Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kamerás megfigyelőrendszer
 
Témaindító: zozz12, idő: Okt 24, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   45 / 70
(#) zsozsoX válasza Johnycorp hozzászólására (») Máj 7, 2019 /
 
Ping után elindult, saját (CMS) programjával is próbáltam előtte. Most jónak tűnik. Hagyom pár napig talán nem áll vissza gyári IP címre.
(#) Johnycorp válasza zsozsoX hozzászólására (») Máj 7, 2019 /
 
Ez jó hír
Igen sok probléma okozója még a kamerát tápláló tápegység is. Egy-két kiszáradt kondenzátor érdekes stabilitási és nem-indulási gondokat okozhat. Hasonlóan magában a kamerában is ugyanez a helyzet.
Probléma esetén próbáld meg egy másik vagy új tápegységgel is.
(#) Honda130 hozzászólása Máj 10, 2019 /
 
Üdvözlök mindenkit!
IP webkameraként szeretnék használni egy régebbi Androidos telefonomat, de csak akkor működik, ha mindkét telefonnal ugyanazon a wifin vagyok. Router beállításokban tudna valaki úgy segíteni, hogy azt meg is tudjam csinálni?
UPC connect box nevű touter-em van, a szolgáltatónál már kértem a fix IP címet, port-forward-ot ha minden igaz, akkor már csináltam, de most jönne valami "bindelni a roterben" dolog.
Nagyon meg kéne csinálnom, mert nagyon szeretném, csak az a baj, hogy nagyon nem tudom hogy kell. Légyszi segítsetek, ha tudtok!

Köszönöm szépen!
(#) levaitamas hozzászólása Máj 11, 2019 /
 
Sziasztok!
Kaptam egy TechSon 8 csatornás analóg rögzítőt. VGA kimenetére monitor téve bekapcsoláskor sikeresen lefut az inicializálás, majd konfigurálható a rögzítő.
Hálózatra téve mobilappon és gépen is elérhető, látszik az összes csatorna képe.
A saját monitorán viszont csak a képek helye látható, illetve a menü.
Milyen beállítás okozhatja ezt?
(#) kalmi.kalmi hozzászólása Máj 19, 2019 /
 
Elnézést kérek, hogy nem olvasok vissza. Egy 4 kamerás rendszert kell netre kötnöm. Még nem volt ilyen feladatom. Milyen paramétereket kell beállítanom, és milyen androidos alkalmazással láthatom a kamera képeit ?
Köszönöm a válaszokat előre is....
A hozzászólás módosítva: Máj 19, 2019
(#) hellions hozzászólása Máj 19, 2019 /
 
Szerbusztok! Következő a problémám! Vettem egy Mi Home Security Camera 1080P -t. Telefonról működtethető és irányítható! Ez is jól működik! A probléma most jön! Megérdeklődtem, hogy lehet -e számítógépről is nézni a kamera képét, azt mondták, hogy természetesen! Letöltöttem mindent, ami ehhez szükséges, telepítettem, minden felület ugyanúgy jön be, mint a telefonon, csak éppen nem indul el! Vajon mi lehet a GOND?
Köszönettel Zoltán
(#) kalmi.kalmi hozzászólása Máj 21, 2019 /
 
A recorder az internetes eléréshez IP címet kér, dns meg ilyenek , mit kell beállítani ?
(#) nedudgi válasza kalmi.kalmi hozzászólására (») Máj 21, 2019 /
 
Routert használsz?
(#) kalmi.kalmi válasza nedudgi hozzászólására (») Máj 21, 2019 /
 
Nem tudom még, hogy lesz-e router, de szerintem lesz. Csak a kamerarendszer miatt köttetik be a netet, szerintem T-home lesz..
(#) D_Zsolt hozzászólása Máj 29, 2019 /
 
FHD IP kamerát keresek, amin lehet cserélni az objektívet (M12). Az ok, egy alapvetően kis területet kellene figyelni/monitorozni pár hónapig (építőanyag tárolás). A kép alapján a 6mm gyutávú lenne megfelelő, objektív van pár különféle itthon és ezért leginkább szeretném kipróbálni, hogy melyik passzol, de nem tudom melyik kamerát válasszam. Ez egy ideiglenes projekt, most kintre kerülne, elég jól védett helyre, télire már nem lesz rá szükség (vagy ha igen, akkor beszerzek valami kültérit). A kép minősége jó lenne ha lenne ezért gondoltam a full HD kamerákra. Amiket valaha láttam a CCTV rendszerben nem győztek meg (analóg) a modern világban pedig eddig nem foglalkoztam a dologgal.
Tudtok valamit jó szívvel ajánlani amivel nem fogok mellé?
(#) Syn7h37ic válasza D_Zsolt hozzászólására (») Máj 29, 2019 /
 
Variofókuszos Hikvision a te kamerád.
(#) Tomi20 válasza Syn7h37ic hozzászólására (») Máj 29, 2019 /
 
Szia

Variofókuszos Hik árán vehetne Dahua fix fókuszos, Starlight kamerát, nem sokat szereltünk, de leültem a képétől 2MPixel, 500W-os térvilágítás mellett szinte nappali, de színes képet adott, ilyen helyre Én minél jobb éjszakai kamerát választanék. Link kb 50e Ft, de Én Hiktől nem láttam még olyan képet, nyilván márkán belül Nekik is van erre megoldásuk, ha ezt tudja valaki, szívesen megnézném.
(#) Syn7h37ic válasza Tomi20 hozzászólására (») Máj 29, 2019 / 1
 
Hikvision dark fighter pl. 8MPX, színes éjszakai kép..... Bővebben: Link Ez mondjuk több, mint 50... Olcsó variós cucc,ami bárhová áttelepíthető, az szerintem a jó megoldás. Én ez mellett a POE táplálást tartom a legjobbnak, egyszerű, kényelmes, és csak egy kábel, ha valahová ki kell helyezni. 2.8-12mm szinte mindenhová elég, ahová meg mégsem, arra van több alternatíva is. Dahua, Hikvision mindegyik jó. Sőt, mindegyik márkának van variós Wifi képes kamerájuk is, így elég csak a tápot kiadni, ha olyan a helyszín. A lehetőségek szerencsére szélesek, sokkal jobb, mint pár évvel ezelőtt az analóg korban.
(#) Zsolt 73 hozzászólása Máj 29, 2019 /
 
Sziasztok ! Provision 2 MP AHD kamera képei.
(#) Tomi20 válasza Zsolt 73 hozzászólására (») Máj 29, 2019 / 1
 
Ezek is szép képek, na szegény kérdező, nem lennék a helyében... Örülök, hogy a vicc kategóriás, 4 kamera + rögzítő, 20e-ért nem került elő, ezekkel kergetnek mostanában őrületbe az ismerőseim, fél óra telefonálás, oké, nem veszek, de akkor 200e egy használható 4 kamerás rendszer mindennel együtt, igen, annyi...
(#) Zsolt 73 válasza Tomi20 hozzászólására (») Máj 29, 2019 /
 
150-ből simán kijön egy 4 kamerás Provision rendszer, telepítéssel, tokkal-vonóval.
(#) zsozsoX hozzászólása Máj 30, 2019 /
 
Sziasztok! Weben honnan érdemes kamerát illetve rögzítőt rendelni ahol korrektek és ha garanciális probléma van nem akadékoskodnak? Előre is köszönöm.
(#) Zsolt 73 válasza zsozsoX hozzászólására (») Máj 30, 2019 /
 
Szia ! Orkodo.hu ( Őrködő Kft )
(#) BI-AMP hozzászólása Jún 2, 2019 /
 
Sziasztok! Véleményeteket szeretném kérni erről a 8 kamerás megfigyelő rendszerről Bővebben: Link. Szerintetek megéri rá beruházni? Milyen lehet a képe? És vajon vezetékkel is összelehet kötni a dvrel a kamerákat?
A hozzászólás módosítva: Jún 2, 2019
(#) dB_Thunder válasza BI-AMP hozzászólására (») Jún 2, 2019 / 4
 
Rövid leszek!
Gruppi = kínai szemét legalja, a paraméterek hazugságok!
(#) Syn7h37ic válasza BI-AMP hozzászólására (») Jún 2, 2019 / 3
 
480 TV soros felbontás...
ez már tíz éve is égő volt..IP kamerát 1MPX alatt meg sem szabad venni. A jobbak 2Megapixeltől indulnak. Hikvision, Dahua Provision, ezeket kell keresni. A vezeték nélkülieket eleve fenntartással kell kezelni, mert amelyik jó, az drága. Vezetékesből, ami tényleg olcsó, és jó, azok az AHD rendszerek, Dahua, vagy Hikvision vagy az IP rendszereik szintén ezektől a márkáktól.

Az a vicces eredeti ár vs kedvezményes ár ne tévesszen meg. 47 ezret sem ér az egész.
Nézz körül itt. Ők normálisak, van garanciális ügyintézésük is, és maximálisan korrektek:Riasztobolt.info
(#) Johnycorp válasza BI-AMP hozzászólására (») Jún 2, 2019 / 1
 
Csak megerősíteni tudom azt, amit syn7h37ic írt, mind az általad venni kívánt és az ajánlott márkákkal kapcsolatban.
Én is ezeket szerelem és ajánlom. Van drágább is, de azt csak konkrét esetben, adott okokból rakom (pl: Geovision).
(#) BI-AMP válasza Syn7h37ic hozzászólására (») Jún 2, 2019 /
 
Értem köszönöm a segítséget!
(#) kissi hozzászólása Jún 14, 2019 /
 
Sziasztok!

Az egyik kollégám szeretne felszerelni IP kamerát ( éjjel látó funkció is szükséges !), 15-25m távolság körül, milyen típust tudtok ajánlani, ill. mire figyeljen ?!

Előre is köszönöm a segítséget!
A hozzászólás módosítva: Jún 14, 2019
(#) nedudgi válasza kissi hozzászólására (») Jún 14, 2019 /
 
Kültéri? Felbontás? Mozgásérzékelés? Milyen platformról érhető el?
15-25m távolságról milyen objektívval, látószöggel, felbotással lehet elérni értékelhető képet?
(#) kissi válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 14, 2019 /
 
Kültéri, wifis, mozgásérzékelős, kb. 20m-ről felismerhető legyen egy ember (ezek jó lennének esetleg éjszaka is, ha megoldható... !) !

Köszi a segítséget!
A hozzászólás módosítva: Jún 14, 2019
(#) nedudgi válasza kissi hozzászólására (») Jún 14, 2019 /
 
Leginkább arra próbáltam rámutatni, hogy ilyen távolságról nappal sem lehet minden kamerával felismerni egy embert, csak célzott, hosszú gyújtótávolsággal. A szomszédot meglátod, de a macskáját már nem biztosan.
(#) kissi válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 14, 2019 /
 
OK, átadom az infót, köszi.
(#) rockersrac hozzászólása Jún 22, 2019 /
 
Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni! Kültérre való kamerát szeretnék, afféle időjárás megfigyelő kamerának, néha akár villámokat videoznék vele. Egyenlőre csak érdeklődés, ,,tapogatózás" az a tervem, hogy két esetleg három kamerát teszek egymás mellé, így növelve a belátott területet. Remélem tudtok segíteni! Lehetőleg hd minőségben tudjon videózni. Remélem érthető voltam, ha nem akkor még majd pontosítunk!
(#) kalmi.kalmi válasza rockersrac hozzászólására (») Jún 23, 2019 /
 
Sok AHD kamerában kikapcsolható az infra, de akkor zajossá válik a szürkületi kép. Neked valami speckó kamera kellene.
Következő: »»   45 / 70
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem