Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vag-com-hex interfész (kábel hibák)
Lapozás: OK   65 / 71
(#) Hunci hozzászólása Dec 3, 2019 /
 
Üdvözletem!

Úgy hozta a sors hogy jobbnak látom ha beszerzek egy ilyen vag comot.
Abban kérném a tisztelt nagyérdemű publikum segítségét, hogy honnan és mit érdemes venni.
Úgy látom van egy pár féle-fajta verzió amivel csak a problémát veszem a nyakamba. Ezeket szeretném elkerülni.
Tuningolni nem igen szeretném (hova minek. 99 egy golf 4 1.4 az alany) ellenben a hibakód kiolvasásnál és törlésnél kicsit több kéne, pl légzsákok deaktiválása (gyerekülés miatt) illetve a központi zártól is agyf@szt kapok hogy folyamatosan kapcsolgatja. illetve élő adatok nem árt ha kicsit rendbe akarom tenni a motort

eddig négy delikvenst néztem ki. drágától az olcsóbbik felé:
az első jofogasról, és állítólag marha szuper marha fasza, nem kell bujkálni nehogy frissüljön.
jofogás 22e
Az eladó telefonon viszont lényegében semmire se tudott válaszolni a termékével kapcsolatban :/
a másik 3 vateráról kicsit olcsóban egészen pontosan 20- 17 -15 ért de nem tudom van e érdemi különbség köztük, vagy ezek ugyan azok és csak az áruk más
vatera 20e
Vatera 17e
Vatera 15e

esetleg más javaslat? ellenérv?
Nem készülök napi 10 autót kiolvasni. csak ezt az egyet Tudom hogy a gyári tuti jobb, de kb ez az összeg az amit rászánnék. (de meggyőzhető vagyok jó érvekkel)
Köszönöm a figyelmet!
A hozzászólás módosítva: Dec 3, 2019
(#) blasz válasza Hunci hozzászólására (») Dec 3, 2019 /
 
Az első linken levőt bátran megveheted nekem is ilyen van és tényleg jó az eladó. Segit telepíteni is.És Ross Tech.....
(#) Hunci válasza blasz hozzászólására (») Dec 3, 2019 /
 
Köszönöm!
Az eladó nem tudta megmondani, képes e a ketyere hibakód olvasáson és törlésen túl, pl át állítani dolgokat, mint pl a légzsákok engedélyezése és tiltása.
Neked volt ilyesmivel tapasztalatod vele?
(#) heads82 hozzászólása Dec 21, 2019 /
 
Szasztok! Vasaroltam egy vag-com kabelt 19.6 os es ezt csinalja...
Ha csak a usb a gepre van dugva kiírja hogy jó csak nincs csatlakoztatva az auto..
haneg ra dugom az autora hol nem is latja az eszkozt hol meg latja csak a can nem jo...
Kerem valaki segitsen mi lehet mert mar az agyam nagyon eldurrant!
(#) blasz válasza heads82 hozzászólására (») Dec 21, 2019 /
 
Regisztrálva van?
(#) heads82 hozzászólása Dec 21, 2019 /
 
Kinai loderes verzio...
(#) heads82 hozzászólása Dec 21, 2019 /
 
A loder az induláskor egy fault 4 ir a sarokba :-/
(#) blasz válasza heads82 hozzászólására (») Dec 21, 2019 /
 
Loaderes nekem is,de előtte el kellett küldenem a reg.fájlt kinába pár nap visszaküldték regisztráltam a kábelt és azóta müködik ahogy kell.
(#) blasz válasza blasz hozzászólására (») Dec 21, 2019 /
 
De mindenek előtt töröld le mindenhonnan,minden mappát reg.bejegyzést a loadert is mindenhonnan és tedd fel újra.Ha az eladó nem mondott más utasitást rá.
(#) heads82 válasza blasz hozzászólására (») Dec 21, 2019 /
 
szia Kérdes megtudod nézni neked melyik verzióvan? nekem nem volt sok jnfo csak
1.telepítsem
2.loder telepítése
3. net kapcsolat megszüntetése.
4. indítás..

nem volt szo gerisztráció küldésről.
(#) blasz válasza heads82 hozzászólására (») Dec 21, 2019 /
 
18.9.1 a verziószámom.De olvastam hogy a 19....verziószámú hibás lett ezért nem tettem még én se fel.
(#) heads82 válasza blasz hozzászólására (») Dec 21, 2019 /
 
hoszönöm valaszod ! nekem az at chippes estleg honnan tudok beszerezni hozza flash filet nem tudom hogy a kábelt vissza kell e butítani
(#) blasz válasza heads82 hozzászólására (») Dec 21, 2019 /
 
Ezt nem én fogom megmondani,mert fogalmam sincs róla.Van itt egy "szaki" az keni vágja a témát.
(#) heads82 hozzászólása Dec 22, 2019 /
 
Oke műkodik 9.2 loaderrel meg lett flashel igy a 19.06.0 as verzioval mükozik.
(#) yodee hozzászólása Dec 23, 2019 /
 
Sziasztok!

Utána olvastam ennek az új verziójú loader-nek, és úgy látom, hogy ezzel lehet frissíteni a régebbi kábeleket. Nekem most 18.0.2 verziójú a kábelem. Meg tudom csinálni, hogy a legfrissebb VCDS-sel is menjen? Van valakinek tapasztalat? A kábel ATmega chip-es.

Köszi
(#) blasz válasza yodee hozzászólására (») Dec 23, 2019 /
 
Ha valami jól működik nem kellene kísérletezni vele.Csak a bajt hozza magával mindig.
(#) Hunci hozzászólása Dec 30, 2019 /
 
Sziasztok, kaptam egy kábelt. De csak kábelt. Ezen semmi verzió vagy típus nincs jelölve, nyákon se.
FTDI-1137c (GN110571 FT232RL) és LM339 (16P0JJAG4) chip van rajta.
64 Bites Win 10 van a laposon. szerintetek mivel és hogyan kéne üzemre bírnom?
(#) kacsa1 válasza heads82 hozzászólására (») Dec 30, 2019 /
 
Szia. Az a Loader megvan neked?
(#) Djatis hozzászólása Jan 2, 2020 /
 
Sziasztok!
Van egy kis problémám amivel régóta küszködök.
Vettem egy KKL vag com 409.1 kábelt. bedugom a gépbe, felismeri de kiírja hogy sikertelen a driver telepítése. és az egyéb ezközökben úgy is jelenik meg ki sárgaháromszögezve. letöltve a drivert és telepítve nem változik semmi. másik gépen is próbáltam már nem alakul ki az usb virtuális soros port. egy ismerősömnek a gépén ugyanez van. Kipróbáltuk csak az én kábelem mhibamentesen működik. Ő nem szenvedett ilyen hibával de már nagyon idegesítő,hogy már mindenféle driverrel próbálom ugyanaz a hiba. másik gépen is. de már ott bukik ki hogy ha bedugom a kábelt már akkor nem kellene sikertelennek lenni a telepítésnek. Előre is köszönöm a segítséget.
(#) Taki33 válasza Djatis hozzászólására (») Jan 2, 2020 /
 
Milyen soros vezérlő van rajta? FT232, CH340 és milyen drivert telepítettél hozzá?
(#) Djatis válasza Taki33 hozzászólására (») Jan 2, 2020 /
 
Üdv
amit hozzá adtak ugyanaz a szitu. De azt hogy milyen vezérlő azt csak úgy tudom meg hogy szétszedem nem ?
Amúgy netről innen töltöttemBővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Jan 2, 2020
(#) Taki33 válasza Djatis hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Amit letöltöttél driver az szerint CH340 van benne, de biztosan csak úgy tudod meg, ha szétkapod.
Csatolok egy drivert hozzá próbáld ki. Kicsomagolod, elindítod és Uninstall. Újraindítod a gépet és újra elindítod, majd Install.

CH341SER.ZIP
    
(#) Djatis válasza Taki33 hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Köszi ezt felismerte és meglettek a virtuális portok is.
kb 1 óra múlva rátolom a lkocsira is
(#) Djatis válasza Taki33 hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Nagyon szépen köszönöm a segítséget
Amit megosztotál az tökéletesen jó lett a kábelemhez.
(#) Taki33 válasza Djatis hozzászólására (») Jan 4, 2020 /
 
Szívesen! Jó használatot hozzá!
(#) pjoe83 hozzászólása Jan 5, 2020 /
 
Sziasztok!
Van egy 2003-as touranom. Annyit tudok, hogy az elm327-tel csak a motor vezérlőből lehet kiolvasni a hibákat, mert nem k-line-os a protokolja.
Az olcsóbb vag kábellel mit lehetne elérni, illetve a drágább hex-essel biztos, hogy minden egység elérhető?
Hibakód olvasásra, törlésre, illetve a rádión az aux kimenet bekapcsolására kéne a kábel.
Fogtak e már meg valakinek itt a vámon szerzői jogsértés miatt vag kábelt, érdemes e kockáztati vele?
Köszönöm a válaszokat.
(#) Takker hozzászólása Jan 26, 2020 /
 
sziasztok!

egy barátom kért meg, hogy nézzem meg, mi lehet a baja a kábelének. a progam azt írja, hogy Interface nem található, belenéztem, gondolom, az nem normális, hogy ott van egy lyuk azon az IC-n, amit csatoltam ATMEL 815 6560 van ráírva.

Javítható ez? Mármint ki tudom cserélni, de azen felül tudnátok segíteni, hogy mit kell vele tenni?

köszönöm előre is!
A hozzászólás módosítva: Jan 26, 2020
(#) Joe_001 válasza Takker hozzászólására (») Jan 26, 2020 / 1
 
Szia!
ATA 6560/6561 CAN BUS adapter. A lik nem egészséges rajta. remélem utána nem sérült semmi. Csere, lehet hogy csak ennyi a gáz. Hq.- nál nincs. Ebay 2600 Ft.
(#) fefe11 hozzászólása Feb 26, 2020 /
 
Üdv.

Van egy ilyen klón kábelem. Szerintetek mennyire megbízható? Angol-Német VCDS 18.9 progit kaptam vele. Magyar programmal használva demót ír ki és korlátozva van. Áttudja valaki magyar programhoz programozni?
(#) B.I hozzászólása Feb 26, 2020 /
 
Sziasztok. Nem tud valaki adni linket egy magyar nyelvű 18.2 vagy 18.9-es vcds-hez? A 18.2 jobb volna Előre is köszönöm a válaszokat.
Következő: »»   65 / 71
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem