresszor építés
 
Témaindító: saca2, idő: Feb 8, 2009
Lapozás: OK   129 / 180
(#) Pali79 válasza macc152 hozzászólására (») Jan 11, 2019 / 1
 
Ha elektromos szempontból nézzük és a motor beköthető csillagba akkor a névleges teljesítménynek kb 60%-t tudja a motor.
Egy adattábla a motorról sokat segítene.
A hozzászólás módosítva: Jan 11, 2019
(#) macc152 hozzászólása Jan 11, 2019 /
 
Itt a kép az adat tábláról.
(#) Pali79 válasza macc152 hozzászólására (») Jan 11, 2019 /
 
Eszerint be lehet kötni csillagba, ki kell kalkulálni mekkora kondi kell hozzá és menni fog, de gyengébb lesz mint 3 fázisról az biztos.
(#) macc152 válasza Pali79 hozzászólására (») Jan 11, 2019 /
 
Indító kondi kell rá esetleg? Olyan felállásban akarok építeni egy kompit, hogy a tartály, a nyomáskapcsoló/szabályó, visszacsapó szelep megvan egy gyári kompresszorról. Erre akarok rátenni egy defémet egy fázisról meghajtva. Lesz benne elég szufla vajon?
A hozzászólás módosítva: Jan 11, 2019
(#) Pali79 válasza macc152 hozzászólására (») Jan 11, 2019 /
 
Állandó kondi kell, ökölszabályként 100W-onként 7uF.
(#) yulo5310 válasza Pali79 hozzászólására (») Jan 11, 2019 /
 
Az nagyon sok,4,5_-5 mikrofarad kell állandó,és 20-25 mikro indítónak 100 wattonként.
(#) foxi63 válasza macc152 hozzászólására (») Jan 11, 2019 /
 
Szia!
Nem lesz működőképes szerintem... Először is nem csillagba hanem deltába kell kötni a motort. Ekkor kap legalább az egyik tekercs 230V-ot. A hiba a kevés indító nyomatékkal lesz. Nulla nyomásról még esetleg feltornázza magát, de ha a tartály nyomás alatt van, nem fog elindulni.
Üdv.: Foxi
(#) ridelife válasza foxi63 hozzászólására (») Jan 11, 2019 /
 
Egy toltoagi lefuvoszeleppel lehet fel udna porogni uzemi fordulatra mire elerne a tartalynyomast a toltoszakasz.
(#) blasz válasza borvendeg hozzászólására (») Jan 12, 2019 /
 
Szia én telenyomtam a kis tartályomat fém dörzsi mosogatóval igy megszünt tőle az olaj pára kicsapódás,és valóban az aljától 1cm olaj kell bele csak.
(#) macc152 válasza ridelife hozzászólására (») Jan 12, 2019 /
 
Visszacsapó szelep van a nyomóág végén a tartályon. Indítókondit bele lehet kötni ebbe a rendszerbe valahogy, vagy az csak kézzel szabályozható? Más ötletem nincs mivel tudnám nyomás alatt megkönnyíteni a motor indulását...
A hozzászólás módosítva: Jan 12, 2019
(#) dB_Thunder válasza macc152 hozzászólására (») Jan 12, 2019 /
 
Ilyen relé tudja az indítókondit kapcsolni
Illetve időzítővel tudnád még a lefúvószelepet nyitva tartani, a felpörgés idejére.
(#) macc152 válasza dB_Thunder hozzászólására (») Jan 12, 2019 /
 
Üzemi is indító kondit milyen teljesítménnyel számoljam, ha az adat táblán az egyfázisú feszültség még 220V-ra van megadva, de mostanság már 240 körüli az érték.
(#) Zoltya hozzászólása Jan 17, 2019 /
 
Hello valaki segitsen. Összeraktam egy kompresszort. Na már most Levágja az automatát 16A os de csak akkor mikor bevan kötve a nyomáskapcsolo Condor MDR1 es tipus van rajt. De ha directbe köttöm a hálozatra a motor pöcre elindul semmi gond nélkül a motor egy IMI 220v 1.1kw 1450 es fordulatu. Nem melegszik csak az űzemi hö ami normális. Mi lehet a baj? A matricát ne nézd volt egy itthon
A hozzászólás módosítva: Jan 17, 2019
(#) Pali79 válasza Zoltya hozzászólására (») Jan 17, 2019 /
 
Biztos jól kötötted be a nyomáskapcsolót? Hogyan kötötted direktbe?
(#) Zoltya válasza Pali79 hozzászólására (») Jan 17, 2019 /
 
Ezt ugy értem hogy kikötöttem a nyomáskapcsolobol és egy dugot tettem rá.
(#) Zoltya válasza Pali79 hozzászólására (») Jan 17, 2019 /
 
Kicsit sötét van de lehet azért látni.
(#) VIM válasza Zoltya hozzászólására (») Jan 17, 2019 / 1
 
Szia! A bekötési pontok elnevezéseiből egyértelmű, hogy mit hová kell kötni. A felső kettő pontra a hálózati becsatlakozás L és N az alsó kettőbe a motor csatlakozik. Remélhetőleg nem étek meg nagyon az érintkezők .... Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Jan 17, 2019
(#) Pali79 válasza Zoltya hozzászólására (») Jan 17, 2019 / 1
 
Próbáld úgy, hogy a két barnát egymás alá kötöd és a kékeket ugyanígy.
A hozzászólás módosítva: Jan 17, 2019
(#) VIM válasza Pali79 hozzászólására (») Jan 17, 2019 / 1
 
Például: Bővebben: Link
(#) Pali79 válasza VIM hozzászólására (») Jan 17, 2019 / 1
 
Igen, pont így gondoltam.
(#) Zoltya hozzászólása Jan 17, 2019 /
 
Nagyon szépen köszönöm!!! A mechanikus dolgok jobban mennek mint az elektromos dolgok.... Ez van Nem volt idejük meg égni mindjárt levágta az automatát...
(#) VIM válasza Zoltya hozzászólására (») Jan 17, 2019 /
 
Jól néz ki a kompresszorod. Én is most fogtam hozzá egy kéthengeres Csepellel, háromfázisú 960f/p-1440W-os motorral, autógáz tartállyal stb. Ha készen leszek rakok fel majd képeket.
(#) yulo5310 válasza VIM hozzászólására (») Jan 17, 2019 /
 
Az az 1440 W nagyon gyanús,az fordulatszám szokott lenni!
(#) VIM válasza yulo5310 hozzászólására (») Jan 18, 2019 /
 
Igazad van, 60W oda. A teljesítménye 1.5kW, rosszul emlékeztem.
(#) Pali79 válasza VIM hozzászólására (») Jan 18, 2019 /
 
Húh, nem egy mai darab. Biztos megélt már ezt-azt.
(#) borvendeg hozzászólása Feb 1, 2019 /
 
Sziasztok!

Nézegetem a nyomáskapcsolókat. Van tehermentesítővel szerelt is. A levegős bekötését nem értem.
http://www.pneuplus.hu/CondorMDR1.htm

Minek van 4 vastagabb és egy vékony csőcsatlakozó? Gondolom a vékony a lefúváshoz de a többi? Egy cső jön a kompresszortól egy megy a tartályba, mi a másik kettő?

üdv.
(#) VIM válasza borvendeg hozzászólására (») Feb 1, 2019 /
 
Szia! A többi az ide csatlakoztatható egyéb, biztonsági lefúvató szelep, nyomásszabályzó és feszmérő csatlakozásokhoz van kialakítva. Ha ezekre nincs szükséged akkor le kell vakolni őket vakdugóval és kész.
(#) laacika hozzászólása Feb 5, 2019 /
 
Sziasztok.
Egy ismerősöm most épitett egy kompresszort de gondja van vele,mégpedig hogy fölnyomja neki a dugó fölé az olajat.
Nem tudok neki mit tanácsolni.
Nekem is egy Csonka Tk-200-s Rába sűritőm van és nekem semmi gondom vele hosszú évek óta.
Elősször egyből arra gondoltam hogy sok neki az olaj,1 litert öntött bele,mondtam is neki hogy kb a felét gyorsan vegye ki mert soknak talállom.(kivette akkor is fölnyomja neki)
Azt mondja érzi a kijövő levegőn is hogy olajszemcsés
Ugyan úgy van neki megoldva,tehát a forgattyús házon 2 nyilás van,egy alul és egy fölül.Nekem az alsó be van vakitva a fölsőből meg kiáll egy minimum 10mm es belső nyilású cső majd ezen kb 100mm után egy darab 50mm es cső,itt öntöm fel olajjal és itt tud ha akar levegőzni.
Na most ő azt mondja hogy neki az a cső vékonyabb (igy vette meg a sűrítőt).
Nem hiszem hogy az a cső lenne a baj.
Az olajbeöntőnél nem nyomja az olajat csak a dugattyú fölé termeli föl.
A sűritő jó állapotban van,hónolásnyomok a hengeren és a gyűrűk közötti hézeg 0,2mm.
A hengerfeje egy teljesen felújitott,új szelepekkel.
Én tanácstalan vagyok.
Ha valakinek lenne ötlete azt szivesen venném illetve megköszönném.
Ui:Fordulata 1400f/p
(#) blasz válasza laacika hozzászólására (») Feb 6, 2019 /
 
Szia az olajlehúzó gyűrű hibája szokott lenni ez a jelenség,nem tudom azon 2db lehúzógyűrű van e,az én régi Ifa sűrítőmön egy legalul,a szoknya alján,egy pedig a kompresszió gyürük alatt.
(#) laacika válasza blasz hozzászólására (») Feb 8, 2019 /
 
Ezen csak 1 gyürű van alul.
Beszélt egy céggel aki ilyen sűrìtőket újit fel,ott is azt mondták neki amit én,nem túl kopott.A gyűrűhézeg 0,2mm,a dugattyú 0,15mm és mikor fúrják 0,06 szokták illeszteni.
Javasoltam neki hogy a forgattyúsházon a felső csövet ami levegőző cső és olajfeltőltő is egyben azt cserélje le vastagabbra.
Most csk 8mm es pneus műanyagcső van neki ott.
Kiváncsi leszek nagyon hogy mi okozza ezt neki.
Nekem mikor kopott voltakkor sem hordta fel.
Következő: »»   129 / 180
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem