Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   157 / 172
(#) szucsistvan123 hozzászólása Máj 16, 2020 /
 
Üdv!

Ezeket az IC-ket be tudnátok szerezni?
ISL84781
PIC24FJ256GA704

Köszi!
A hozzászólás módosítva: Máj 16, 2020
(#) szucsistvan123 válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Máj 16, 2020 /
 
A PIC-et elírtam:

PIC24FJ256GA702 (DIP tokos)
A hozzászólás módosítva: Máj 16, 2020
(#) Melphi hozzászólása Jún 5, 2020 /
 
Jó estét!

Érdeklődnék hogy a Hestore még üzemel, pont ma van 1 hónapja hogy nem jön a csomagom, és nem is mondanak semmit, legutóbb mikor próbáltam telefonon sem voltak elérhetőek.
(#) reloop válasza Melphi hozzászólására (») Jún 5, 2020 /
 
Szia! A válasz lentebb megtalálható Bővebben: Link
(#) Melphi válasza reloop hozzászólására (») Jún 5, 2020 /
 
Szia!
Akkor várunk még, egyszer majd ideér.
Köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Jún 5, 2020
(#) Topi válasza Melphi hozzászólására (») Jún 5, 2020 /
 
A csomagpont a koronavírus rendeletek lazításával összhangban május 18-tól újra nyitva van, és az óvodák-bölcsik nyitásával a telefonos kollégák is visszatértek az irodába így telefonos ügyfélszolgálat is a héten már újra teljes üzemben visszatért.

A raktár folyamatosan üzemelt a teljes időszak alatt, és a rendelés kiszolgálás is folyamatos, tehát valójában semmi nem indokolja így ismeretlenül a várakozást, kérlek írj az ügyfélszolgálatnak / keresd hétfőn őket telefonon, vélhetően valami egyéb ok van, amiért a rendelésed nem került kiszolgálásra. Pénzügyi tartozás / hiányzó tétel / stb. lehet esetleg.

Ezeket a webes felületen is tudod ellenőrizni, van-e például utólagos tételhozzáfűzés miatt függő utalás / fizetendő, stb.
(#) usane hozzászólása Júl 28, 2020 /
 
Kérdésem, hibás árut hogy kezelitek? Van csere, mondjuk 3 napon belül vagy valami hasonló? Valamint ez hogy alakul házhozszállítás esetén? Nyilván nem egy ellenállás vagy tranisztor miatt merült fel a kérdés, hanem pl modulok. Most bontottam ki egy májusi vásárlást. NodeMCU-32S. 4-ből egy hibás volt. Nyilván ezzel már nem tudok mit csinálni 2 hónap után, de a jövőre való tekintettel érdeklődnék, ugyanis most majdnem 2x akkora az ára mint májusban volt.
(#) Frankye válasza usane hozzászólására (») Júl 29, 2020 /
 
Keresd meg az ügyfélszolgálatot, hamarabb kapsz választ, szerintem.
(#) szs válasza usane hozzászólására (») Júl 30, 2020 /
 
(#) rascal hozzászólása Aug 2, 2020 /
 
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a FET-eknél az "Egysarkú" és "Unipoláris" kategória mit takar, és ez egy adott alkatrész adatlapján hol érhető tetten? Mellékelek egy másik hozzászólást, aminek az alján van mind a kettőre belinkelve egy-egy példa. Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Aug 2, 2020
(#) BiG_Lui-Gee hozzászólása Aug 12, 2020 /
 
Üdv. Régebbi rendelésből az alábbi biztosítékok 6x30mmesek. Most vettem észre csak.
(#) rascal válasza BiG_Lui-Gee hozzászólására (») Aug 12, 2020 /
 
Szia, az ügyfélszolgálatukat keresd, fent a sárga boxban is van rá hivatkozás.
(#) BiG_Lui-Gee válasza rascal hozzászólására (») Aug 12, 2020 /
 
Szia, Írtam oda is egyszerre jóformán, biztos ami biztos. Nekem nem probléma elhasználom, csak tájékoztatáskép írtam nekik.
A hozzászólás módosítva: Aug 12, 2020
(#) rascal válasza BiG_Lui-Gee hozzászólására (») Aug 12, 2020 /
 
Ok, csak gondoltam szólok, mert ott gyorsabb a reakcióidő.
(#) gernerakos hozzászólása Aug 25, 2020 /
 
Üdv!

Én vagyok szerencsétlen, vagy nincs most gyorsmarató eladó?
Keresés sem találja, de a nyák vegyszerek kategóriában sincs.
(#) kaqkk válasza gernerakos hozzászólására (») Aug 25, 2020 /
 
(#) gernerakos válasza kaqkk hozzászólására (») Aug 25, 2020 /
 
Idézet:
„A hirdetést a feladó jegelte, valószínűleg eladta!”
(#) klausz18 válasza gernerakos hozzászólására (») Aug 25, 2020 /
 
Sok helyen nincs már vasklorid, szinte minden bolt levette már a kínálatából. Egy ideje átszoktam a perszulfátra, és rájöttem, hogy nem véletlen nem használnak már vaskloridot, sokkal jobb a perszulfát, csak elsőre ismeretlen volt.

perszulfát keresés
(#) kaqkk válasza gernerakos hozzászólására (») Aug 25, 2020 /
 
(#) Bakman válasza klausz18 hozzászólására (») Aug 25, 2020 /
 
Miért jobb a perszulfát?
(#) kaqkk válasza gernerakos hozzászólására (») Aug 25, 2020 /
 
Én 8 évig sósav hidrogénperoxid keverékkel marattam , szerintem egyik maratószer sem éri el azt a hatékonyságot ... Ha ki akarod próbálni lehet hogy van még vagy 4 liter peroxidom csak háztartási sósav és víz kell hozzá ...
(#) Panhard hozzászólása Szept 4, 2020 /
 
A héten rendeltem HEStore-ból. Keresd a képen a hibát.

csatl.jpg
    
(#) Bakman válasza Panhard hozzászólására (») Szept 4, 2020 /
 
Kb. tíz másodperc alatt javítható.
(#) Panhard válasza Bakman hozzászólására (») Szept 4, 2020 /
 
Nem is azzal van a gond, hanem hogy egy új cucc használatát javítással kell kezdeni.
A hozzászólás módosítva: Szept 4, 2020
(#) Frankye válasza Panhard hozzászólására (») Szept 4, 2020 /
 
Azért ne legyünk álszentek! Bárhonnan, bármelyik, akár webes, akár természetes áruházban veszel valamit, előfordulhat, hogy hibás terméket kapsz. Ha a vevőszolgálattal felveszed a kapcsolatot, egészen biztos vagyok benne, hogy orvosolni fogják a problémát.
(#) Panhard válasza Frankye hozzászólására (») Szept 4, 2020 /
 
Ez így igaz. De mi van akkor, ha nem veszem észre, hogy a vezetéket rosszul vannak bekötve a csatlakozóba. Összeszerelem, és tönkretesz egy 20 ezer forintos alaplapot és egy 30 ezer forintos HDD-t? Olyankor mi a teendő? Csak kíváncsiságból kérdezem. Vihetem jogi útra a dolgot?
(#) Bakman válasza Panhard hozzászólására (») Szept 4, 2020 /
 
Ez egy szereld magad dolog, anak minden előnyével és hátrányával. Viheted jogi útra a dolgot csak nem sok értelme lesz, mert nem fogod tudni bizonyítani, hogy biztosan emiatt ment tönkre valami.

Éppen a fényképp előtt is felcserélhetted a vezetékeket szándékosan. Félre ne értsd, nem vádolni akarlak de ha a bíróságon felvetül egy ilyen, máris bukta van.
(#) Zoli_bácsi hozzászólása Szept 7, 2020 /
 
Szeretnék érdeklődni, hogy e két Nano között mi a különbség?

AR-NANOCH

AR-NANOFT

Köszönöm szépen.
(#) vargham válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 7, 2020 /
 
Benne van a nevében, leírásában: Más USB serial IC van rajtuk.
(#) Zoli_bácsi válasza vargham hozzászólására (») Szept 7, 2020 /
 
Igen, ez világos. Akkor mondhatni az USB kommunikációban jobb, az FT?
Következő: »»   157 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem