Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Tablet PC javítások
Lapozás: OK   36 / 40
(#) fiesta14 hozzászólása Júl 23, 2018 /
 
sikerült szerezni egy látszólag j hibátlan gyári rom-ot de kezdés után nem sokkal ezt a hibát adja:
(#) Andr3wJ válasza fiesta14 hozzászólására (») Júl 23, 2018 /
 
Valószínűleg a "digitális aláírás" nem jó.
Vagy a zip-ben lévő telepítő script ellenőrzi hogy a megfelelő gépre próbálod felrakni.
(#) fiesta14 válasza Andr3wJ hozzászólására (») Júl 23, 2018 /
 
gyárija az biztos. a másik azt nem tudom.
(#) pinkova hozzászólása Aug 9, 2018 /
 
Sziasztok!
Lenovo TB3 710F tablethez keresek régi romot. Szervizben volt egy éve, ráfrissítettek egy új szoftvert. Azóta kínlódok vele. Nem tud azokhoz a wifi routerekhez csatlakozni amikhez a ház összes készüléke gond nélkül dolgozik.
Több szoftvert is feltettem, de az eredetit nem találom sehol. Jelenleg frissített a legújabb romra (TB3-710FS000026_160727_ROW).

A gép gyorsan merül, a UPC wifi modemhez nem tudom hozzárendelni.

Köszönöm a segítséget, ha nem reagálok azonnal, annak a munka az oka.
Veszprém-Balatonfüred környékén ha valaki tud ötletet, honorálnám.
(#) Szasza9668 válasza pinkova hozzászólására (») Aug 10, 2018 / 1
 
Ha adsz email címet akkor küldök neked gyári alp romot! Persze priviben.
Nekem egyszer a gyerek kiakasztotta. Csak a logoig jutott. Akku le, gyári rom fel. Én balfa.. . meg rootolás elött ráfrissítettem. Azóta megy csak nem használom, gyerek játszik vele néha.
(#) pinkova válasza Szasza9668 hozzászólására (») Aug 11, 2018 /
 
Köszönöm, írtam!
(#) Kari20 hozzászólása Aug 27, 2018 /
 
Újra előkerült a fokból. Javítható ez a hiba? Bővebben: Link
(#) kovacspista hozzászólása Szept 6, 2018 /
 
Sziasztok! Szereztem a tablethez egy LG G Pad F 8.0 V480 V490 érintőképernyős digitalizáló üveg panelt. Két kérdésem van. Egyik, hogy a panelen lévő védőfólia eltávolítása után találok ott valamilyen ragasztót? A másik, hogy mi ez ami a képen van? Én arra gondolok, hogy a felbontott rögzítőszalagok pótlására van.

DSCF8094.JPG
    
(#) krauszkrisztian14 hozzászólása Szept 13, 2018 /
 
Üdv!
Van egy Lenovo tab 710F-em. A hátlapja nagyon szét van, a hangerőgomb műanyagalja is eltűnt. Honnan tudnék szerezni ilyeneket?

Előre is köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Szept 13, 2018
(#) kovacspista válasza krauszkrisztian14 hozzászólására (») Szept 14, 2018 /
 
Talán az Aliexpressen.
(#) Szasza9668 válasza krauszkrisztian14 hozzászólására (») Szept 14, 2018 /
 
ebay talán
(#) tothbela hozzászólása Okt 2, 2018 /
 
Sziasztok!
Van egy BUSH 10,1"-es táblagépem. A lányom hagyta rám, mert nem bírt vele. Újraindulgatott, fagyogatott, meg ilyen vérnyomásemelő dolgokat csinált annak ellenére, hogy gyakorlatilag 0 km-eresen boltból lett vásárolva. Gyári visszaállítás után egy darabig használható volt, aztán kezdte újra. Kikerült a konyhába médialejátszónak, de ott is csak a szenvedés volt vele. Sem én, se nálam sokkal okosabb sem tudta megállapítani mi is a baja. Csatlakoztattam hozzá egy USB hubot, hogy egy vezeték nélküli egét, meg egy külső hangkártya üzemeljen róla. Arról meg egy aktív hangsugárzó, de ez már nem lényeges. Persze így a töltésről le kellett mondani. Kivezetékeltem tehát az akksiját, és egy taptop kitermelt akkupakjából csinált 15000mAh kapacitású áramforrást kötöttem rá. Hát láss csodát, azóta nem indul újra, nem fagy. Ezek szerint gyárilag alul volt méretezve az akkuja. Nem a kapacitással volt a baj, hanem a belső ellenállással.
(#) ftirius hozzászólása Jan 8, 2019 /
 
Sziasztok!
Ez az ismeretlen tipusú acer tablet eddig jut el a bekapcslásnál, ill. egyszer valami frissítésbe kezdett, de aztán kikapcsolt és újra csak eddig jut.
Lehet-e, mitlehet vajon kezdeni vele?
A hozzászólás módosítva: Jan 8, 2019
(#) ftirius válasza ftirius hozzászólására (») Jan 9, 2019 /
 
Még egy kép, hátha segíti az azonosítást ( meg fönnebb is kerül a téma persze)
(#) szertz hozzászólása Jan 29, 2019 /
 
Sziasztok!

Medion tablet probléma: a kijelző hibás (az egyik fele sötétebb, a másik világosabb kikapcsolt állapotban), az egyik fele nem működik. Bekapcsolásnál a rossz fele bevillan pár másodpercig, utána sötét marad.
Az lenne a kérdés, hogy ez a kijelző hiba okozhatja azt, hogy az Android nem indul el? Csak a Lifettab felirat megy rajta, de utána semmi. A reset gomb sem oldotta meg a problémát. Hard resetet nem tudok csinálni, mert a megjelenő menü pont a rossz felén van, így az nem látszik.
Köszönöm előre is a segítséget.
(#) KaloLaci hozzászólása Feb 5, 2019 /
 
Sziasztok! Hogyan lehet hard resetelni egy lenovo essential 7- es tabot? Köszi!
(#) KaloLaci válasza KaloLaci hozzászólására (») Feb 8, 2019 /
 
Olyan sokan válaszoltak, hogy közben kénytelen voltam rájönni magamtól. Ha valakit érdekel , akkor leírom.
(#) lelkes amatőr hozzászólása Márc 2, 2019 /
 
Sziasztok,
Tudna valaki segíteni, hogyan lehet megjeleníteni a virtuális billentyűzetet szövegbevitelhez?
Android 4.1 rendszer, MyAudio 9 tablet. Egyszer régen sikerült, azóta egyszer se.
Az állapotsorban kiszürkítve jelenik meg az ikonja, ha rákattintok akkor a bellítás jön fel.
(#) Pacso hozzászólása Márc 23, 2019 /
 
Sziasztok!
Segítség kellene . Adott egy NAVON iQ7 tablet ami nagyon lassú ! megpróbáltuk újra telepíteni de a telepítés elején lefagy és semmi! Valakinek valami tipp lenne rá hogy hogyan tovább vagy kuka ???
(#) Pacso hozzászólása Ápr 7, 2019 /
 
Szép estét kívánok !Újabb probléma merült fel ,a telepítés sikerült de a képernyő forgatás egy idő után megszűnt !Hiába van bekapcsolva az automatikus képernyőforgatás ,nem reagál rá ! Van valami mód a vissza állításra ?
(#) kokozo hozzászólása Jún 17, 2019 /
 
Sziasztok!
Nincs véletlen valakinek elmentve egy alcor q783m 5.1 firmware-e?
Akinek van kérem jelezze! Előre is köszönöm!
(#) martin66789 hozzászólása Aug 20, 2019 / 1
 
Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni Navon Platinum 10 3G egyik pillanatról a másikra elromlott.
Egyszer csak magától kikapcsolt és újraindult a Navon Platinum logó után a betöltésnél megáll (A színes golyók mozognak, de egy fél napig ezt csinálják nem megy tovább a betöltés gondolom.

A tablet Recovery menüjébe be tudok lépni "wipe data/ factory reset" és "wipe cache partition" már többször lefuttattam de nem hozott eredményt.

Számítógépre kötve a tablet felismerésével is problémák vannak: Windows XP csak addig ismeri fel hogy kiírja az eszközre hogy "Navon" de drivert nem találtam hozzá sehol. Windows 10 meg MTP eszköznek ismeri fel.
Pohenix Suite v1.10 egyik oprendszeren sem ismeri fel, pedig egy régebbi Navon Predator 7 felismeri.

Táblet információi:
Full_elink8321_emmc-user.2016052303
Android 5.1
CPU: Quad-core MT8321 1.3GHz
1GB RAM
8GB Flash Memory
Bluetooth 4.0

Valami ötlet javaslat hogy mit próbáljak meg rajta, esetleg valami rom hozzá sajnos gyárit em találtam, de custom romot is megpróbálnák rajta csak működne.
(#) afp hozzászólása Okt 5, 2019 /
 
Sziasztok!

Került hozzám egy Alcor Access Q913M töltő nélkül, teljesen lemerülve.
Nem találtam a neten pontos infót, hogy milyen töltő kell hozzá, ezért itt kérdezem meg: milyen feszültségű a töltője? USB-n nem tölthető, ezt tudom.
Egy helyen láttam csak, hogy 9V, 2A, de ezt nem veszem biztos infónak.
(#) Andreaska91 hozzászólása Nov 4, 2019 /
 
Hello . Van egy lamina t701-es windows tabletem, bár nem androidos de remélem valaki tud segíteni .
Gyárilag 8.1-es win fut rajta de elindult a win10-es frissítés ami végig is futott gond nélkül, de sajnos azóta az érintő képernyő nem működik.
Kerestem illesztőprogramokat , driver keresővel kerestem hiányzó illesztőket de nincs semmi eredmény.
Bootolni nem tudok új rendszert valamiért nem akarja érzékelni ha usb-ről szeretnék indítani, és ahogy olvastam talán a rendes windows nem is fog jó lenni .

Szóval összességében minden variáció érdekel csak működjön újra
(#) Szasza9668 válasza martin66789 hozzászólására (») Nov 4, 2019 /
 
Szia!

Valamelyik talán tab 710f típusnál jártam úgy, hogy frissített újabb android verzióra és többet el se indult. A recovery menü működött. Hosszas keresgélés után találtam infót a flashelésről és ott azt írták, hogy le kell húzni az akkut és utána pc-re dugni ekkor lép szervíz módba és mehet rá az eredeti android verzió.

Ajánlatos xp-alatt csinálni mert a win7 és a többi sokat vacakol mire felismeri.

Remélem tudtam támpontot adni!

Üdv!
(#) martin66789 válasza Szasza9668 hozzászólására (») Nov 4, 2019 /
 
Szia

Köszi az infót megpróbálkozok vele hátha, csak a driverrel lesz probléma meg az androiddal mert azt nem találtam hozzá. Viszont elvittem szervizbe ott talán megnézték azt mondták hogy keressek törött kijelzőset és cseréljem ki az alaplapot.
(#) pistike-istike hozzászólása Jan 4, 2020 /
 
Sziasztok.
Van egy régi de márkás HTC 510e tablettem.
Az usb aljzata tönkrement sikerült kicserélni de egy 5 lábura ami benne volt az kb. 8-9 lábu volt .
Közben az akuja lemerült és igy szét kellett szednem hogy az aku vezetékeit lássam
Hát csak az USB két szélső (+ , -) lábait kelet beforrasztani (nagy kínlódás árán) és így fel tudtam tölteni.
sajna nem tudtam hogy a kijelző ilyen törékeny hát munka közben megrepedt én meg kicsit rá is segítettem így végül hosszában végigrepedt.
Bekapcsol de nem old fel! A mozgás érzékelője jó.
Ha a hangszó és bekapcs. gombot nyomom a mellékelt képen láthatók jönnek be, egyszer bejött középen egy piros háromszög.
Kérdés: lehet e valamit csinálni a tablettal valahogy feloldani?
(#) Chipmunk1960 hozzászólása Márc 4, 2020 /
 
Sziasztok, Samsung Galaxy T950s -hez /Kínai fake verz./ keresek scatter file-t, hátha valakinek lenne a gyűjteményében. Előre is köszi!
(#) Chipmunk1960 válasza pistike-istike hozzászólására (») Márc 4, 2020 /
 
Szia, Nekem az autórádióm sarka repedt így be, sajna az a rész kiesik a touch érzékelési területéből.... Ez a tablet eredeti csatija.
(#) renegat1 válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Márc 4, 2020 /
 
Szia! Needrom-ról.
Következő: »»   36 / 40
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem