Fórum témák
- • Vicces - mókás történetek
- • Analóg oszcilloszkóp javítása
- • Számítógép hiba, de mi a probléma?
- • 3D nyomtatás
- • ATX-táp problémák, meghibásodás
- • Ki hol gyártatja a NYÁK-ot ?
- • Kombikazán működési hiba
- • Villanypásztor
- • Rádió építés a kezdetektől a világvevőig
- • DC motor/lámpa PWM szabályzása
- • Vásárlás, hol kapható?
- • Felajánlás, azaz ingyen elvihető
- • Klíma szervizelés, javítás
- • LCD TV probléma
- • Transzformátor készítés, méretezés
- • AI szerver házilag - olcsón?
- • Villanyszerelés
- • Ki mit gyűjt, retro cuccok
- • Alternativ HE találkozó(k)
- • Fejhallgató erősítő
- • Autóelektronika
- • 135.6 kHz-es HGA22 vevő
- • Hifi erősítők tervezése
- • Mosógép vezérlők és általános problémáik
- • Gázkazán vezérlő hibák
- • Elfogadnám, ha ingyen elvihető
- • Erősítő építése elejétől a végéig
- • Inverteres hegesztőtrafó
- • Üzemanyagszint mérő
- • Ózon képző 12V AC-ről
- • Hangváltók (készítése)
- • Hangsugárzó építés, javítás - miértek, hogyanok
- • Akkumulátor töltő
- • Meteorológiai műholdvevő (137Mhz)
- • Kapcsolóüzemű tápegység
- • DC-DC konverter
- • Hibrid erősítő
- • Klíma beszerelése, fűtés-hűtés házilag
- • DSC riasztó
- • Laptop tápegység
- • Reprádió
- • Elektroncső
- • Robotfűnyíró vagy fűnyíró robot
- • Mosogatógép hiba
- • Frekvenciamérő
- • Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
- • Napelemes rendszerek töltésszabályozása
- • TV hiba, mi a megoldás?
- • Rádiófrekvenciás kutyakerítés
- • Autórádió (fejegység) problémák, kérdések, válaszok
- • Napelem alkalmazása a lakás energia ellátásában
- • DCF77 óra
- • Arduino
- • Kábelbehúzási probléma
- • Erősítő mindig és mindig
» Több friss téma
|
Boldog névnapot a Mesterúrnak.
Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket! 
Valamint minden Ferenc nevű tettestársnak is Boldog névnapot kívánok!
Különös tekintettel azokra, akik csak decemberben tartják. A hozzászólás módosítva: Dec 3, 2020
Idézet: „Valamint minden Ferenc nevű tettestársnak is”
Elkezdtem összeszámolni, hogy mennyi általam ismert, és nagyrabecsült Ferenc van itt a fórumon, aztán elfogyván az összegzésre alkalmas nyúlványaim, feladtam a próbálozást.
Köszönöm szépen - a többi "sorstárs" nevében is!
Isten éltessen Kálmán!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!
Üdv!
Kellemes Ünnepeket és jó egészséget kívánok.
Ez a fotó elrettentésnek?
Eléggé rusnya szegény.
Boldog békés ünnepeket, és szeretetben gazdag Új évet kívánok mindenkinek! A hozzászólás módosítva: Dec 23, 2020
Kicsit "gilisztás" szegény, de majd felhizlaljuk.
Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt kívánok! 
Valamint külön köszöntsük a Tamásokat, mivel 2× is ünnepelhetők most. A hozzászólás módosítva: Dec 23, 2020
Békés Karácsonyi Ünnepeket és eredményekben gazdag KOVID nélküli Boldog Új Évet kívánok minden kedves fórumozó társamnak.
A hozzászólás módosítva: Dec 23, 2020
Békés és Boldog Karácsonyt kívánok Mindenkinek!
| (#) |
Epu2 hozzászólása |
Dec 24, 2020 |
 |
/ |
 |
|
Mindenkinek Boldog Karácsonyt!
Kellemes Ünnepeket Kívánok Minden Kedves Fórumozónak!
Köszönjük! 
Kissé "lájtosak", de jók voltak.
Kellemes Karácsonyt és boldogabb 2021. évet kívánok mindenkinek..
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Áldott Karácsonyt Nektek!
Boldog Karácsoyt kívánok midenkinek!
Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves fórumtársamnak!
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
 (...és sok halászlét  ) A hozzászólás módosítva: Dec 24, 2020
Békés macskás karácsont kívánok! A hozzászólás módosítva: Dec 24, 2020
| (#) |
sany hozzászólása |
Dec 25, 2020 |
 |
/ |
 |
|
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!
Boldog karácsonyt kívánok minden fórumtársnak!
| (#) |
IMi hozzászólása |
Dec 25, 2020 |
 |
/ |
 |
|
Boldog karácsonyt kívánok! Mindenkinek!
Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
Rázásmentes és zárlatmentes BUÉK Mindenkinek!
A füst működtesse tovább alkatrészeinket. (Mármint maradjon bennük a füst)
Üdv!
|
|