Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   155 / 172
(#) Peter65 válasza kapitany14 hozzászólására (») Jún 12, 2019 /
 
Nem használtam ezeket a modulokat, de szerintem egy sima frekvencia jelnek is át kell mennie. Azaz, ha készítesz egy oszcillátort ami alapesetben kb. 1kHz-es jelet ad, ha valami jármű átmegy akkor meg a dupláját, akkor az már a vevő oldalon dekódolható.
Egyébként meg az elemes üzem miatt valamilyen energiatakarékosabb megoldást kellene választani, de ahhoz még inkább valamilyen vezérlő kellene. Ilyen lehetne, ha csak rövid fényimpulzusokat adnál ki, amit reflexiósan (mondjuk prizmával) érzékelnél. Így elég lenne egy doboz is az adó oldalon. Az adót is lehetne csak szakaszosan használni, ami szintén csökkentené a fogyasztást.
(#) Moderátor hozzászólása Peter65 hozzászólására (») Jún 12, 2019
 
Tisztelt Kollégák!
Ez a téma a HEStore webáruházzal kapcsolatos észrevételek céljára szolgál. Habár a folyamat indító hozzászólás részlegesen tartozik ide, de kérem, hogy az áthaladás-érzékeléssel kapcsolatos beszélgetést valamely irányadó témában szíveskedjetek folytatni!
Köszönjük.
(#) kapitany14 hozzászólása Jún 28, 2019 /
 
Sziasztok!
Még régebben rendeltem 50 darab 5 mm-es IR LED-et, most találtam meg őket. Viszont amatőrként totálisan belekeveredtem egy alapvető dologba... szégyellem is magam. 2 ceruza elemmel hajtanék még 6 darab IR LED-et. Csatolok képet, hogy hogy gondoltam. A kérdésem az lenne, hogy a számolás elméletem helyes, tehát jó az előtétellenállás értéke? Kérlek javítsatok ki, vagy magyarázzátok, el hogy hogy kell számolni.

ledek.PNG
    
(#) attika válasza kapitany14 hozzászólására (») Jún 28, 2019 /
 
(#) sonajkniz hozzászólása Júl 12, 2019 /
 
Sziasztok!

A DB 55339 típusjelű (Cikkszám: 1003.8007) vezeték nélküli csengővel kapcsolatban lenne kérdésem.
Az érdekelne, hogy ha egy területen belül többet szeretnék belőle használni, akkor mindegyik kültéri csak a saját beltérijének ad jelet, vagy mindet megcsörgeti?

Válaszotokat előre is köszönöm.
(#) kaqkk hozzászólása Júl 18, 2019 /
 
Érdeklődni szeretnék hogy az L9110S ic ből (1003.7478 cikkszám) van e raktáron DIP tokos változat ,és ha van akkor hogyan tudom megrendelni ? Az oldalon csak az smd verzió látszik .
(#) HESTORE válasza sonajkniz hozzászólására (») Júl 19, 2019 /
 
A nevezett termék két egysége szettenként egyedi módon kommunikál, így egyidejűleg azonos térben több is alkalmazható anélkül, hogy egymást zavarnák, illetve egymás jelére csengenének. Mivel azonban sem a gyártó, sem a beszállítók részéről nincs biztosíték arra, hogy egy-egy szállítmány nem tartalmaz azonos kódúakat, így igen ritkán, de előfordulhat, hogy több darab vásárlása esetén a vásároltak között két azonos kódú is megtalálható, ám ennek valószínűsége igen kicsi.
(#) Balaa16 hozzászólása Júl 22, 2019 /
 
Üdv!
A fiókomhoz hozzáadtam egy új számlázási címet, és képtelen vagyok rávenni az oldalt, hogy a megrendelésemhez ezt az új címet használja.. Mellékeltem képeket, míg a szállítási címnél megjelenik a "Cím módosítása" gomb, a számlázási címnél ez hiányzik.. Ha az "Új,módosítás" gombra kattintok, az oldalon csak új címet tudok létrehozni, ezt kiválasztani nem tudom.. Én vagyok a béna, vagy itt tényleg bug van a rendszerben?
(#) Remci válasza Balaa16 hozzászólására (») Júl 22, 2019 /
 
(#) HESTORE válasza Balaa16 hozzászólására (») Júl 23, 2019 /
 
Kérdését köszönjük, az adatmódosítási felülettel kapcsolatban A számlázási adatok módosítási lehetőségeivel kapcsolatban kollégánk már felvette Önnel a kapcsolatot e-mailben. A weboldalon található módosítási folyamattal és opciókkal kapcsolatban már ügyfeleink igényeinek megfelelően megkezdtük a felület optimalizálását, hogy átláthatóbbá tegyük a módosítható és az ügyfélszolgálati kompetenciába tartozó mezők kezelését.
(#) HESTORE válasza kaqkk hozzászólására (») Júl 23, 2019 /
 
A keresett típust felvettük kínálatunkba, így már elérhető webáruházunkban, az alábbi linken:

https://www.hestore.hu/prod_10039388.html
(#) kaqkk válasza HESTORE hozzászólására (») Júl 23, 2019 /
 
Köszönöm már meg is rendeltem ..
(#) kaqkk válasza HESTORE hozzászólására (») Aug 1, 2019 /
 
Még egy kérdés : Mikorra várható a megrendelt ic ?
(#) HESTORE válasza kaqkk hozzászólására (») Aug 2, 2019 /
 
Rendelések állapotával kapcsolatban minden esetben az ügyfélszolgálati elérhetőségeken állunk rendelkezésre. Kollégánk időközben már felvette Önnel a kapcsolatot e-mailben.
(#) Melphi hozzászólása Aug 22, 2019 /
 
Tisztelt ügyintéző!
Lenne kedves megnézni hogy a link alatt látható szenzornak milyen méretű jack csatlakozója van, mert el kellene készítenem egy DS18b20 szenzort a Snoff TH10 készülékhez, csak nem tudom milyen méretű csatlakozót rendeljek hozzá?
Köszönöm.
(#) HESTORE válasza Melphi hozzászólására (») Aug 23, 2019 /
 
A nevezett termék csatlakozója 2,5 mm-es jack, alábbi termékünket ajánljuk kínálatunkból:

https://www.hestore.hu/prod_10030553.html
(#) Melphi válasza HESTORE hozzászólására (») Aug 23, 2019 /
 
Köszönöm a választ, hamarosan megy a rendelés a termékekre.
(#) Zoli_bácsi hozzászólása Aug 26, 2019 /
 
Üdvözlet!

Az volna a kérdésem, hogy az alábbi tápegység alkalmazható e a Pico psu táphoz?

Tápegység

Pico psu

Köszönöm szépen.
A hozzászólás módosítva: Aug 26, 2019
(#) HESTORE válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 2, 2019 /
 
Kedves Zoli_bácsi!

Az említett 1003.7365 cikkszámú LRS-150-12 Ipari Tápegység alkalmas lehet az említett 1003.2058 cikkszámú MINI-PSU-160 ATX PC tápegység termékhez.
(#) Helios hozzászólása Szept 9, 2019 /
 
Üdv!

A kérdésem a következő: be tudják szerezni a következő termékeket?

- PCF8574 IC,
- 5,6nF fólia kondenzátor,
-18nF és 22nF kerámia vagy fólia kondenzátor

Válaszukat előre is köszönöm!
(#) HESTORE válasza Helios hozzászólására (») Szept 25, 2019 /
 
(#) szucsistvan123 hozzászólása Szept 27, 2019 /
 
Üdv!

0,5mm lábtávolságú 50 pines felső érintkezős SMD FFC csatlakozót Be tudtok esetleg szerezni?

Köszi!
A hozzászólás módosítva: Szept 27, 2019
(#) HESTORE válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Okt 1, 2019 / 1
 
Kedves szucsistvan123!

A keresett termék az alábbi linken vált elérhetővé webáruházunkban:
54104-5033 (FFC/FPC csatlakozó 50 PIN RM0.5mm)
A hozzászólás módosítva: Okt 1, 2019
(#) szucsistvan123 válasza HESTORE hozzászólására (») Okt 1, 2019 /
 
Köszönöm!
(#) mgy hozzászólása Okt 12, 2019 /
 
A napokban vásároltam AR-NANOCH (Hestore) modulokat. A programok feltöltése nem jön össza. Más nano és uno modulokkal nem volt problémám. Elképzelhető, hogy a bootloader nincs feltöltve ? (vagy más beállítási probléma van ?)
Tippeket előre is köszönöm
MGy
(#) Bakman válasza mgy hozzászólására (») Okt 12, 2019 1 /
 
A CH340-es illesztője telepítve van? Mi a konrét hibajelenség/hibaüzenet?
(#) mgy válasza Bakman hozzászólására (») Okt 13, 2019 /
 
Telepítve van ! Több száz programot indítottam már el, különböző forrásokból szerzett nano és uno modulokon. A forditás lefut , kiírja a feltöltést majd 2 -3 perc után probléma az alaplapra feltöltéskor hiba jelenik meg. Ugyanazon programokat a a régebbi moduljaimra simán feltölti ! Minden modulomon a ch340 es IC van.
Érdeklődésedet köszönöm.
MGy
(#) mgy válasza mgy hozzászólására (») Okt 24, 2019 / 3
 
A bootloader nem volt feltöltve ! Mivel eddig mindig feltöltött nano vagy uno modulokat kaptam, így nem is foglalkoztam a bootloader feltöltésével. Most, hogy tanulmányoztam a dolgokat, egy uno segítségével feltöltöttem a nano-kat.
(#) Kovidivi válasza mgy hozzászólására (») Okt 30, 2019 1 /
 
Szerintem fel volt töltve a bootloader, csak van belőle új és régi is. Az egyik nem kompatibilis a másikkal. Ha csak a régit ptróbálod elérni, nem lesz kapcsolat, hibát jelez vissza.
A legújabb nano-kat is már újjal kaptam, mindig próbálgatni kell, hogy melyikkel viszi az Arduino.
Most, hogy Uno-val feltöltöttél (felülírtad a régit) egy bootloadert (amit ismer az Arduinod), minden oké.
Egyébként én még soha sem kaptam Arduino-t bootloader nélkül. Ebay-ről rendelem, elég sokat, szinte mindig más eladótól.
A hozzászólás módosítva: Okt 30, 2019
(#) rolandgw hozzászólása Nov 2, 2019 /
 
Üdv!
Érdeklődnék, hogy ennél a kijelzőnél jó az adatlap és a leírás? A gyártói jelölés alapján ez közös anódos.
Köszönöm!
Következő: »»   155 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem