Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vag-com-hex interfész (kábel hibák)
Lapozás: OK   66 / 71
(#) Lezli46 hozzászólása Feb 27, 2020 /
 
Sziasztok!

V.W. Caddy 2.0 SDI BST motorkod. 2007.

Alapjaratot kellene 100- al emelni--- tudom hogy lehetséges VCDS - l.., de nem tudtam még rátalálni.., kivéve egy borzalmas minőségű " képmentést".., tehát kellene egy leirás hozzá.

Nagyon szépen köszönöm.
(#) fefe11 hozzászólása Feb 28, 2020 /
 
Üdv.
Segítséget szeretnék kérni.
Egy éve vettem egy VCDS 18.9 klón kábelt, (HEX-USB+CAN, VCDS loader 7), igazából csak hibakód olvasásra, meg szervíz emlékeztető alaphelyzetbe állítására, szervizintervallumok módosítására. A CD amit hozzá kaptam, angol és német. Az angolt próbáltam az működik, de ha magyart teszek fel demó lesz a program. Atmega162 chipes. 1.96 verzió
A régebbi VCDS feltöltésnél említik a következőt:
"ursu.hu/vcds_lang.jpg
www.ursu.hu/vcds_pack.rar"
"VAGCOM_EEWriteLang.exe"
Megoldás lehet a magyar demó problémámra?
Hogy működik ez a program? Csak egyszerűen kiválasztom a magyart, csatlakoztatom a kábelt és kész?
Megmarad az angol is, vagy angol, német és magyar progit is tudok utána használni?
A hozzászólás módosítva: Feb 28, 2020
(#) B.I válasza fefe11 hozzászólására (») Márc 1, 2020 /
 
Hasonlóval próbálkozom én is csak én újra flash-eltem az ATMega-t. Az a helyzet nálam hogy ha feltöltöm az ATMega-ra a magyar eeprom tartalmat akkor egyik program sem találja a "kábelt". Ha a VAGCOM_EEWriteLang.exe-vel töltök fel rá bármilyen nyelvű tartalmat akkor pedig az van hogy az ATMega firmware-je 1.95 lesz az 1.96 helyett. Ha nem a VAGCOM_EEWriteLang.exe-vel töltöm fel az angol eeprom tartalmat akkor az angol software kifogástalanul működik. Mit csinálhatok rosszul?
(#) Takker válasza Joe_001 hozzászólására (») Máj 12, 2020 /
 
szia! bocsánat, hogy csak most válaszolok, nagyon köszönöm! megpróbálkozom vele.
(#) ati790731 válasza Lezli46 hozzászólására (») Máj 13, 2020 /
 
Szia!
Ha alkalmas rá a kábeled, akkor log in-ba kell beírni egy 5 jegyű kódot (pl:12233 az 1.9 tdi) majd engedélyezni, aztán Adaptáció l 1-es 2-es blok, ( amelyiben az alapjárat látható) rámész, és alatta ott lesz egy érték egy ablakban (PL 32768) ezt az értéket kel az alatta lévő próba ablakban kis mértékben változtatni, +- irányban, ha jó elmented és kész.
A log in kódnak utána kell nézni, mert valószínű, hogy a 12233 nem lesz hozzá jó!
Emlékezetből írtam a fentieket, remélem nem hagytam ki semmit!
(#) airady hozzászólása Jún 2, 2020 /
 
Sziasztok!
Vki vállal vcds kábel javítást? Esetleg lenne egy fvdi interface-em is ami most lehalt.
Számítógép nem érzékeli ,lehet eldobta az agyát vagy ilyesmi.
Köszönöm.
(#) sipiadam válasza heads82 hozzászólására (») Szept 28, 2020 /
 
Üdv. Nekem ugyan ez a problémám, tudnál segíteni, hogyan tudnám megoldani ?
(#) bubuszoft hozzászólása Dec 27, 2020 /
 
Sziasztok.

Ezzel a termékkel kapcsolatban nem találtam semmilyen leírást, ezért indítottam el. Csak ez a termék érdekel. Tudom, hogy a fotón lévő olvasó diagnosztika, képes a Wow Whürt, és a Delphi (ds100e, Ds150e) pc-s szoftverekkel kommunikálni. Tudtok Mobil applikációt, ami tutira működik vele?
Köszi a segítséget

5555.jpg
    
(#) roka válasza bubuszoft hozzászólására (») Dec 29, 2020 / 1
 
Nincs hozzá még
(#) Tiby65 hozzászólása Dec 31, 2020 /
 
Sziasztok!
Segítség kellene!
2010-es CFC motoros (132KW) multivannál nem aktív a "mérőcsoportok" gomb a motor és a klíma menüben, illetve az alkalmazásoknál nem lehet kiolvasni az össz megtett km-t. Ez program probléma lehet, vagy az autó elektronikájában keresendő (18.2-es VCDS). Más autónál működik (pl.: 2004-es A4-esnél).
(#) eyess válasza Tiby65 hozzászólására (») Dec 31, 2020 /
 
Ha csak a klima vezérlőre rákeresel azt sem találja meg?
(#) Tiby65 válasza eyess hozzászólására (») Dec 31, 2020 /
 
a vezérlőt megtalálja, de a mérőcsoportok gomb nem aktív, nem tudok belemenni pl. a motornál a turbónyomás adatokba, illetve a klímánál nyomás adatokba
(#) eyess válasza Tiby65 hozzászólására (») Dec 31, 2020 /
 
Akkor valószínűleg nem kompatibilis , illetve a VCDS ehhez a motorkódhoz nem jó, illetve nincs benne a VCDS be , és azért nem aktív ez az opció ennél a kocsinál.
A hozzászólás módosítva: Dec 31, 2020
(#) Tiby65 válasza eyess hozzászólására (») Jan 1, 2021 /
 
Nagyon köszönöm!!! BUÉK!
(#) kukopal válasza fefe11 hozzászólására (») Feb 28, 2021 /
 
Üdv.Megoldható a magyarosítás online is.Privátban keressél ha még aktuális.
(#) kukopal válasza bubuszoft hozzászólására (») Feb 28, 2021 /
 
Szia! ds100e pda szoftver 1.30.0 létezik kb.2012-2013 ha jól tudom.
Viszont a te sorozatszámod 6 jegyű ezeknél meg 5 jegyű.
Már rég foglalkoztam ezzel.
Windows mobilon szerintem megoldható 6 számos szériával is.
(úgy gondolom)
(#) kukopal válasza Tiby65 hozzászólására (») Feb 28, 2021 /
 
full licences a csatoló?
(#) bubuszoft hozzászólása Márc 1, 2021 /
 
Sziasztok

Van egy Ds150e olvasóm amit Wow Whürt, és a Delphi programokkal használok. van esetleg ötletetek, hogy kilométer órát suzuki 1,5 Swiftbe hogy lehetne kalibrálni vele, vagy kulcsot tanítani? Köszi előre is
(#) kukopal válasza bubuszoft hozzászólására (») Márc 4, 2021 /
 
Szia.Sehogy.
(#) Cselló hozzászólása Márc 6, 2021 /
 
Sziasztok!

Vásároltam nemrég egy Vag kábelt, kaptam hozzá a VCDS 19.6 szoftvert is. A lemezen lévő leírás alapján a VCDS Loaderrel el is indul, de nem akar igazából semmi sem működni a programban, látszólag. A hibakódokat nem olvassa, stb. Ford Galaxy, 2005 az autó.
Ha elindítom, az automatikus hibakód olvasást, akkor elég sokáig tart mire befejezi, de nem ír ki semmit, nem történnik semmi, kezdhetem előről. Mit rontok el?

Köszönöm
G.
(#) kocka557 válasza Cselló hozzászólására (») Márc 8, 2021 /
 
A VCDS szoftver kifejezetten a VW konszern autóihoz való - VW, Audi, Skoda, Seat.
(#) Cselló válasza kocka557 hozzászólására (») Márc 9, 2021 /
 
Köszönöm a válaszodat. A Galaxyt az Alhambrát és a Sharant is a VW motorjával szerelték, és a VCDS kiolvasáskor is vagy az Alhambrát vagy a Sharant kell kiválasztani az autók közül, mert Galaxy nincs a listában.
(#) roka válasza Cselló hozzászólására (») Márc 10, 2021 /
 
Rosszul futsz neki.
Ne válassz ki típust az automata hibakeresésnél, mert ott tényleg nem fog müködni.
A vezérlők keresésénél csak a MOTOR kerüljön kiválasztásra és ott sem mindig lesz olvashato a vezérlőegység.
(#) Patis hozzászólása Márc 21, 2021 /
 
Sziasztok!Ezt mi okozhatja ,hogy nem kommunikál az autóval? Bármire megyek rá nem ad be semmit. Mit csináljak vele,hogy működjön?
(#) blasz válasza Patis hozzászólására (») Márc 21, 2021 /
 
A listából keresd meg az autód típusát és úgy próbáld.Ne autó keresési módban.
(#) kzozo válasza Patis hozzászólására (») Márc 21, 2021 / 1
 
Az utolsó képen van a válasz: "Licensz státusz: visszavonva"
(#) Patis válasza kzozo hozzászólására (») Márc 21, 2021 /
 
Mit tudok vele csinálni, hogy működjön?
(#) Patis válasza blasz hozzászólására (») Márc 21, 2021 /
 
Próbáltam, de úgy sem adja be
(#) bbb válasza Patis hozzászólására (») Márc 21, 2021 /
 
Írj a ross-tech supportra!
(#) sanaxx válasza bbb hozzászólására (») Márc 21, 2021 /
 
Akkor az életben többet nem kell használnia, de lehet hogy így sem. Eladó nem érhető el? Esetleg új loader, ha loader-es?
Következő: »»   66 / 71
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem