Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mobiltelefon hiba
 
Témaindító: nagysusu, idő: Júl 12, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   83 / 92
(#) uniman válasza opelt hozzászólására (») Nov 28, 2018 /
 
Ez két SIM-kártyás telefon...ezért bizonyára szolgáltató-független.
(#) opelt válasza V8engines hozzászólására (») Nov 29, 2018 /
 
Hello!
Ma vissza lesz víve.
(#) opelt válasza Ricsi89 hozzászólására (») Nov 29, 2018 /
 
Hello!
Nem talált hálózatot. Segély hívást lehet róla kezdeményezni. (ennyit még sikerült "kipréselni" belőle) De ma vissza lesz víve.
(#) opelt válasza antikzsolt hozzászólására (») Nov 29, 2018 /
 
Hello!
Biztos,hogy a telefonnal van a baj. Megy vissza a boltba.
(#) opelt válasza uniman hozzászólására (») Nov 29, 2018 /
 
Hello!
Igen két kártyás. Fel is ismerte a 30-as kártyát is, de térerő nem lett. Szóval megy vissza a boltba.
(#) Chipmunk1960 válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Nov 29, 2018 /
 
A ROOT-olás nem sikerült, viszont 3 hét harc után találtam egy progit, ami anélkül is visszaírta a gyári IMEI-t. A feltett képernyőkép app-s, még mindíg vírust jelez, igaz, hogy csak a Malwarebyte, a többi hasonló, nem. Azóta tudok telefonálni is , s eddig látszólag jól működik. Közben olvastam, hogy egy csomó GooglePlay találtak vírusos apps-okat, amiket leszedtek azóta, főleg autós, motoros játékokban, lehet onnan kaptam el a fertőzést.
(#) promise hozzászólása Dec 5, 2018 /
 
Sziasztok!
Nokia 7 plus telefon: kimenő hívás esetén,amint a hívást elindítom,a kijelzőt teljesen elsötétíti,így nem tudom bontani sem a hívást,ha az pl. téves lenne.Gombra,érintésre,koppintásra csak azután reagál,ha a hívást a hívott oldalon megszakítom.
Valami ötlet, hogy ne sötétüljön el?
Köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2018
(#) promise válasza promise hozzászólására (») Dec 5, 2018 /
 
Megoldódott:a gyári celofán csomagolás még a készüléken volt.Ezt eltávolítva,a kijelző nem sötétül el.
(#) V8engines hozzászólása Dec 5, 2018 /
 
Szép estét!

Buta kérdéssel jövök. Tényleg. Buta mobil, de nagyon.
Ilyen sz@r "Nokia"-m még sosem volt (Nokia 225-re hallgat). Csak a dupla sim miatt vettem meg 2015 februárban, de már egy év után jelentkezett hogy a sim-en nem látta a névjegyzéket.
Akkor raktam rá egy frissítést és megoldódott. Már most megint semmi. Már még frissítéssel sem.
Persze lehet nem használt neki az a pár esés/elejtés.

Hajítsam el, vagy mi tévő legyek? Nem szeretem a szemetelést, sőt, gyűlölöm a műanyag hulladékok minden formáját.
Egy okosom van még a múltból (Galaxy S3 Mini), ennyi bőven elég, de kéne egy dupla sim-es "Nokia". -Csak telefonálásra, fotózni van gépem.
Minap nézelődtem, hát, nem sok értelmesnek mondható telót láttam.

Vagy van egyéb alternatíva, aminek a menüje "értelmesnek" mondható a Nokia szintjéhez?

Köszönöm a pozitív és negatív válaszokat!
(#) set68i válasza V8engines hozzászólására (») Dec 5, 2018 / 1
 
Szia
Sajnos ezek az újabb gombos/billentyűzetes Nokiák már nem úgy vannak legyártva, mint azok a legendás darabok annak idején... Sem a hardwer, sem a szoftver nem annyira jó, nem azt mondom, hogy rosszak, de a tapasztalatok alapján nem annyira tartósak és gyakoriak a különféle hibák.
Ha mindenképpen dual simes kell, és egyszerű, akkor az új 3310-est tudom ajánlani, azokról egyelôre jókat hallottam.

Bővebben: Link
(#) Chipmunk1960 válasza V8engines hozzászólására (») Dec 7, 2018 / 1
 
Szia, Jártam már így én is, a SIM -eken meg van az adat, csak a teló nem tudja olvasni, vagy dekódolni azokat. Ha nem akarod kukába dobni, mert veszélyes hulladék, hagyd egy telefonosnál, nekik hivatalból az elektromos cuccok megsemmisítőjébe/ újrahasznosítóba kell vinniük. Én is külön gyűjtöm a javíthatatlan panelokat, műanyag kereteket, s félévente elviszem.
(#) V8engines válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Dec 7, 2018 /
 
Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat!
Éreztem hogy ennek akkor ennyi volt az életben maradása. Tehát kuka?
Akkor beviszem egy mobiloshoz, vagy havernak odaadom dísznek a vitrinbe. Így hogy nem működik, oda tökéletes.
(#) V8engines válasza set68i hozzászólására (») Dec 7, 2018 /
 
Hmmm! Nem tudom. V.hogy a 3310-es sosem volt számomra egy szépségideál telefon, de ha jók a maiak is belőlük (tudom, a régiek beváltak, még van itthon), lehet beruházok abból.

Inkább egy 6110 Cameleon. Imádtam a formáját (és a színváltósságát), és kis helyen elfért.
6300 az utolsó jó Nokia-m valószínűleg. Szeretem, de már betegeskedik régóta. Hiába volt az akkucsere. Meg nem dual sim sajnos.
A hozzászólás módosítva: Dec 7, 2018
(#) Chipmunk1960 válasza V8engines hozzászólására (») Dec 8, 2018 /
 
Itt is felteheted az apróba, hátha valakinek jó lesz alkatrésznek, mondjuk a kijelző. De az is lehet találsz neked tetsző telefont, ha rákérdezel.
(#) sweetman75 hozzászólása Dec 18, 2018 /
 
Üdv mindenkinek!
Találkozott valaki hasonló hibával?
Acer liquid z630
(#) D Wye válasza sweetman75 hozzászólására (») Dec 18, 2018 /
 
Igen. 2 dolgot jelenthet;
- sérült az LCD csatlakozó
- sérült a GPU
(#) sweetman75 válasza D Wye hozzászólására (») Dec 18, 2018 /
 
Köszönöm
Esés és kis nedvesség után lett felélesztve,amugy rendesen müködik,a csati szerintem rendben,marad a gpu
A hozzászólás módosítva: Dec 18, 2018
(#) D Wye válasza sweetman75 hozzászólására (») Dec 19, 2018 /
 
Akkor valószínűleg igen. Nem árt szétszedni és alaplap szinten megnézni a korróziót. Remek zárlatokat tud okozni és az is lehet hasonló eredménnyel
(#) zsa hozzászólása Jan 5, 2019 /
 
Sziasztok. Samsung j3 2016 telom üveg előlapja be van repedezve, kiszeretném cserélni. A müvelethez meg van minden ezközöm , csak tanács kellene hogyan célszerű nekifogni. Elgondolásom csavarok kiszedése után a kompletten kiemelni a kilyelzőt , elektronikát leszerelni aztán mehet az üveg leszedése. Vagy van egyszerübb megoldás is. Köszönöm
(#) renegat1 válasza zsa hozzászólására (») Jan 5, 2019 /
 
Szia!
Samsung J3
(#) zsa válasza renegat1 hozzászólására (») Jan 5, 2019 /
 
Igen ez teljes kilyelző csere ezt tudom. De ebben az esetben szétörik minden . Én csak az üveglapott szeretném cserélni lcd sérülés nélkül. Elméletileg az üveglap+lcd össze van ragasztva, ami nem baj ezt szét tudnám választani. De a gond azt hiszem az lcd hátsó fele is ragasztott igy az eltörhet. Csak az üveglap leszedése kellene és anak bontási sorrendje.
(#) sany hozzászólása Jan 5, 2019 /
 
Sziasztok!
Az miért lehet, hogy a telefonom ( típusa: LG L40 D160) nem kapcsolja vissza a háttérvilágítását ha az elalszik? Csak akkor, ha kiveszem az akkumulátort és visszarakom. Ekkor magától fel is kapcsol.
A hozzászólás módosítva: Jan 5, 2019
(#) bbb válasza zsa hozzászólására (») Jan 5, 2019 /
 
Nem fog sikerülni. Ha véletlenül mégis összejön, akkor pedig még mindig venned kell ragasztót, amivel újra össze tudod ragasztani a kijelzőt és az "üveget". Olcsóbb és biztosabb megoldás, ha megveszed kijelzővel együtt az érintőpanelt is.
(#) zsa válasza bbb hozzászólására (») Jan 5, 2019 /
 
Az előfordulhat hogy nem sikerül, de azért kérdem hogyan érdemes legcélszerübben a telefon bontása hogy ne sérüljön az lcd. Ragasztó ,egyébb kiegészitők , előmelegitő van a javitáshoz. Az üveg leválasztást is megtudom csinálni .
(#) Norbi779 hozzászólása Jan 15, 2019 /
 
Sziasztok! Adott egy Samsung Galaxy J5 (2017). Leesett azóta nincs kép. Hang működik. Kijelzőcsere segít ezen, vagy más is sérülhet ilyenkor?
(#) sany válasza Norbi779 hozzászólására (») Jan 15, 2019 /
 
Lehet, hogy csak a kijelző csatlakozója jött ki a helyéről. Én ezt ellenőrizném elsőre.
(#) Norbi779 válasza sany hozzászólására (») Jan 15, 2019 /
 
Köszönöm. Ha nem a csatlakozóval van a gond, még mi okozhatja ezt?
(#) XND hozzászólása Jan 20, 2019 /
 
Sziasztok.
két telefon,egy Sony Z5,és egy huawei P7,mindkettőnél kijelzőt cseréltem. A Sonynál nem működik a mikrofon, a huaweinél a hangszóró. A Sonynál a rezgő sem működik,és a közeledés kapcsoló.
Ujra telepitettem, a közeledés kapcsoló működik de a mikrofon,és a rezgő nem. Gyári beállitás visszaállitás nem segitett. Egy régebbi android telepitése segithet?
(#) D Wye válasza XND hozzászólására (») Jan 20, 2019 /
 
Nem hiszem hogy szoftveres volna a gond
(#) XND válasza D Wye hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Először én sem arra gondoltam,de mindkettő ki lett cserélve újakra.
Következő: »»   83 / 92
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem