Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Erősítőhöz való hangsugárzó védelem (koppanásgátló)
Lapozás: OK   177 / 193
(#) krisz69 válasza Alkotó hozzászólására (») Szept 2, 2019 /
 
Itt az hogy használható e, vagy ajánlom teljesen más kérdés. Én csak egy lehetöséget vázoltam fel.
(#) kisjoke91 hozzászólása Nov 6, 2019 /
 
Szép déutánt kívánok minden fórumtársnak!

Építettem egy JLH-t régebben, és csak egy kőegyszerű védelmet raktam hozzá össze. Most szeretném ezt is szépen megcsinálni, nincs is különösebb nehézség ezzel, viszont ez nem egy egyszerű védelem akar lenni, hanem ez "vezérli" az egész erősítőt. Olyan információkat hivatott kijelezni, mint a csatornák hőmérséklete, vagy figyelmeztet, ha valamelyik biztosíték nincs rendben, vagy ha esetleg túl melege lenne. Mivel ez vezérli a trafó bekapcsolását is, ezért kézenfekvő dolognak tartottam egy kikapcsolási időzítő funkciót is belerakni, mert volt már hogy bekapcsolva felejtettem. Arra gondoltam, hogy a kimenetet fogom figyelni, és ha nem érzékelek rajta jelet akkor egy idő után elindítom az időzítőt. Ezt milyen kapcsolással tudom a legjobban megoldani?
A hozzászólás módosítva: Nov 6, 2019
(#) reloop válasza kisjoke91 hozzászólására (») Nov 6, 2019 / 1
 
(#) kisjoke91 válasza reloop hozzászólására (») Nov 6, 2019 /
 
Uh, ez így elég korrekt. Köszönöm.
(#) Beringer 600 hozzászólása Nov 14, 2019 /
 
Sziasztok!Meg építettem ezt a koppanásgátlót,de amint meg kapja a 12v-ot azonnal behúz a relé
Tudnátok segíteni hogy hol lehet a hiba?
Alkatrészek újak s a nyák is jól van meg csinálva.
A hozzászólás módosítva: Nov 14, 2019
(#) Beringer 600 válasza Beringer 600 hozzászólására (») Nov 14, 2019 /
 
Meg van a hiba
Az egyik tranzisztor lábkiosztása nem felelt meg a nyomtatott áramköri rajzzal,de kissé hajlítottam a lábon,s most már tökéletesen működik.
Egyenfeszültség érzékelésekor azonnal el enged a relé,s kb 15mp múlva újra bekapcsol.
szuper kis kapcsolás
(#) vision61 válasza Beringer 600 hozzászólására (») Nov 14, 2019 2 / 1
 
Hurrá! Akkor már csak az igekötőkkel kellene megismerkedni.
(#) reloop válasza Beringer 600 hozzászólására (») Nov 14, 2019 / 1
 
Szia! A cikket itt találod. Mint már tárgyaltuk, a T2, T3 bázisa normál üzemben lebeg, ami nem megbízható állapot. Érkezett már panasz, hogy indokolatlanul is leoldott a relé.
(#) Beringer 600 válasza vision61 hozzászólására (») Nov 15, 2019 1 /
 
Mással kötekedj jó?
(#) Beringer 600 válasza reloop hozzászólására (») Nov 15, 2019 /
 
Szia István!
Mèg a gyakorlatban nem volt időm le tesztelni.
Èn a kèsleltetèst kissè meg nyujtottam a c3 47nf kondit ki cserèltem 100uf ra mert nekem túl hamar húzott be a relè,de amint a gyakotlatban is sikerült ki próbálni akkor fel teszem ide a tapasztalataimat,hátha másnak segítsègül jön.
(#) highand hozzászólása Nov 16, 2019 /
 
Sziasztok

Én is felteszek egy kapcsolást. El semmivel sem jobb, vagy egyszerűbb mint az összes többi. De van mégis előnye. Az, hogy nagyon érthető átlátható a működése.

A baloldali két fesz. osztóval lehet beállítani, hogy mekkora kimeneti DC szint-re szakítsa meg a relé a hangszóró áramkörét. C4-el lehet a bekapcsolási késleltetést állítani. Az erősítő kikapcsolásakor, ha a tápfesz 15V-ról 12-re csökken, a relé már elenged, így kikapcsoláskor sem durran a végfok.

D1 a tranzisztorok BE diódáját védi a zener hatástól, D2 pedig a kollektor emitter réteget, a tekercs kikapcsolási tranziensétől. Az OPA-k kimenete negatív tápon van normál üzemben, amit D3, D4 választ le a kondenzátorról. Amennyiben a hangszóró kimenetek valamelyikén a DC szint meghaladja a 150mV-ot, valamelyik OPA kimenete átbillen a pozitív tápfeszre, ezzel R7-en keresztül kisüti C4-et, aminek hatására T1,T2 lezár és a relé elenged, megszakítva ezzel a hangszórók áramkörét.

Azért ha valaki hibát találna, kérem jelezze, bár az áramkör már 20 éve is jól működött.
(#) reloop válasza highand hozzászólására (») Nov 16, 2019 /
 
Üdv! Eddig ez alapján építették a kollégák.
(#) highand válasza reloop hozzászólására (») Nov 16, 2019 /
 
Egyik sem jobb a másiknál. Számomra átláthatóbb, amit én raktam fel. Aki nem érti maradéktalanul ezeket a kapcsolásokat, de megépíti és használja, azoknak lehet jó.
(#) mlaci989 hozzászólása Dec 9, 2019 /
 
C22 kondi tantál kondenzátor. Azok is szoktak kiszáradni?
(#) reloop válasza mlaci989 hozzászólására (») Dec 9, 2019 /
 
A tantál is veszíthet idővel a kapacitásából, vagy bezárlatosodhat.
Mérj az ellenőrzési pontokon!
(#) mlaci989 válasza reloop hozzászólására (») Dec 9, 2019 /
 
D1 0V
D2 +1,12V
D3 +0,1V
D4 +0,03V
(#) reloop válasza mlaci989 hozzászólására (») Dec 9, 2019 /
 
T5 sajnos zárva. Nézd meg azt a C22-t!
(#) mlaci989 válasza reloop hozzászólására (») Dec 9, 2019 /
 
C22 kiforrasztva mérve 4,6uf
Cserével nincs változás.
(#) reloop válasza mlaci989 hozzászólására (») Dec 9, 2019 /
 
Az R19 hová kapcsolódik? Mi a készülék típusa? Hátha találnék teljes rajzot.
(#) mlaci989 válasza reloop hozzászólására (») Dec 9, 2019 /
 
Grundig R2000-2 névre hallgat. Van teljes szervizkönyvem csak 45 mega.
Egy +12v mute pontra vezet a kérdéses ellenállás.
(#) reloop válasza mlaci989 hozzászólására (») Dec 9, 2019 /
 
Mekkora a feszültség ezen az 5-ös jelű dróton? Hatással van-e rá a Mute kapcsoló?
A relék behúzásához elég gyorsan kell 12 V-ról nullára váltania, hogy C22-n keresztül a T5 bebillenjen.
(#) mlaci989 válasza reloop hozzászólására (») Dec 9, 2019 /
 
Megvan!
Mute kapcsolóra nem változik semmi. A bemenet választó kapcsolók hibáskodtak. Rámértem az 5-ös pontra. Mikor egészen be van nyomva a nyomógomb,akkor +15,6V-ra billen majd ha kicsit kijön a gomb akkor hirtelen 0,2v-ra. Bevolt ragadva és mindig 15 voltot adott. C22-n billen a T5 tranyó?
(#) reloop válasza mlaci989 hozzászólására (») Dec 9, 2019 /
 
A C22 kondenzátoron nem megy át az egyenfeszültség. A benne lévő töltés D7-en keresztül egy rövid időre negatívba viszi T5 emitterét. T5 a T4 kollektor-bázis félvezető rétegén keresztül kap bázisáramot. Miután T5 kinyit T6 lezár és R21-en keresztül nyit T7, mely a relének ad feszültséget. A bekapcsológombbal egybeépített p5-p6 feszültséget juttat R14-re, amitől T5 mindaddig nyitva marad míg nem észlel a védelem kimeneti DC hibát. A "billenés"-sel erre az öntartó állapot kialakulására szerettem volna utalni.
(#) mlaci989 válasza reloop hozzászólására (») Dec 9, 2019 /
 
Értem.
Legalább elmagyarázod hogy mi mire szolgál.Köszönöm a segítséged.
(#) Beringer 600 hozzászólása Dec 15, 2019 /
 
Sziasztok
Valakinek meg volna ennek a hangsugárzó vèdelemnek a rajza?
Előre is köszönöm ha meg osztaná velem.
(#) gabor1566 hozzászólása Dec 15, 2019 /
 
halihó! Olyan kérdésem lenne ha upc1237 védelmet szeretnék használni de kapcsoló üzemű tápegységem van akkor hogyan kell bekötni? +-93V van a táp kimenetén!
(#) reloop válasza gabor1566 hozzászólására (») Dec 15, 2019 /
 
Üdv! Az uPC1237 60 V-ig használható a gyártó ajánlása szerint. Vagy más áramkört választasz, vagy készítesz segédtápot.
±93 V esetén a relé esetleg koppanásgátlásra alkalmas, egyenfeszültség megszakítására aligha, mert ívet fog húzni. DC hiba esetén rövidre kell zárnod a kimenetet Bővebben: Link
(#) Sera26 hozzászólása Dec 26, 2019 /
 
Sziasztok!

Építettem egy három hangszóróból (1 db mélysugárzó+ 2 db 2 utas autóhangszóró) álló "zenedobozt" egy ilyen erősítővel. A bekapcsoláskor fellépő irdatlan puffanás kivédésére találtam ezt a megoldást. Működik is a dolog, kivéve, hogy a védelem beépítése óta a hangerő szabályzó állásának kb. 80%-tól lekapcsolja előbb a 2 utas, majd pár pillanat után a mély hangszórót.
Bevallom nem vagyok egy műszerrész zseni, így ez már bőven meghaladja a képességeimet.
Tudnátok esetleg segíteni, hogy mi lehet ennek a jelenségnek az oka? Orvosolható vagy ez egy normális működés? Köszönöm előre is.
(#) blasz válasza Sera26 hozzászólására (») Dec 26, 2019 / 1
 
Szia, vagy elfogy a tápfeszültség a védelemnek és azért old,vagy sok az egyenfesz a kimeneten azért old.Mérni kellene.
(#) Sera26 válasza blasz hozzászólására (») Dec 26, 2019 /
 
Nagyon szépen köszönöm a választ. A védelem tápfesze egy valamilyen trafó, amit a fiókban találtam és kb. 12 V AC volt a kimenete, de semmi felirat vagy egyéb info nincs róla sajnos.
A mérés mennyire komplikált? Multiméterem van és használni is tudom egy bizonyos szinten
Következő: »»   177 / 193
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem