Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mobiltelefon hiba
 
Témaindító: nagysusu, idő: Júl 12, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   84 / 92
(#) D Wye válasza XND hozzászólására (») Jan 22, 2019 /
 
Már mi lett kicserélve?
(#) XND válasza D Wye hozzászólására (») Jan 22, 2019 /
 
A Z5-nél új mikrofon,a P7-nél,új hangszóró.
(#) D Wye válasza XND hozzászólására (») Jan 23, 2019 /
 
És azóta nem megy? Mert eddig képernyőcserét írtál.
Polaritásra figyeltél?
A hozzászólás módosítva: Jan 23, 2019
(#) XND válasza D Wye hozzászólására (») Jan 23, 2019 /
 
Igen,cseréltem a kijelzőt,és azóta nem jó a mikrofon,és rezgő.
(#) D Wye válasza XND hozzászólására (») Jan 23, 2019 /
 
Kicsit furcsa akkor az egyik előző hozzászólásod, de ebbe most ne menjünk bele. Előlapi vagy hátlapi hangszóró? Érintetted ezeket az alkatrészeket a folyamat közben?
(#) XND válasza D Wye hozzászólására (») Jan 23, 2019 /
 
A kijelző kerettel együtt lett cserélve,tehát minden át lett rakva.
(#) D Wye válasza XND hozzászólására (») Jan 24, 2019 /
 
Akkor fizikálisan kell keresni a bajt. Van multimétered? Szedd szét és mérd ki az alkatrészeket, ellenállásra.
(#) Norbi779 hozzászólása Jan 26, 2019 /
 
Sziasztok. A múltkor említett Galaxy J5 (SM J530F/DS) telefonnal még nem sikerült előbbre jutni. Leesett, nem törött be, viszont kép nincs, csak hang. Kijelző csatlakozója nem jött ki a helyéről. Lehet mondani biztosra hogy a kijelző csere segít rajta, vagy sérülhetett az alaplap is? Ha igen, hogyan állapítható meg, hol a hiba? Nem szeretnék feleslegesen kijelzőt venni, csak azért érdeklődöm ennyire körbe. Előre is köszönöm
(#) Hifu hozzászólása Jan 31, 2019 /
 
Sziasztok! Nekem van egy Samsung Galaxy A3 2016
Ha a zsebemből veszem elő sokszor nem reagál a megnyitásra. Ez azóta van amióta letöltötte a 7.0 frissítést
(#) D Wye válasza Hifu hozzászólására (») Jan 31, 2019 1 /
 
Ha nem OTA, hanem komplett rendszerfrissítés jön, vagyis új elnevezésű droid, akkor érdemes egy Factory Resetet csinálni, mert ez esetben nem feltelepül az új rendszer, hanem rátelepül a régire és bugos lehet.
(#) Hifu hozzászólása Jan 31, 2019 /
 
Köszi,majd kipróbálom.
(#) janigel hozzászólása Feb 13, 2019 /
 
Sziasztok!
Van egy Nokia 6233 telefonom, amit átadnék másnak.
Eddig T-mobilos volt, megkértem a függetlenítő kódját.
Sikerült is függetleníteni, működik is a Vodás kártyával, de néha nem ismeri fel a kártyát, és megkapom a KÉSZÜLÉK KORLÁTOZVA üzenetet. (Elég nagy baj, mert nem tudnak hívni,és nem veszem észre).
Nem mindig, de a ki/be kapcsolás után megint csak működik.
Ezt a függetlenítés előtt nem csinálta soha.
Másik Vodás kártyával is próbáltuk, ugyan az.
Van valami ötlet ???
(#) Hifu hozzászólása Feb 14, 2019 /
 
Amióta feltöltöttem aGravity creen-t azóta jól működik a kijelző.
(#) Chipmunk1960 válasza Norbi779 hozzászólására (») Feb 15, 2019 /
 
A kijelzőt végignézted nagyítóval, a csatinál? Elég egy hajszálnál is vékonyabb repedés hozzá.
Másik kijelző kell hozzá próbára.
(#) antikzsolt hozzászólása Márc 1, 2019 /
 
Jó reggelt.
Van egy huawei honor 5c/7 Litte. Tegnap elkezdet furán viselkedni. Hangerő fel értesítési hangok le és fordítva. Random nyitogatott meg mindent. Gondoltam egy gyári visszaállítás segíthet rajta a menüből.
Le is futott ag yári visszaállítás, újraindult és egy elég furcsa látvány fogadott. Le akarja tölteni nem-l221c432b361-full EMUI.
Letöltöm telepít de újra ez fogad.
Pár alkalommal sikerült neki feltelepíteni. Ilyenkor más nem ír ki mint: Újraindítás, adat törlés és factory reset és végül patrició törlés. Ha csak újraindítom ugyan ezeket hozza fel.
Számítógép nem látja. Ötlet a javításra? Még garanciális.
(#) IMi hozzászólása Máj 22, 2019 /
 
Sziasztok!
Samsung J5 (2017) kijelző sérült, nincs kép. Mergrendeltem magyarországról az után gyártott kijelzőt. Rápróbálva minden rendben ment, kijelző és az érintő is jól működött ill. most is így van. Mikor a helyére akatam ragasztani nem sikerült, nem illeszkedett a helyére. Mintha vastagabb lenne az új kijelző. Ez már a második ilyen eset, az elsőnél csak a kijelző lett cserélve, ezt nem teljesen én csináltam ezért erröl meg is feledkeztem. Most nem csak maga a kijelző; ha nem kerettel együtt érkezett. Mástalálkozott ilyen hibával?
A hozzászólás módosítva: Máj 22, 2019
(#) meszi_1985 hozzászólása Jún 3, 2019 /
 
Sziasztok!
Huawei p8-on cseréltem a törött kijelzőt egy kínából rendelt újra, csere után az a hibajelenség hogy csíkos a kép és az alsó fele nem érzékel az érintőnek. Ez lehet érintkezési hiba mert valamit rosszul raktam össze, vagy a kijelző lenne hibás?
Köszönöm!
(#) elektronika95 hozzászólása Júl 4, 2019 /
 
Sziasztok!

Van egy Lenovo P70-es telóm, amibe most vettem egy 32 GB-os microSDHC-t, mert a belső tárhelye már kevés volt. Viszont az a meglepetés ért, hogy az a kártyára nem tudok a Play-áruházról semmit, mert ugyanúgy kiírja kevés a hely és töröljek. Mi lehet az oka ennek?
(A kártya biztos jó, mert leteszteltem, képek már vannak rajta, a kamera oda menti a fotókat a kártyára.)
Valakinek van ötlete?
(#) SzervízMacska válasza elektronika95 hozzászólására (») Júl 5, 2019 / 1
 
Szia! Nem is fogsz tudni, mert a 4-es android ezt rendszer szinten tiltotta (meg az 5-ös is). Ennek az az egyszerű oka, hogy az akkoriban elérhető memóriakártyák adatátviteli sebessége kevés volt a programok futtatásához. Tippem szerint ez a hardver sem tenne lehetővé gyorsabb átviteli sebességet. Talán 6-os androidtól fölfelé lehetne próbálkozni, de nem sok értelmét látnám. Kb. olyan eredmény jönne ki, mintha egy hasonló korú gyenge pc- ben visszacserélnéd az ssd meghajtót hdd-re, és kegyelemdöfésként rászuszakolnál egy windows 10-et. Szóval felejtős - szerintem...
(#) zsoltee0001 hozzászólása Júl 5, 2019 /
 
Sziaszok
Huawei telo p20 lite.
Egy ideje viber üzenetek nem jönnek adat módba csak ha belépés viberbe.
És [és ez a bosszantó b] Gmail üzenetek se jönnek még ha belépek és refrissitek se.
Csak amikor du. Hazaerek és rakapcsolodik wifire akkor látom.
Van valakinek tippje.?
Es most nem olyanra vagyok kíváncsi, hogy be van e kapcsolva a mobilnet, meg van e térerő. Ezeket ugorjunk már át.
Udv
(#) antikzsolt válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Júl 5, 2019 /
 
Nem lehet hogy adat/energia takarékosság miatt? Nem frissült mostanában?
(#) Resi hozzászólása Júl 13, 2019 /
 
Sziasztok. Egy hete olyan problémám akadt hogy amikor egy erősítőt teszteltem, veletlen volt egy kis zárlat és a bemenő hang a telefonomról ment ami azonnal kikapcsolt, majd csak úgy tudtam bekapcsolni, hogy felraktam töltőre, de volt az aksiba csak valamiért csak töltővel kapcsolódott be. Azóta azt érzékeli folyamatosan, hogy fülhallgató van neki bedugva. Szoftveresen sikerült kiiktatni, viszont telefonáláskor ilyenkor a felső hangszóró nem működik.. Olvastam, hogy olyankor szokott ez lenni, amikor víz megy a jack csatlakozóba. Mi lehet rá a megoldás? Mi megy ilyenkor tönkre?
(#) Gafly válasza Resi hozzászólására (») Júl 13, 2019 /
 
Idézet:
„Mi megy ilyenkor tönkre?”

Rövid válasz: A telefon.
Kicsit bővebben, valami ilyesmi is lehet benne, akár könyvtárként beleintegrálva a chipset analóg tagjába: TPA6166A2 3.5-mm Jack Detect and Headset Interface IC
A hozzászólás módosítva: Júl 13, 2019
(#) Resi válasza Gafly hozzászólására (») Júl 13, 2019 /
 
Akkor felejtős. Marad a kihangosítás.
(#) Resi válasza Resi hozzászólására (») Júl 13, 2019 /
 
Bíztam benne, hogy külön a nyákon van egy cél ic, de sajna akkor nem.
(#) Gafly válasza Resi hozzászólására (») Júl 13, 2019 /
 
Mivel a "telefon" fogalmát nem definiáltad, ezért a "fene tudja".
Mellesleg nem minden tanulság nélkül való elolvasni az adatlapot, hogy miért írják mások azt, hogy...
(#) krauszkrisztian14 hozzászólása Júl 16, 2019 /
 
Üdv!
Van egy Microsoft Lumia 950 XL telefonom, és arra szeretném feltelepíteni a Messenger alkalmazást. Nem tudja valaki, hogy hogyan lehetne?
Láttam olyat, hogy valaki a számítógépéről konvertálta át az apk fájlt, és úgy tette fel az androidos alkalmazást. Valakinek valami ötlet? Fontos lenne, hogy rajta legyen
Előre is köszönöm!

Ui: A YouTube alkalmazást is szívesen feltenném, de az csak másodlagos dolog. Ha valakinek van arra valami ötlete, azt megköszönném!
A hozzászólás módosítva: Júl 16, 2019
(#) pucuka válasza krauszkrisztian14 hozzászólására (») Júl 17, 2019 /
 
A Microsoftnak is van boltja, az ikonja eredetileg rajta volt a kezdő képernyőn. Ott találsz mindenféle ingyenes, és fizetős progit. A You Tube, ha másképp nem megy, a Microsoft Edge -n keresztül (szintén a kezdő képernyőn) könyvjelzők közé teszed. De a boltban van többféle hozzáférés is.
(#) krauszkrisztian14 válasza pucuka hozzászólására (») Júl 18, 2019 /
 
A youtube már megy, viszont a messenger a Microsoft Edge-en keresztül se megy. Képen mellékelem.
Valami ötlet? Nagyon fontos lenne.
Előre is köszönöm!
(#) pucuka válasza krauszkrisztian14 hozzászólására (») Júl 18, 2019 /
 
És így?
Bővebben: Link
Következő: »»   84 / 92
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem